Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Соловйов Віктор Ігорович
31. Добрый день! уже пару недель, как столкнулись с проблемой частичного не включения света на фонарных столбах между домами 25, 21 и 23. Здесь жилые подъезды, проход в арку, проезжая часть. Световой день сокращается, темнеет рано. Стало страшно к дому подходить. Объясните, пожалуйста, по чьей инициативе отключены фонари, с какой целью, сколько это будет продолжаться. Если с целью экономии, то уж очень она не оправдана. Если необходимо, продублирую вопрос на бумажном носителе в адрес исполкома.
Шалашная Елена Владимировна

 

Уважаемая Елена Владимировна

По вопросу освещения в районе домов 21,23,25 по пр. Московскому сообщаем следующее:

Наружное освещение от ТП-90 в районе домов 21,23,25 по пр. Московскому  находятся в исправном состоянии. Линии наружного освещения в 24-00 переходят на "Дежурный режим" согласно заданной программе, по чередованию фаз через две на третью.

 

Директор КП "Горсвет" А.Н.Надолько

32. Уважаемый Александр Васильевич!

Я считаю, что в этом году День семьи удался на славу. Это была лучшая организация праздника за все прошедшие годы.Замечательно, что все закусочные точки были размещены в сквере, более удобное место определено для выставок народного творчества. Спасибо за такой подарок к празднику, как мини-фонтан. Предлагаю, лишь, к зиме его упаковать в защитный камуфляж, чтобы не разрушился от морозов.
Еще раз от души благодарю руководителей города и организаторов праздника за подаренную радость жителям нашего города.
Ведерникова Н. Е.
33. Сокирка Андрій Олександрович. Депутатам Рубіжанської міської ради. Громадське звернення. Мир вам, брати й сестри! У зв’язку з внесенням змін у формі висвітлення депутатської діяльності на сайті Міської ради, а саме, у розділі головного меню «Нормативна база; Рішення міської ради» рішення № 35-38 про преміювання четвірки чиновників, які були прийняті на 36 сесії, було висвітлено під додатковим підзаголовком «Архив ришений». Певна річ, це створило для наших громадян хитросплетені перепони на шляху до отримання інформації. Безумовно, наші громадяни неухильно слідкують за додатковими навантаженнями на міський бюджет. Бо, явна річ, у місті ціла купа невирішених соціальних питань. І, звичайно, мало хто виявить бажання засмічувати свої електронні пристрої інформацією під такими незрозумілими заголовками. Тож я вбачаю, що маніпуляції з поданням інформації - це крок до умисного приховування інформації про витрати з нашого міського бюджету. Згадуємо: кожна особа, яка отримала мандат від народу (депутат), має обов’язок не лише захищати право своїх виборців на інформацію про діяльність влади, а й удосконалювати та спрощувати процес надання такої інформації. Тому, прошу міську раду встановити особу державного посадовця, що прийняло рішення, яким погіршило доступ до інформації про прийняті рішення міської ради про додаткові витрати з міського бюджету на преміювання трьох заступників мера та секретаря міської ради. В іншому випадку складається враження, що міська рада, м'яко кажучи, соромиться власних рішень. Шановні, інформація про ваші труди має висіти на кожному стовпі! Тож, будьте мужніми - прізвище, ім’я, по-батькові, посада того, хто ховає ваші щирі труди! Відповідь прошу надати згідно Конституції України.
06.09.2013. Сокирка А.О.
Сокирка Андрій Олександрович

 

На Ваше звернення  від 06.09.2013 року повідомляємо наступне. Рішення 36 сесії Рубіжанської міської ради  були своєчасно розміщені на офіційному сайті Рубіжанської міської ради, у тому  числі і рішення      № 35-38 про преміювання заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами виконавчого комітету під загальною назвою «Архів рішень».

         Зважаючи на Ваше зауваження, внесено зміни до назви: Архів рішень (Питання преміювання заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючого справами виконкому).

       Звертаємо увагу на те, що у разі, коли з однієї теми прийнято декілька рішень, то вони об’єднуються під загальною назвою, наприклад: «Архив вопросов по городскому бюджету», «Архив решений по землеустройству, архитектуре и градостроительству». Тому Ваші звинувачення щодо умисного приховування інформації про витрати з  міського бюджету не мають під собою підґрунтя, бо на офіційному сайті Рубіжанської міської ради можна знайти всі, без винятку, рішення, прийняті міською радою 4, 5 та 6 скликань.

 

       Секретар міської ради                                                           А.Хоменко

34. Здравствуйте Александр Васильевмч!!!С каждым днем,все больше рубежан отдает предпочтение одеваться и приобретать вещи для дома в оптовом складе магазине "МИЛАН"(р-н КТК), Я думаю,что выражу мнения большинства жителей города. о просьбе до Вас продлить какой нибудь маршрут автобуса(101,109) до этого магазина,для удобства людей.Просто очень обидно когда наши предприниматели с рынка купив вещи там,перепродают их на рынке,но уже с наценкой.А продлив маршрут движения автобуса вы не только поможете реальным покупателям" Милана",но и работникам КТК,чтобы им было легче и быстрей добираться на работу и обратно,а не заставлять их останавливать и штурмовать приступом 212 автобус,тем самым создавая аварийную ситуацию на дороге.
Шкурат Оксана Николаевна

 

Уважаемая Оксана Николаевна!

 На Ваш вопрос сообщаем, что со 2 сентября 2013 года осуществляются пассажирские перевозки  по городскому маршруту № 107А «пр. Московский – ПАО «РКТК»:

- со схемой движения - 8 микрорайон, Магазин «Новосел», Памятник «Горькому», Магазин «Мебель», Университет, Кинотеатр «Юность», Горгаз, ПАО «РКТК»;

- графиком движения от 8-го микрорайона 7-00,7-40, 15-10, 16-40;

 от ПАО «РКТК» 7-25, 16-25, 17-25.

При увеличении пассажиропотока и возникновении необходимости возможно рассмотрение вопроса  о введении дополнительного графика для работников ПАО «РКТК».

Вместе с тем, в планах на перспективу открыто стоит вопрос по возобновлению  движения маршрута №115, со схемойдвижения по объездной дороге, однако согласно информации  ЧП «Автолайн Компании»,  данный городской маршрут является  не  рентабельным для предприятия. В случае не нахождения компромисса, будут рассматриваться другие законодательно возможные варианты  осуществления пассажирских перевозок на данном участке.

Относительно внесения изменений в маршруты №№101,109 не представляется возможным, поскольку существуют определенные требования к маршрутам, которые установлены конкурсными условиями.                                                   

 

Секретарь городского совета                                                                 А. Хоменко

35. Уважаемый Александр Васильевич!
Случайно зашла на сайт управления образования http://osvita.rubizhne.lg.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=101&layout=blog&Itemid=134&limitstart=10 и увидела на одной из фотографий предметы культа(иконы) http://osvita.rubizhne.lg.ua/images/SAD/Sad_7/10.12.2012/p1580027.jpg
Руководствуясь ст.40 КУ, пришла в выводу, что наличие икон в государственных и образовательных учреждениях - недопустимы!
А так как детский сад можно отнести к государственному учреждению, то руководство садика не имеет права пропагандировать какое-либо религиозное направление.
Налицо - нарушение КУ.
Прошу принять меры по устранению данной оплошности со стороны руководства садика №7.
Светлана

 

Шановна Світлано!

У відповідь на Ваш лист з сайту від 20 серпня 2013 року, на ім'я Хоменка Олександра Васильовича, з приводу розміщення у дитячому дошкільному закладі ікони, пояснюю наступне.     

Удошкільному навчальному закладі №7 «Червона шапочка» є кабінет народознавства, де зібрано предмети побуту, що мали місце в давні часи, (колиска, прядка, веретено та т.п.) Ікона в цій кімнаті не є предметом культу, а є предметом побуту з влаштування української світлиці в давні часи. Наряду з цим, День Святого Миколая, Різдво, Пасха та Трійця є святами, що святкуються на державному рівні.

Фото, зазначене в листі, висвітлює семінар міського значення з питань народознавства для методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів міста.

 

Начальник управління освіти О.В.Обаполенко

36. Уважаемый Александр Васильевич.У меня вопрос о состоянии междомовых дорог.В частности, о дороге между школой №9 и домами 22, 22-а, 22-б, 22-в.При строительстве этих домов была проложена и дорога. Но кто ее потом разрушил, это и вызывает вопрос. Может быть, магазин "Городок" что-то к себе прокладывал, может кафе "Ассорти", а может теплосеть,не знаю. Но считаю, что организация, нарушившая асфальтовое покрытие должна его потом и восстановить, а вышестоящие органы должны за этим проследить. В данном случае ничего подобного не произошло. На месте бывшей дороги видны остатки асфальта, по дороге невозможно ходить, прокатить ребенка в коляске. Каким образом можно восстановить дорогу?
Ведерникова Н.Е.

 

Уважаемая Ведерникова Н.Е.!

На Ваше письмо по вопросу ремонта внутриквартального проезда между СШ№ 9 и домами №№ 22,22а,22б, 22в  по ул. Мира сообщаем следующее.

При обследовании  объекта выявлено, что асфальтобетонное  покрытие проезда  было нарушено  в результате естественного износа и частично  при  проведении работ по установке внутридомовых счетчиков. В сметных расчетах отсутствовало финансирование на ремонт покрытия, поэтому асфальт  не был восстановлен.

По информации КП «ДЭП», стоимость работ по полному  восстановлению проезда  составляет около 176,6 тыс. грн. В городском бюджете  на 2013 год, к сожалению, не предусмотрены      финансовые средства на ремонт данного объекта.

При формировании  городского бюджета  на 2014 год вопрос ремонта проезда будет рассмотрен.

      

 

Заместитель городского головы П. Подхватилин

37. Добра хвилина, шановний Олександр Васильович!

Я цікавлюсь тим, як Ви сумлінно виконуєте програму президента.
Сподіваюсь, Ваша невтомна робота стосовно щоденної турботи про ветеранів Великої світової війни 1939-1945 та щире нагадування ветеранам і нам про воєнні жахи, - зворушує не лише моє черстве серце.

Без сумніву, Ви влучаєте у десятку, коли торкаєтеся теми масових смертей. Оскільки такого роду теми завжди примушували людські серця битися частіше.

Ба більше, коли у нашій уяві з’являється образи жахіття, підчас яких буквально за лічені дні з Землі змітало 50 мільйонів живих душ, серце, без перебільшення, починає розриватись. І це природно. Тому що, людина на відміну від, скажімо, криси вірить у те, що це може повторитись. Причому у ще більших масштабах.

Олександре Васильвичу, Ви демонструєте нам своє емоційне збудження щодо воєнних подвигів наших земляків, які брали участь у війні. І ми цілком розуміємо Ваші емоції. Бо, і справді, важко зрозуміти мотивацію людини, у якої на початку 30-х під дулом нагану відібрали останню сорочку. А через 10 років під дулом кулемета змусили йти на смерть за ради того, щоб у відбирачів його сорочки не відібрали його сорочку інші відібирачі сорочок .

Очевидно, такою мотивацією може бути лише страх. І той факт, що далеко не усі наші ветерани не розвернули штики незаряджених гвинтівок проти червоних поневолювачів, - доводить, що коричневі поневолювачі вселяли у їхній розум менший страх, ніж червоні.

Можливо, у Ваших думках мої слова згенерують розлоге питання: «що ж робити?» Скажу чесно: Вашому місцю не позаздриш, бо життєва роль служника темряви приречена на мерзенний провал.

Проте, якщо такий, на жаль, ще не настав, у мене – мотивованого безособистістю - є сподівання, що Ви, можливо, ще встигнете виконати хоча б малесеньку дійсно корисну громадську справу.

Ні. Ви, будь ласка, не подумайте, що, коли Ви фотографуєтеся з ветеранами підчас передачі 200 грн., то це морок для Вашої душі. Утім і не навпаки. Адже 200 грн. ветерану зараз конче необхідні. Оскільки їх хоч і не вистачить з’їздити у ті чудні місця, де по декілька разів на рік їздять фашистські ветерани, щоб відпочити та полікуватися. До речі, цікаво те, що поряд з ними відпочивають і лікуються й наші, але не ветерани, а ті, хто полюбляє 9го травня фотографуватися з ними. Але 200 грн ветерану вистачить, бодай, чотирьом своїм правнукам купити по шкільному щоденнику.

Тож, шановний секретар з усіма членами міськради та міськвиконкому! Мене, як того що підмальовує огріхи на задньому фоні ваших ніби корисних для рубіжан справ, торкає ваша активність стосовно останнього рішення по наведенню тишини у нашому місті.

Власне, у мене є пропозиція особисто до Вас, товаришу секретарю! Отже, Олександре Васильовичу, якщо Вас торкнули заяви Костянікової і Рожкова так само, як мене рішення, яке Ви підписали, то тоді ми з Вами гребемо у одному напрямку.
Безперечно, ті п’яні воплі під нічними генделиками, які підігріваються з тих же генделеків і на які громадяни скаржаться, не припиняться. Бо у тому рішенні, яке Ви підписали, трішки не те написано. Але Ваша рішучість вражає. Особливо те місце, де Ви пишете, що рішення ґрунтується на Конституції. Отож, коли Ви вже нарешті відкрили Конституцію плюс перебуваєте на куражі приборкання торгашів та ще й згадали про слово «монополіє», то пропоную Вам підзарядитися 100%м успіхом по цій темі. Негайно беріть за руки Костянікову й Рожкова і йдіть забороняйте торгувати платними послугами і товарами у рубіжанських дитсадках, лікарні та школах.

Уявімо. Заходите у будь-який дитсадок. У коридорі вас зустрічає список прізвищ: хто здав на миючі засоби, а хто, поганець, ні. Читаєте, - Захаров здав. Проходити далі у групу… сідаєте поруч з дітворою і дивитись, як няні й вихователі грають перед дітворою один і той же спектакль. Але завжди платний. Костянікова відразу пише чистосердечне, а Захаров складає протокол. А Ви, до з’ясування усіх обставин, поки-що - у якості свідка.

Потім заходите у школу, щоб перевірити класні списки із прізвищами: хто скільки грошей здав на загальний ремонт школи, і хто скільки на ремонт класу. А той, хто у списку червоним обведений, то, виявляється, лох, бо не здає грошей. Далі перевіряєте списки тих, хто здав гроші на ряд печатних посібників, які полегшують вчителям роботу. А хто не здав, той, паскудник, не полегшив, ускладнив, але, звичайно, собі процес навчання. Читаєте, - Захаров кругом здав. Він же складає протокол. Костянікова уже знає, як писати чистосердечне. Ви дивитеся, як холоднокровно Костянікова кладе слова на папір, і у Вашу підсвідомість поступово залазить відчуття того, що Ви причетні до цих злочинів. Спочатку у Вас зникає кураж, потім Вам нездоровиться.

Проте ви йдете далі - боротися з торгашами у лікарні. Заходите до терапевта, бо Вам після дитячого садка і школи стало тривожно на серці, щось у грудях затисло. Терапевт відправляє Вас на УЗД. А там на дверях написано: «давай 100 грн.» І Ви, кривлячись від болю, пишете заяву про порушення своїх Конституційних прав. Захаров складає протокол. Костянікова йде свідком.

Наступного дня ви у трьох збираєтесь і починаєте завзято шукати хоч якусь мало-мальську постанову, на яку б можна було послатися, мовляв, ви не маєте таких повноважень, які до цього мали згідно ст. 140, 146 Конституції України, та ст. 30 Закону № 280/97.

Тепер конкретне питання. Секретарю Хоменко, чому у Вас, бажання знайти повноваження для втручання у підприємницьку діяльність є, а бажання знайти повноваження, щоб покінчити з торгівлею у державних установах нема?

Прошу надати відповідь згідно ст. 40 Конституцій України.

15. 08. 2013 Сокирка А.О.
Сокирка Андрій Олександрович

Відповідно до "Положення про інтернет-приймальню офіційного веб-сайту Рубіжанської міської ради" прийнатому 29.08.2013 рішенням Рубіжанської міської ради № 36/1 Ваше звернення згідно з п.3.5 було направлене для розгляду двом виконавцям, які відповідають за управління освіти та управління охорони здоров'я Рубіжанської міської ради.  

Вам надані відповіді.

 

    Відповідно до ст. 56 Закону України «Про освіту», ст. 86 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 27.08.2010 року № 778, педагогічні працівники згідно посадових обов’язків в навчальних закладах забезпечують належний рівень викладання навчальних дисциплін відповідно до навчальних програм, контролюють рівень навчальних досягнень учнів, сприяють розвитку інтересів, нахилів та здібностей дітей, збереженню їх здоров’я, захищають дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства.

     Згідно примірного Положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом МОНУ від 02 червня 2004 року № 440 (розділ 4, пункт 4.1.) лише батьківські комітети мають право створювати  благодійні фонди, відповідно до чинного законодавства, у тому числі контролювати надходження і розподіл грошей на потреби покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів (ремонтні роботи) та вдосконалення навчально-виховного процесу.

      Відповідно посадової Інструкції вихователя дошкільного навчального закладу педагогічні працівники забезпечують всебічний розвиток особистості відповідно до вимог «Базового компонента дошкільної освіти України», здійснюють навчально-виховний процес відповідно до навчальних програм, сприяють збереженню та зміцненню здоров’я дітей. Збір коштів на господарські потреби не входить до повноважень вихователів дошкільних закладів.

 

Начальник управління освіти                                                             О.В.Обаполенко

 

Управління охорони здоров'я Рубіжанської міської ради щодо надання платних  послуг повідомляємо наступне:
    Відповідно до постанови КМУ від 17 вересня 1996 р. N 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих
медичних закладах освіти» (зі змінами та доповненнями) зазначен перелік платних послуг, який можуть надавати заклади охорони здоров'я, а саме:
                                              Медичні огляди:
-    для отримання  виїзної  візи   (крім   службових   відряджень державних  службовців  та  при  виїзді  на  лікування за наявності відповідних медичних документів);
-    попередні  профілактичні  медичні  огляди  при  прийнятті  на роботу;
-    для  отримання  посвідчення водія транспортних засобів(крім випадків,  коли медичні огляди проводяться за  направленнями органів державної служби зайнятості);
-    для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами;
-    відповідні періодичні профілактичні медичні огляди.

                  Послуги з медичного огляду надаються відповідно :
-    Наказу МОЗУ № 246 від 21.05.2007р. «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій»;
-    Наказу МОЗУ № 280 від 23.07.2002р. «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб»;
-    Наказу МОЗУ № 252 від 20.10.1999 « Про затвердження порядку видачі медичної довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи»
-    Наказу МОЗУ та МВСУ № 65/80 від 31.01.2013р. «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії  та водіїв транспортних засобів»
-    Постанови КМУ № 1465 від 27.09.2000р. «Про затвердження Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів і переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих»;
-    Постанови КМУ № 1238 від 06.11.1997р. «Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення».

Згідно ст..17 ЗУ «Про охорону праці» №2694-XII від 14.10.1992 (зі змінами та доповненнями) та наказу МОЗ України № 246 від 21.05.2007р. «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» лікувально-профілактичні заклади укладають договір з роботодавцем про проведення попереднього (періодичних) медичного огляду працівників. В свою чергу роботодавець забезпечує за свій рахунок медичний огляд працівників.
    Вартість послуг з медичного огляду затверджена рішенням виконкому Рубіжанської міської ради № 281 від 24.05.2011р. (додаток № 3).
   

Начальник управління охорони здоров'я         М.Ф.Прокопенко

38. когда будут наводить порядок после себя теплосеть внутриквартальную асфальтированную дорогу разломали в хлам а восстанавливать кто будет асфальт по сметам есть восстановление
поставили светофоры поломали тротуарный асфальт кто сделает а деньги забрали
в сш-7 через школьный двор сделали проезжую дорогу нет знака проезд запрещен,а скоро учебный год
Александр

 

Уважаемый Александр!

На Ваше письмо по вопросу ремонта внутриквартального проезда между домами №№ 37б, 37в по ул. Менделеевасообщаем следующее.

1. По информации директора  КСТП «РТКЭ» Силакова А.П., в районе домов № 37б и №37в по ул. Менделеева для ремонта разрушенного покрытия  частично была  выполнена подсыпка щебнем, так как у предприятия не хватает средств  для  полного  восстановления покрытияиз-за долгов потребителей.

Долг населения перед предприятием за оказанные услуги теплоснабжения   по состоянию на 01.09.2013 г. составляет 25 млн. грн.

2. В 2013 году поврежденные  участки тротуара из-за  прокладки  электропитания в местах установки светофорных объектов будут восстановлены.

3. По вопросу движения автотранспорта во дворе СШ № 7 сообщаем, что на вышеуказанной территории отсутствует проезжая часть и движение автотранспорта не предусмотрено. Проезд машин по территории двора школы свидетельстует о соответствующей  культуре водителей автотранспорта.

 

 

 Секретарь городского совета  А. Хоменко   

39. Согласно ст.24.ЗУ Об обеспечении санитарного и эпидемического благополучия населения от 24.02.1994 запрещено шуметь с 22.00 до 8.00 Почему в нашем городе хозяева кафе-баров нарушают закон. Я и моя семья,ночью хотим спать,а не слушать громкую музыку и пение доносящиеся от кафешек расположенных возле рынка.Очень просим принять меры.
Ведерников Сергей Михайлович

 

Уважаемый Сергей Михайлович!

  

Ваше обращение, на сайт городского совета, от 05.08.2013 по вопросу нарушения тишины после 22.00 час, предприятиями ресторанного хозяйства, которые расположены в р-не автовокзала, рассмотрено.

С ФЛП Громыко С. В.(кафе «Занзибар»), Тарасенко В. А. (кафе «Боцман»), Махарламов Н. М. (кафе «Роман») проведена беседа по неукоcнительному соблюдению ЗУ «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о защите населения от воздействия шума от 03.04.2004 № 1745-IV(в части музыкальное сопровождение, громкое пение и выкрики, запрещаются после 22.00 час. и до 08.00 час.).

В случае нарушения тишины, Вы имеете право обращаться в правоохранительные органы.

40. Здравствуйте! Меня зовут Юлия, я разыскиваю организацию, которая в советское время называлась СУ 11 трест «РХС». (Рубежанскхимстрой). Дело в том, что мой отец работал в этой организации с 04.04.1983 по 23.08.1984 г. в должности каменщика. В отделе кадров работал(а) начальник отдела Харченко. Очень нужно подтвердить стаж работы в данной организации, но куда писать, не знаем. Если возможно, ответьте. Заранее благодарна.
Чупрова Юлия Александровна

         

На Ваше обращение  архивный отдел Рубежанского городского совета сообщает,  что документы по личному составу строительного управления №11« Трест Рубежанскхимстрой»(СУ-11 трест РХС) в архивный отдел Рубежанского городского совета  на хранение не передавались.

    Рекомендуем  Вам обратиться за помощью в архив ООО «Трест Рубежанскхимстрой»   по адресу:

93011,

Украина

Луганская область,

г.Рубежное,

ул.Ленина,4;

архив ООО « Трест Рубежанскхимстрой»

(обязательно приложить копию трудовой книжки и почтовый конверт для международной пересылки).

 

 

 

 Начальник

архивного  отдела                                                                    В.Кувичинская


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 25
візитів сьогодні: 1932
візитів всього: 592233