Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Арцев Юрій Миколайович
1. 21.05.1997 року утворена, шляхом реєстрації в державному реєстрі "підприємців", Рубіжанська міська рада, "представницький орган" утворений як юридична особа приватного права-приватне підприємство, що порушує ст.8 Господарського кодексу України та ст. 143 Конституції України. Прошу надати відомості:
1) Чи саме Ви, на цю дату 21.05.1997 року, були суб'єктом подання заяви про реєстрацію суб'єкта приватного права так званої Рубіжанської міської ради і чи Ви подавали реєстратору Шаповаловій документи на реєстрацію?
2) З ознак Вашого перебування, на цю дату-21.05.1997 року, посадовою особою апарата місцевого самоврядування, чи відома (при умові відсутності вашої участі) вам інформація-хто саме утворював юридичну особу-приватного права-Рубіжанську міську раду, на свій особистий паспорт?
У відповіді прохання не посилатися на не юридичну інформацію - на так звану історичну довідку, та на ст.142 Конституції України, яка говорить про відсутність такого поняття як землі комунальної власності.
Прохання також, що стосується оформлення сайту. Графа "текст запитання" не дозволяє зробити скріншот на зберігання з ознак малого формату вікна. Прошу взяти до уваги та виправити недолік.
Нескородєв С.М.

 

Розглянувши Ваше звернення щодо надання відомостей про реєстрацію юридичної особи - приватного права - Рубіжанської міської ради повідомляю наступне.

Я не був суб'єктом подання заяви про реєстрацію суб'єкта приватного права - Рубіжанської міської ради і не подавав документи на реєстрацію Шаповаловій С.В.

У мене відсутні відомості про утворення юридичної особи - приватного права - Рубіжанської міської ради ( на дату 21.05.1997р.)

За моїм дорученням було проведено перевірку документів, що стосуються реєстрації Рубіжанської міської ради ( переліки рішень Рубіжанської міської ради, рішень виконавчого комітету Рубіжанської міської ради та реєстраційні журнали розпоряджень міського голови) за 1997 рік. У переліках питань розглянутих та прийнятих рішень Рубіжанської міської ради та її віконавчого комітету, а також реєстраційних журналах розпоряджень міського голови, рішення або розпорядження, стосовно реєстрації Рубіжанської міської ради (юридичної особи - приватного права) відсутнє.

Керуючий справами виконавчого комітету Арцев Ю.М.

2. Добрый день, Наталия Николаевна!
Прошу Вас по возможности ответить на следующие вопросы:
1) почему общественный совет не информирует о своей деятельности (как это предусмотрено постановлением КМУ № 996) с августа 2015 года?
2)Какие действия, проекты осуществлялись общественным советом за последние 6 месяцев
3)Оказывает ли общественный совет реальную помощь городским властям, если да, то какую?
Кравченко Ника Сергеевна

Доброго дня Ніко Сергіївно!

На звернення з питання роботи громадської ради при виконавчому комітеті повідомляємо, що відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» анонімні звернення розгляду не підлягають. Анонімними вважаються такі звернення, з яких неможливо встановити авторство. У цьому зверненні авторство встановити неможливо, адже у ньому не зазначено адресу, що є порушенням п. 3.2. Положення про інтернет-приймальню офіційного веб-сайту Рубіжанської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 29.08.2013 № 36/1. Таке звернення не підлягає реєстрації та розгляду.

Разом з тим повідомляємо, що з інформацією про діяльність громадської ради можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у вкладці «Документи» розділу «Громадська рада при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради», у т. ч. і з протоколами за серпень та вересень 2015 року.

Виконавчі органи місцевого самоврядування не мають правових підстав для втручання у роботу громадської ради, а громадська рада не зобов’язана звітувати перед виконкомом про свою діяльність частіше 1 разу на рік (1 квартал наступного року). Отже, за інформацією про проекти та дії, які реалізувала громадська рада за останні 6 місяців, представникам громадськості, у т. ч. і Вам, необхідно звертатися безпосередньо до громадської ради, яка має бути надійним представником громадськості та виразником її думки.

У 2015 році надання громадською радою допомоги у вирішенні питань виконавчими органами не зафіксовано.

На виконання вимог ЗУ «Про звернення громадян» повідомляємо, що відповідь на звернення можна оскаржити до суду. Процедура оскарження регулюється Кодексом адміністративного судочинства України.

Керуючий справами виконкому                                                              Н. Смаглюк

3. ДО КАКИХ ПОР НЕ БУДЕТ ВКЛЮЧЕНО ОТОПЛЕНИЕ НА ДАЧНОЙ 9? ЧТО ЖЕ ВЫ ИЗДЕВАЕТЕСЬ НАД ЛЮДЬМИ. ИЛИ ЭТО НАДО ДЕЛАТЬ ЧЕРЕЗ КИЕВ?
СЕМЕНІК СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

 

Ваше обращение в интернет-приемную Смаглюк Н.Н. от 14.10.2015 по вопросу включения отопления по адресу пер. Дачный, 9, рассмотрено управлением жилищно-коммунального хозяйства Рубежанского совета. По сути обращения сообщаем, что по информации КСТП «РТКЭ»  работниками предприятия были выполнены пуско-наладочные работы. Отопление подано.

4. Добрий час, керуюча справами міськвиконкому шановна Наталія Миколаївна!

Рубіжські громадяни на сайті Міської ради у розділі «Інтернет приймальня» читають звернення до місцевих очільників влади. І не лише через те, щоб не повторювалися питання, це і корисно, і по-християнськи вірно.

Якщо громадяни обирають публічний варіант звернення, то вони діляться своїм питанням з іншими громадянами, які можливо теж цікавляться аналогічними питаннями.

Звертаю Вашу увагу на форму текстів, їх практично неможливо прочитати, адже інтервал між рядками ганебно малий, абсолютно відсутні абзаци.

Натомість тексти відписок очільників влади мають значно зручніший вигляд для читання.

Через це моя юна подруга Уля стверджує, що очільники влади таким чином підкреслюють свою зверхність і неповагу до громадян. Мені в її твердження не зовсім віриться. Бо, погодьтесь, це було б просто гидотно.

Звичайно, мені відомо, що Ви власноруч не працюєте над викладенням текстів на сайті. Я добре знаю, що це взагалі не Ваша компетенція. Однак мені невідомо про те, щоб Ви рішуче вимагали покінчити із спотворюванням текстів громадських звернень, у тому числі й під Вашим ім’ям.

У мене, звісно, існує власна думка, чому саме Ви так не дієте. Проте перш ніж її висловити мені хотілося б дізнатися у Вас:
дайте, будь ласка, відповідь, яку мету Ви переслідуєте, коли тримаєтесь позиції «Нічого не знаю, моя хата з краю»?
05.09.2015. З любов’ю, Сокирка Андрій.
Сокирка Андрій Олександрович
Шановний Андрію Олександровичу!
 
   Ваші пропозиції щодо форматування тексту звернення громадян через інтернет-приймальню враховано. На цей час проводиться робота щодо їх реалізації. Але, у зв’язку з тим, що сайт проектувався декілька років тому київською організацією, яка працювала в рамках проекту ПРООН, на це потрібен час.
 
      З повагою  Н. Смаглюк
5. Скажіть коли буде засідання міської ради і чому воно постійно переноситься?
Дмитрук Т.В.
     Останнє засідання сесії міської ради відбулося 11.09.2015. На засіданні розглянуто 10 питань, по 9 з яких прийнято рішення. 
     Попередні засідання не відбувалися з таких причин: на сесію реєструвалася недостатня кількість депутатів, засідання зривали представники громадськості міста.
     Наступне засідання сесії міської ради призначено на 24.09.2015.
 
     Керуючий справами виконкому    Н. Смаглюк
6. Хочется знать о ремонте дороги на 8 микрорайоне более 10 лет ремонта не было. Дорога в ужасном состоянии
исаков Геннадий Дмитриевич

Ваше обращение на сайт Рубежанского городского совета, по вопросу получения информации касательно ремонта дорог на територии 8-го микрорайона рассмотрено. По сути обращения сообщаем, что в 2015 году на территории 8-го микрорайона частично выполнен ремонт дорог в рамках предусмотренного финансирования. В настоящее время средства использованы в полном объёме.

Начальник УЖКХ Левченко Н.Н.

7. Здравствуйте!
Я, являюсь директором частного предприятия, которое занимается производством отопительного оборудования.
У нас есть предложения для зоны АТО. К сожалению, на веб-сайте Рубіжанської міської ради, нет адреса электронной почты, по которому можно отправить даннон предложение. Буду благодарен Вам, за сообщение адреса электронной почты Рубіжанської міської ради. С уважением, Александр Жупаненко.
Жупаненко Александр Владимирович

Здравствуйте Александр! Предоставляю адрес исполнительного комитета Рубежанского городского совета gorisp@rubizhne.lg.ua.  

Наталия Смаглюк.

8. Добрый день , я инвалид 3 гр. у меня продлевается пенсия через МСЕК каждые два года , в Рубежном я переоформ. пенсию , но теперь срок истек . В Стаханове я МСЕК , прошла , что делать чтоб продлить выплату пенсии в Рубежном ? Спасибо.
Луцюк Оксана Варсанофиевна

Оксана Варсанофіївна!

На ваше звернення пенсійний фонд повідомив таке.

Відповідно до порядку Подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України 25.11.2005р. №22-1 (в редакції постанови правління Пенсійного фонду України 07.07.2014р. №13-1) для продовження виплати пенсії по інвалідності управління Пенсійного фонду України додає одержану від МСЕК виписку з акта огляду МСЕК.

         Відповідно до пункту 24 Положення про медико-соціальну експертизу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1317,медико-соціальна експертна комісія видає особі, яку визнано інвалідом довідку та надсилає виписку з акта огляду МСЕК органові, в якому інвалід перебуває на обліку, як одержувач пенсії.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2014р. №595 встановлено, що на територіях, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085-р, органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

         У зв’язку з неможливістю отримання в установленому порядку органами Пенсійного фонду України виписок з актів оглядів МСЕК на осіб, які пройшли огляд на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областях, міністерство охорони здоров’я України пропонує таким особам пройти огляд в органах медико-соціальної експертизи за місцем тимчасового проживання на підконтрольній Україні території. Для цього Луцюк О.В. необхідно звернутися до органів охорони здоров’я за місцем реєстрації як внутрішньо переміщеній особі. 

9. Как решается вопрос по возобновлению питания в школах за наличный расчет?
Михайленко Светлана Ивановна

Светлана Ивановна!

 

Питание учащихся в школах за наличный расчет возобновлено с 05.03.2015.

 

Управляющий делами исполнительного комитета Н. Смаглюк

10. Убедительно прошу дать ответ:
Как в г. Рубежном производится регистрация (снятие с регистрации) - прописка/выписка: через ЖЭК или через Государственную службу миграции?
Благодарю.
Козлов Виктор Павлович

Уважаемый Виктор Павлович!

 

В Рубежном, как и во всей Украине, регистрация места жительства и места пребывания физических лиц осуществляется Рубежанским городским сектором управления Государственной миграционной службы Украины в Луганской области (ул.Смирнова,3).

График приёма: вторник, четверг - с 9-00 до 18-00 (перерыв с 13-00 до 14-00), среда - с 14-00 до 19-00, суббота - с 8-00 до 13-00

С уважением, управляющий делами исполнительного комитета Т.Челомбитько


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 3
візитів сьогодні: 2117
візитів всього: 592273