Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Сидоренкова Любов Робертівна
11. Відкрите громадське звернення.
Добра година, Любов Робертівна!
Так склалася доля, що моє щасливе дитинство, з малих літ, було пов’язано з боротьбою проти навозу, який постійно псував вигляд та умови життя одним із найпрацьовитіших і любимих мною тварин – коням. Можливо це для когось дивно, але цих дивовижно працелюбних тварин я і зараз люблю - виключно за унікальний вигляд їхніх очей. До того ж, я з дитинства виховувався у розумінні того, що у бджолиній царині вбивство трутнів – це абсолютно справедливий захід. Нині у моєму житті багато чого змінилося. Скажімо, оточуючі обличчя – їх стало набагато більше. Безумовно, це позитивна річ. Бо з плином часу я все глибше усвідомлюю те, що подібна - моїй дитячій - боротьба, має вічний характер. Мені також цілком зрозуміло те, що цивілізаційні процеси серед людства почалися з того часу, коли людина навчилась писати. Оскільки ми, якщо хочемо справедливого добробуту, маємо діяти у рамках закону – тобто написаного. Більше того, сумним виглядає той факт, згідно якого наше сьогоднішнє постколоніальне суспільство уперто відмовляється усвідомити, що усі наші біди від того - що ми надаємо вищий пріоритет сказаному, ніж написаному. От, приміром, наші кишеньково-місцеві депутати Партії мікрорайону, котрі за весь час служби проявили власну справжність лише у ту мить, коли ставили таємну галочку, якою усунули позафракційного комуніста з посади мера. Так само і Ви – у мить, коли давали відповідь на моє попереднє звернення, були справжньою, оскільки звернення Ви переадресували. Але, Любов Робертівна, переадресацією Ви можете займатися стільки, скільки дозволить Ваша совість. Проте Вам повік не переадресувати власне ім’я. Звісно, нам зрозуміло, що Вам і Вашим колегам ще незручно публічно відповідати на питання, за які Ви несите не лише політичну відповідальність. Бо люди справедливо мають припущення, що Ви і Ваші колеги з міськвиконкому невтомно керуєтеся думкою, що посада, яку ви, можливо не випадково, обійняли, буде вашою до кінця трудової діяльності, і, коли прийде час виходу на пенсію, передасте її кому забажаєте. З Вашої відповіді на моє попереднє звернення підтверджується Ваше бажання усидіти відразу на двох стільцях. Позаяк, якщо б Ви сиділи на одному стільці, то Ви б взагалі не відповідали на громадські звернення (так, як секретар Хоменко - він, очевидно, вирішив на все це діло забити). Видно, як стілець, котрий підсовують зверху, цінується Вами більше, ніж той, що підсовують з низу. Бо відомо, що і собака служить тому, з чиїх рук харчується, але не тому, хто цей харч вирощує. Тут підкреслю. Жодне моє звернення не містять нічого особистого - лише те, що напряму пов’язано зі службовими обов’язками чиновника. Зокрема, у обов’язок кожного державного посадовця входить і неухильне виконання Закону Про звернення громадян.
Тож, приміром, коли б у Ваш шкільний час, Ви відповідали на питання шкільної програми у такій манері, як Ви це нині робити на громадські звернення, то Ви б сиділи у одному й тому ж класі доти, доки не навчилися б казати на літеру «А» - «А», а не «Бе» чи «м’який знак». І, коли станом на сьогодні у школах відмінено повторне проходження річної програми, то це не значить, що заступник мера має говорити на літеру «А» - «Бе».
Тепер стосовно конкретного питання. 17 липня відбулося засідання комісії по питанню прав дітей, на якому Ви головували. На жаль, з поданої інформації сайтом «Міської ради» нема ніякої конкретики стосовно вирішення поставленого питання. Але це й недивно, бо на цьому сайті навіть анонсовані події подаються заднім числом. Тому, з огляду на манеру подання інформації, складається недвозначна думка, що сайт існує не для громадян міста, а задля того, аби чиновники своєрідно звітували на гору.
Мені дещо відомо, які питання розглядалися на цій комісії - та причини, які частіше всього можуть слугувати тому, аби батьків позбавити батьківських прав. Адже, поза всяким сумнівом, молодих мам, які на «Зільонкі» або за «Камсою» чи біля танка або пушки з’їжджаються візочками у групи щоб сидячи на лавці перехилити кілограм півасіка та здиміти жменьку табачка ще й поскаржитись одна одній на те яка Україна дебільна країна тому що так сказала Ксюха із Совбесу котра відмовила у матеріальній допомозі, не можна позбавляти материнських прав. Бо в країні не вистачить дитбудинків. Але питання не у тому - чи порушує мама право дитини, коли на «дитячі» гроші купує собі пачку цигарок і пляшку пива, а не дитинці, скажімо, іграшку чи книжечку з віршиками та малюнками?, а - ось у чому: чи не здається Вам, що, коли у рубіжанських школах і дитсадках Вашою посадовою проблемою - недофінансування потреб закладу - займаються безпосередньо вчителі й вихователі, котрі мають психологічний вплив на дітей, то це ніщо інше як порушення прав дитини? Тож у такому випадку, шановна пані Сидоренкава, кого особисто Ви, як заступник голови міста, поставити на громадський розгляд - позбавити прав? Чи, вірогідно, посадових обов’язків? Наперед вдячний за відповідь, яку прошу надати у відповідності до ст. 40 Конституції України.
18 липня 2013 року. З повагою – Сокирка А.О.
Сокирка Андрій Олександрович

                        Добра година, Андрій Олександрович!                     

 

1. Ваше попереднє  звернення  було розглянуто згідно  Закону  України «Про звернення громадян». Так ст.7  Закону гласить «Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення».Одно питання Вашого  звернення не входить до моїх повноважень, тому міський голова  Козюберда К.Г. згідно Закону  надал доручення  розглядати Ваше звернення  посадовій особи,  до компетенції  якої  входить вирішення порушеногоу заяві питання.  Можливо,  Вам не відомо про це,  але  Вас не повідомили?  Нажаль.     

Не можу надати коментар про  совість та  освіту, тому що  зобов’язана  діяти та поступати  згідно з Законами, які я поуважаю.  До того ж  Ви мені  не відомі.

 

2. 17 липня відбулося засідання комісії,  інформація  на сайті   подана  з урахуванням  Закону України «Про захист персональних даних»  і ніякої конкретики для Вас бути не можливо. Однак, хочу  Вам  нагадати,  що  позбавити батьків  батьківських прав можуть  тільки  суди. Так у 2012 році у міському суді  були  розглянути 15 заяв  позбавлення  батьків  батьківських прав, 12  з яких згідно   ініціативи   з боку  батьків, прокуратури міста, дитини.  Комісія  може  прийматирішення (які носять рекомендаційний  характер)  тільки про підтримку інтересів дитини  у  тому  рази   як що  батьки зловживають спиртні напої та не займаються вихованням дитини,  місто знаходження  батьків  тривалий  час  невідомо,  дитина   оставлена в умовах, які  загрожують  життю.  Як довідка, ні  одна дитина в 2012 році з міста  ні потрапила в дитячій будинок, о том є кому з посадових осіб піклуватися.

А особисто мене, більш турбують батьки, які ховаються від сплаті аліментів.

 

3. Відповідно до ст.56 Закону України «Про освіту», п.86 Положення про загальноосвітній заклад, затвердженого постановою КМУ від 27.08.2010 року №778, педагогічні працівники згідно посадових обов’язків в навчальних закладах забезпечують належний рівень викладання навчальних дисциплін відповідно до навчальних програм, контролюють рівень навчальних досягнень учнів, сприяють розвитку інтересів, нахилів та здібностей дітей, збереженню їх здоров’я, захищають дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства тощо, а не займаються «недофінансуванням потреб закладу» і не здійснюють психологічного впливу на дітей, поважаючи їх особисту гідність.

Як посадова особа працюю з 1 лютого2012 року.  За цей час добре усвідомила, що державний  формульній  підхід  при формуванні   бюджету у галузі  освіти  не справедлива  річ. Якщо б  наші  освітяни   в  бюджеті галузі  мали показники   Мінфіну,  то можливо було поговорити про совість виключно з освітянами.   Бюджетне фінансування  місцевих    закладів освіти    перевищує   установлюваний показник  на  20%  и  цього  теж  недостатньо.  Підтримую  занепокоєння  батьків щодо недофінансування потреб  закладів освіті.

У мене, як у посадовий особи,  немає повноважень поставити на громадський  розгляд  позбавлення  прав кого би то ні було. І це дуже добре.

 

Кажуть, у характеру людині є три золоті якості: терпіння, почуття міри та уміння  мовчати. Іноді у житті  вони допомагають  більш,  ніж усі останні.

 

Заступник міського голові                       Л.Сидоренкова

12. Вітаю із прийдешнім Воскресінням Христовим! Нехай з Вами буде незаслужена доброта й мир від Бога нашого Батька, і від Господа Ісуса Христа!
Любов Робертівна, Ви обіймаєте досить високий чиновницький пост у нашому вистражданому місті. Проте під Вашим прізвищем немає жодного звернення від громадян. Звичайно, відсутність звернень декому видасться неєдиним показником результативної праці у вирішенні громадських питань. Сьогодні ті ж, деякі, високі чиновники стверджують, що робота мера знаходиться в каналізації міста. Про заступників вони взагалі мовчать. Мені навіть страшно уявити, куди б сьогоднішня влада регіону, у народні вуха, відправила працювати заступників мера. А втім, з огляду на звіт виконавчих органів про власну роботу за 2012 рік, можна думати, що проблем із каналізацією у місті немає, бо там працює, за волею уряду, особисто мер. А коли немає мера, то, радуючи видюще громадське око, - його заступники. Проте мова не про каналізацію. Мова про традиційну та реальну роботу наших міських чиновників за минулий рік. До слова, я достатньо розумію ступінь чиновницької бюрократії, а останнім часом навіть не дивуюся, відкритому й цілком зухвалому нахабству Ваших колег щодо невиконання посадових обов’язків стосовно Конституціїних прав громадян. Тому я абсолютно не переймаюся тією нотою звернення, яка б пестила чиновницьке вухо. Любов Робертівна, мої три питання надзвичайно прості і, зверніть увагу, не потребують у відповіді недолугих бюрократичних прийомів. Тож: по якій ціні у 2012 році закуповувалися продукти для харчування дітей у дошкільних та шкільних закладах, тобто надайте перелік цін на всі види продуктів? Це перше. Друге. Скажіть, будь ласка, як на Вашу думку 33 тис, грн., - не забагато міський орган влади заплатив громадських грошей за всього лише проект кошторису на тільки-но запланований енергозберігаючий ремонт дитячої школи мистецтв? Третє. Наші громадяни протягом місяця змушені були терпіти на тротуарах міста неприбрані кучугури обрізаного гілля із дерев. У звіті за 2012 рік ми бачимо, що рубіжанські чиновники порахували, що на обрізання одного дерева з громадських грошей їм потрібно списати 656 грн. Звісно, я уявляю те, як розписуються затрати і що туди включають. Мені навіть не буде дивним, те що у вас, чиновників, вистачить розуму списати з громадського бюджету гроші за розробку проектного кошторису на обрізання кожної гілки індивідуально. Проте питання ось у чому: з огляду на цьогорічні завали на міських тротуарах обрізаним гіллям, Ви, як дуже досвідчений державний спеціаліст місцевого рівня, що порадите нашим громадянам думати над причиною бардака у місті - що 656 грн. за обрізання одного дерева цього уже Вам мало, чи трьох заступників мера не вистачає, щоб здійснювати контроль над обрізанням гілок, або, можливо, як часто буває у совкових бюрократів, то не парафія заступника мера?
Наперед завдячую за відверту відповідь.
30.04. 2013. З повагою – Сокирка Андрій
Сокирка Андрій Олександрович.

 

Шановний Андрій Олександрович!

Згідно з резолюцією міського голови відповіді на Ваше звернення готували два виконавця: управління освіти і управління ЖКГ.

Перше.  У 2012 році продукти харчування для дітей дошкільного віку, дітей 1-4 класів та дітей пільгової категорії закуповувалися у відповідності до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» та за цінами, які відповідали щомісячним довідкам Головного управління статистики у Луганській області вибіркового статистичного спостереження середніх цін на споживчому ринку у Луганській області.

Друге. Проектна  документація «Реконструкция Рубежанской городской школы искусств (энергосбережение)» розроблена відповідно ДБН А.2.2-3-2012 «Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва»,  БДН Д.1.1-7-2000 «Правила определения стоимости проектно-изыскательских работ для строительства, осуществляемого на территории Украины».  Експертиза проекту виконана  ГП  «Укрдержєкспертизи».

Третє. Вартість омолодження зеленого насадження визначається відповідно до державних будівельних  норм у будівлі – ДБН – Д.1.1-2000.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 17
візитів сьогодні: 2067
візитів всього: 592268