Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Соловйов Віктор Ігорович
1. Здравствуйте, меня зовут Cемиряжко Анастасия. Моего дедушку Рубана Анатолия 23.03.16 сбила машина возле его дома. Поврежден весь таз, большая вероятность того. что он не сможет ходить, если не сделать операцию.Диагноз: перелом тазового бедра. Цены операции 25 000 тыс. грн. направляют в Харьков, либо Лисичанск. Я живу не в Рубежном, пока фото всех чеков и диагноза у меня нет. но как только мне их передадут, я обязательно прикреплю как доказательство. Я никогда не думала что в моей семье может произойти такое горе. я очень прошу Вас о помощи, не оставайтесь равнодушными. Нам очень нужна Ваша помощь.
Семиряжко Анастасія Ігорівна

Анастасіє Ігорівно!

Ваше звернення з питання отримання матеріальної допомоги на лікування Вашого дідуся Рубан Анатолія Макаровича розглянуто.

Згідно Порядку надання одноразової матеріальної допомоги затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2013 № 30/8 матеріальна допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги, що надається мешканцям м. Рубіжне, які тимчасово опинилися у скрутному матеріальному становищі через тривалу хворобу.

Для отримання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету Вам необхідно звернутися з заявою до виконавчого комітету каб. 102 за адресою: пл. Володимирська, 2, та додати усі передбачені Порядком надання матеріальної допомоги документи, а саме:

- довідку про склад сім’ї;

- довідку про доходи всіх членів сім’ї, що проживають разом з заявником;

- копію Вашого паспорта та ідентифікаційного номера;

- документ, що підтверджує обставини, з якими пов’язана необхідність надання допомоги (довідка лікувальної установи).

Секретар міської ради В.Соловйов
 

2. Уважаемый Дмитрий Хайдарович! весной этого года, сильными порывами ветра с крыши дома по Кирова 8, снесло рубероид. остатки убрали, половину дома сделали, а другую половину нет. когда идет дождь приходится ставить тазики( живу на 5 этаже 5-ти этажного дома). Прошло лето, а результатов от ЖЭКа никаких. Хотелось бы знать-когда в городе будут проводиться ремонты крыш и будут ли вообще проводиться?
Филипенко Александр Борисович

Уважаемый Александр Борисович!

166 жилых домов г. Рубежное требуют ремонта крыш. Уже выполнен ремонт 400 м2 кровель. Ремонты продолжаются. Невозможно за 6 месяцев сделать то, что не делалось 6 лет. С вами свяжутся работники БТИ и лбследуют состояние кровли над вашей квартирой. После составления акта обследования будет принято решение о включении в список ремонта кровель.

С уважением секретарь городского совета Д.Мухтаров.

3. Здрастє, шановні владні очільники м. Рубіжне! На сьогоднішній день не лише серед простих громадян м. Рубіжне, але й серед працівників бюджетної категорії (лікарі, вчителі, соціальні працівники, правоохоронці, судді, чиновники…) існує критично низький рівень володіння українською мовою. Це беззаперечний факт.
Відразу виникає риторичне питання: навіщо державі державний службовець, котрий нібельмеса у державній мові? Оскільки абсолютно вся робота державного службовця зводиться до того, щоб теліпати язиком та інколи писати на папері слова. Чому нас добропорядних громадян України рубіжські держслужбовці змушують слухати й читати їхні язикові інсинуації мовою іншої держави? Це що, цілеспрямоване знущання? Не хочу бути песимістом. Очевидно, причиною ваших, дорогі бютжетники, лінгвістичних недолугостей є недостатній рівень освіти. Якщо ні, тоді що? Ігнорування? Принципова позиція? Особливий світогляд? Ба більше, може, гидливість?! А можливо щось небезпечне? Приміром, співпраця з московським улусом у відторгненні українських територій. Не сепаратисти, ні? Тоді ви беззаперечні, стопроцентні неуки. Ставлю питання перед міськими можновладцями усіх категорій - для чого ви блокуєте в Рубіжному збільшення виховних та учбових закладів на українській мові? Яку мету ви переслідуєте тим, що послідовно ускладнюєте можливість отримувати від держави послуги з виховання та навчання українською мовою? Якщо ви кайфуєте від того, що вас оточують лінгвістичні неуки, то це одне питання. Проте, якщо ви виконуєте роль посередника у знищенні української держави, то це питання, звісно, інше.
От абсолютно конкретно звертаюсь до поіменної публіки, Обаполенко, Смаглюк, Подхватілін, Тарабановський, Сидоренкова, Мухтаров (увесь депутатський корпус, и Харчук теж) чому ви непритомні, ніби рослини взимку, у надважливому питанні про всеохоплюючий перехід виховних і учбових закладів м. Рубіжне на українську мову? Невже ви дійсно не бачити корінь зла? Припустимо, я дурень, ви мене переконали у тому, що ви усе розумієте і підтримуєте те, що я висловлюю, однак відповідаєте, що це не ваша компетенція. У такому разі, що конкретно ви зробили або плануєте зробити, аби ця компетенція стала хоч трішки вашою? І навіть якщо це все загалом не у ваших силах, то чому ви ще й досі не написали заяви на звільнення з обійнятих вами посад? Дякую за відверту відповідь, за яку Господь не пожартує з вами, може.
04.09.2015 З повагою, Сокирка А.О.
Сокирка Андрій Олександрович

Шановний Андрію Олександровичу!

 

На жаль те, що десятиріччями народ України зомбували та намагалися знищити українську мову, неможливо водночас змінити і навчити володіти українською мовою всіх чиновників. Але поступово все змінюється і змінюється з дитячого садочка. Українська мова займає те гідне місце, яке повинна займати в суспільстві.

Ніхто не блокує в Рубіжному збільшення виховних та учбових закладів. Вас вводять в оману люди, які намагаються зробити собі політичну кар’єру на проблемах міста і держави (серед них і Харчук В. Ю.).

На жаль, багато батьків наших дітей не розуміють важливості мовного питання. 

Питання, які нас цікавлять, ми можемо обговорити при особистій зустрічі. Мій тел. – 050-945-08-06.

 

З повагою                                                                                                    Д.Х.Мухтаров

4. Дмитрий Хайдарович прошу Вашей помощи от имени всего подъезда повлиять на "Востоклифтсервис", чтобы они отремонтировали лифт, который не работает уже неделю, в 1-м подъезде по пр-ту Московском,27
Недозім Ірина Сергіївна

Лифт введён в эксплуатацию с 18.08.2015

5. Доброго дня шановный. Хочется задать несколько вопросов Вам как градоначальнику.Я являюсь членом дачного кооператива Радуга.Уже за год правление (в лице Галицинского) повышают второй раз цену за электроэнергию.Первое поднятие цены было в апреле до 80 копеек за кВт, второе уже с 1 августа 95 копеек за кВт. По всему кооперативу расклеены объявления от имени правления , что РЭСу не доплачиваются почти 10 тысяч гривен, что потери электроэнергии, и т.д.Простите, так почему председатель не выполняет свои обязанности? Не ходит и не выявляет нарушителей по электроэнергии? Почему проблемы дачного управления перекладывают на плечи стариков которые горбатятся и день и ночь на дачных участках.Трубы не латают, хотя взносы платим постоянно,взымают с людей по 200 гривен за каждую пробитую скважину на участке( для ремонта трансформатора), но его ремонт я так понимаю никогда не проводится.Напряжения как не было так и нет, постоянно прыгает свет.Требуют выноса электронных счетчиков на фасад дачных домиков, но простите кто их будет охранять? А тут на днях выясняется что дачные участки уже не относятся к Красителю, что у нас есть юридическое лицо, и что кооператив Радуга чуть ли не населенный пункт, и РЭС отпускает цену одну а правление имеет право поднимать тариф на электроэнергию.Это что же такое получается?Дмитрий Хайдарович, помогите пожалуйста в этом беспределе и коррупционном кодле ( со стороны бухгалтера и председателя Галицинского). Члены дачного кооператива готовы написать заявление в прокуратуру, а так же провести люстрацию по отношению к правлению Радуга( обратившись к представителям Правого Сектора в нашем городе)
Иванов Григорий Алексеевич

Шановний Григорію Олексійовичу!

Ваше звернення розглянуто. По суті звернення повідомляю, що садівниче товариство «Радуга» відповідно до Закону України «Про об'єднання громадян» має Статут і повинно вести свою діяльність у рамках цього документу. Згідно Статуту садівничого товариства «Радуга» справами садівничого товариства управляють загальні збори членів товариства, а в період між зборами - правління товариства.

Згідно частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, іх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст.ст. 8, 25 ЗУ «Про об'єднання громадян» втручання державних органів та службових осіб у діяльність об'єднань громадян, так само як івтручання об'єднань громадян у діяльність державних органів, службових осіб та у діяльність інших об'єднань громадян, не допускається, а органи, що проводять легалізацію об'єднань громадян, здійснюють контроль за додержанням ними положень Статуту.  Нагляд  за виконанням та додержанням законності об'єднаннями громадян здійснюють органи прокуратури. Контроль за джерелами та розмірами надходжень, сплатою податків об'єднаннями громадян здійснюють відповідно фінансові органи та органи державної податкової інспекції.

Рекомендуємо, з метою вибору гідної кандидатури на посаду голови, в найкоротші терміни, провести загальні збори членів товариства. Виконавчий комітет Рубіжанської міської ради готовий сприяти щодо організації  проведення  даного заходу.

За фактом порушення з боку голови дачного кооперативу і бухгалтера та виявлення  корупційних дій, наполегливо рекомендуємо підготувати та направити листа до прокуратури для вжиття заходів в рамках діючого законодавства.                    

З повагою Д. Мухтаров.

6. Добрый день, Дмитрий Хайдарович. Обращаюсь к Вам с наболевшей годами проблемой. Городок ИТР находится практически у забора автобусного парка. Во времена, когда здания, находящиеся на территории автопарка, стали сдавать в аренду другим предпринимателям, появился цех по производству пенополиуретановых плит -это в 50 м от жилых зданий. На протяжении нескольких лет жители вдыхают газовые отходы этого производства. Особенно это ощутимо летом, когда дети гуляют на деткой площадке и открыты окна в домах. Конкретно на данный момент в течении недели ежедневно мы и наши детки дышат этой гадостью. Я уверена, что санстанция не контролирует этот процесс и ПДК воздуха зашкаливает выше нормы. Тем более территориально незаконно открывать химическое предприятие в жилом районе. Убедительно просим Вас проконтролировать эту проблему и закрыть не законно действующий цех. Спасибо. Надеемся на понимание и разумные действия - это все таки здоровье людей. С уважением.Жители городка ИТР.
Лебедева Наталья Павловна

Уважаемая Наталья Павловна!

На основании статьи 7 Закона Украины «Об обращениях граждан» Ваше обращение было направлено по принадлежности на рассмотрение начальнику Рубежанского горрайонного управления главного управления Госсанэпидслужбы в Луганской области Кондину П.В.

О результатах рассмотрения была предоставлен следующий ответ.

7. Вітаю шановний Дмитро Хайдарович!

Хочу подякувати 20-ом депутатам Рубіжської Ради за нещодавно прийняте рішення демонтувати в нашому місті архітектурну споруду «лєнін». Адже це рішення воістину вірне й дуже символічне. Воно, безперечно, займе найголовніше місце у особистій скарбничці Богоугодних справ кожного, хто за щирим покликом серця доклав до нього власних сил. Дякую!

У мене на рахунок цього рішення є абсолютно невинне прохання: повідомте, будь ласка, мене за декілька днів про дату і час виконання запланованих демонтажних робіт, бо з часів феєричної вистави Наталка Полтавка, якою наприкінці минулого року щиро порадували нас наші брати і сестри з львівського театрального колективу, у нашому місті фактично не відбулося нічого розважального. А тут раптом таке приємне рішення Міської Рад. Куплю морозива, кукурудзяних паличок і обов’язково піду подивлюся на демонтаж.

Тепер перейдемо до конкретних перспектив бачення подальшого руху здійснення задач по декомунізації.

Трудящі наполегливо вимагають прибрати з вулиць Рубіжного ворожу пропаганду. Себто конче необхідно перейменувати вулиці й площі у термінологію, слова, прізвища, імена - що б відповідало українському духу.

Насьогоднішній день ситуація така, що купка зрадників у місцевій владі публічно підбурює недобропорядну міську спільноту - тим що розповідає про те, що знищення на вулиці ворожої пропаганди не на часі. Мовляв, важкі економічні часи, грошей немає, люди бідні та ще й чиновники, як ти не крути, таку роботу за звичайну зарплату робити не будуть.
Коротше, добре, треба гроші.

Де взяти гроші?

Відповідь така.
У нас на тимчасово окупованій московською хунтою українській землі є місто-побратим Росош. Очевидно, що назначене кремлем керівництво Росоша скаржитиметься щодо демонтажу лєніна.
Тому ми маємо піти росошанським ставленикам кремля на зустріч і офіційно запропонувати їм викупити в нас лєніна.

Ми – не звірі якісь там, ми розуміємо, що московська хунта накрила себе - як би це ганебно не звучало, але факт є фактом - економічними санкціями, тобто в Росоші з грошима, скоріш за все, туго. Через те, у разі, якщо у них невистачить коштів купити лєнінів цілими, то можна запропонувати купувати частково. Себто третинами чи четвертинами. Можна й дрібніше.

Проте, треба обов’язково повідомити московських карателів у Росоші, що, якщо вони не викуплять лєнінів, то з них будуть виплавлені таблички для нових назв вулиць. І, головне - з голови лєніна буде виплавлена табличка з назвою вулиці ім. Симона Васильовича Петлюри.

Втім, не варто ігнорувати й купку місцевих зрадників з рубіжських органів влади, адже вони теж дуже своєрідно переносять страждання ленінських опудалів, тому їм також треба дозволити викупити лєнінів. До того ж, місцеві зрадники перебувають у владі з часів розвалу си-ри-си-ри, грошей накрали в українського народу достатньо. Нехай куплять лєнінів і по за очима громадськості спокійно забавляють себе ним.
11 липня 2015 рік. У фарватері з трудящими, з повагою, Андрій Сокирка.
Сокирка Андрій Олександрович

Шановний Андрію Олександровичу!

Дякую Вам за небайдужу позицію щодо справ у нашому місті. Ми послідовно  виконуємо рішення  Рубіжанської міської ради. Незабаром усі пам'ятники Леніну будуть демонтовані. Залишився ще пам'ятникв южній частині міста. Продавати пам'ятники ми не плануємо. На території міського музею буде створена експозиція символів комуністичної епохи.

Я дуже сподіваюсь, що культурне життя нашого міста вийде на новий рівень і мешканці міста будуть насолоджуватися майстерністю кращих акторів України. Наше місто стало переможцем конкурсу регіонального розвитку. Один з проектів – це реконструкція концертної зали Палаца культури.

З повагою Д.Мухтаров.

8. Дмитро Хайдарович!
Я так розумію, що Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" виконувати прийдеться, тому пропоную(вдруге) і поки ми не запізнилися перейменувати:
1. Вулицю Леніна на бульвар Тараса Шевченка - символ України. Ще б краще було, якби знайшли можливість замість пам"ятника Леніну біля школи №6 встановити пам"ятник Кобзарю!
2. Проспект Кірова на проспект Хіміків - засновникам і градотворцям міста. Давно пора!
3. Проспект Московський на проспект Картонажників - діючим градотворцям міста.
4. Вулицю Студентську на вулицю Медичну - студентів немає, а медичне містечко є. Треба віддати шану лікарям!
З повагою, Островерхий Н.Т.
Островерхий Микола Тимофійович

Шановний Миколо Тимофійовичу!

 

Ми обов’язково врахуємо Ваші пропозиції. Вони будуть винесені на розгляд робочої групи. Дякуємо за співпрацю.

З повагою Д. Мухтаров

9. Шановний Дмитро Хайдарович! Прошу Вас відповісти на питання, яке кожен день мені задають виборці -коли буде відремонтована дорога біля СТО Ільченко С.І.?
Чапова Любов Олександрівна

Уважаемая Любовь Александровна!

 

В стадии подписания договор на капитальный ремонт перекрёстка ул.Освободителей - Померанчука, ямочный ремонт ул.Померанчука и капитальный ремонт участка дороги возле СТО Ильченко С.И.

 

С уважением          Д.Х.Мухтаров

10. Вітаю з страсним тижнем! Христос народився, хрестився й Воскрес!

Шановний Дмитре Хайдаровичу, дайте, будь ласка, письмову відповідь на декілька дуже простих , але у той же час дуже важливих питань.

1) Скільки українцям ще потрібно чекати й терпіти, аби незмінні десятиліттями родинні групи очільників влади м. Рубіжне нарешті перестали гнобити українську мову?

2) Чому українці мають відчувати незручності не тільки від їхньої бездарності в управлінні галузями міського господарства, але й від їхніх лінгвістичних розладів? Хоча, безумовно, ці дві проблеми – одне ціле.

3) Чому автори місцевих інформаційних ресурсів, що фінансуються з бюджету - зокрема, сайт Міської ради, - систематично ігнорують державну мову?

Тільки, прошу Вас дуже, не треба у своїй відповіді розповідати байки про демократичний устрій та демократичну більшість. Бо Вас за це абсолютно справедливо звинуватять у сепаратизмі й посадять у тюрму. А цього не можна допустити, бо Ви ще не виконали своєї ідеологічної місії. До того ж, у нас демократичної форми управління, поки що слава Богу, немає. Позаяк у нас, на щастя, цілком феодальна модель управління, то у разі якщо Ви, пане секретар, десь у світі бачили або чули про не окуповану країну, в якій чиновники б демонстративно зневажали національні символи корінної нації, то, будь ласка, повідомте про таку країну! Можливо, нам, українцям, варто буде у неї перейняти деякий життєвий досвід. Адже приміром мені із світової практики відомо лиш одне - на власній землі не заведено скиглити про мовні утискання. Але поза її межами це нормальне явище. Власне, у мене з цього приводу до Вас пропозиція.
Спитайте спершу у себе, а потім у своїх державно-неграмотних підлеглих про те, чи вам комфортно володарюється над українською нацією, чи раптом ніхто ваші язикові можливості не утискає, або, чи, о Господи(!), ніхто вам не ставить язикові бар'єри.
До слова, знайомі сільські хлопці - точно такі ж барани у російській мові як і 90% рубіжських очільників влади в українській - той рік, відразу після референдуму, перебуваючи на куражі - фашистожидобандерськахунта, намкриш, руссскаявесна, путінспасай … - їздили в РФ на заробітки. Планували влаштуватися - бетон мішати, ями копати і т. п. Приїхали через три дні назад. Кажуть, що російські начальники сказали, доки не вивчимо російський язик та російську історію, ніхто нас до напівавтоматичної лопати (з держаком) в РФ й близько не підпустить. Закон у них, бач, такий - язик та історія найголовніші якості працівників. Цілу зиму вчили. Ось днями, після Воскресіння Хрестового, збираються знову їхати. Боргів за зиму набрали... Скаржаться, що репетитори язика та історії за навчальні послуги дорого взяли. Але, кажуть, їм так і не вдалося знайти російського історика, який би розбірливо розтлумачив історичні варіації РФ на питання: кого ж насправді малолітній московський улусник на псевдо Дмитро Донський переміг на Куликовому полі, і чому «дикий Мамай» ховався від москалів у поселеннях Київської Русі, а не у степах Золотої орди? Ну, та Бог з ними, з тими істориками… Приятель пропонував сільським знайомим мобілізуватися до війська. Мовляв, українським захисникам зараз зарплату нормальну платять, годують, одягають, героїв дадуть - честь, добра слава… На це вони йому відповіли, що у них в РФ родичі живуть, тому вони бояться в зоні АТО ненароком вбити їх. Ось такі історії у нас.

Зрозуміло, що з такими перспективами, нам від росіян не те що Крим звільнити, Київ не вдасться захистити.

Проте, якщо наша неадекватна толерантність нам не дозволяє змусити очільників влади не ганьбити українські національні символи – мову, зокрема - то, Дмитро Хайдарович, Ви хоча б одну вулицю перейменуйте! Бо при такій скаженій кількості московської на перший погляд, здавалося б, зовсім невинної пропаганди на вулицях і площах нашого міста - Україною в ньому ще довго пахнути не буде. Вона, пропаганда, у місті повсюди: у назвах вулиць, у назвах площ, у пам'ятниках. Себто хочеш чи не хочеш, але ти змушений повсюди в місті зустрічатися з московською пропагандою і ворожою Україні ідеологією. Ми живемо в Україні, але зустріти Україну можемо лише в музеї. Натомість Україна має бути повсюди на вулицях і площах міста. Найправильніше місце для ворога й окупанта - музеї. Україна має виражатися не тільки в прапорах чи символіці, це має бути у вуличних назвах, у назвах площ, у назвах магазинів, у кожній термінології будь-яких інформаційних повідомлень, у громадському транспорті, у лікарні, аптеках, дитсадках, школах і церквах. Зрештою, Україна має бути у серці поруч із Батьком, Сином і Святим Духом. Буди у серці – це значить бути у слові. Адже ключ від серця – це, безумовно, слово. І якщо очільники влади служать Україні, то їх слово має бути українським. Не вірите? Поцікавтесь у свого колеги з РФ міста-побратима Росош, чому він не оприлюднює прийняті рішення росошанських органів влади, скажімо, українською мовою?

І на кінець, не менш цікаве питання, яке просто не може мене, як брата росошанського брата, не стосуватися.

4) Що на сьогоднішній день Вами вже вдалося зробити, аби переконати свого росошанського брата, стати на захист української мови у Росоші? Скільки нині місто-брат Росош має у себе українських бібліотек, українських шкіл. дитсадків? У якому вони стані? Чи влада Росоша не обмежує їх у фінансуванні? Яка сьогодні існує тенденція до відкриття нових? Дякую за відповідь!
8.04.2015.
Сокирка Андрій Олександрович

Шановний Андрію Олександровичу!

 

Вдячний Вам за листа, в якому піднято перелік важливих питань. Протягом багатьох десятиліть українська мова гнобилась не тільки у м. Рубіжне, але й по всій території України. І, на мій погляд, це не є виною пересічних громадян України. Винні можновладці, які багато років керували державою і робили все для того, щоб народ позбавився своєї гідності і честі. Я вірю, що зміни, які йдуть у нашій країні, незворотні. І ці зміни також відбудуться в управлінні галузями місцевого господарства.

Щодо сайту міської ради – зауваження приймається.

Щодо перейменування вулиць та площ. Рік назад я, як депутат міської ради, звертався з депутатським зверненням щодо перейменування площі Леніна на площу Т. Шевченка, але, нажаль, не знайшов підтримки. Ми повернемося до цього питання.

Дякую за запитання!

 

З повагою                                                                                                    Д. Мухтаров


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 12
візитів сьогодні: 2109
візитів всього: 592270