Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Сидоренкова Любов Робертівна
1. Прошу обратить внимание на крайне не удовлетворительную работу перевозчика по маршруту Рубежное-Северодонецк. Водители не отправляются в рейс пока не заполнят салон автобуса "стоячими" пассажирами до предела, тем самым нарушая Правила междугородних перевозок, простаивая до 40 минут, в то время когда рядом на отстое стоят 4-5 машин. Люди опаздывают на работу, нервничают. считаю необходимым введение графика движения. По моему мнению будут приемлем такой вариант:
с 6-00 до 9-00-через каждые 20мин.
с 9-00 до 16-00-через каждые 40мин.
с 16-00 до 18-00 через каждые 20мин.
с 18-00 до окончания смены-по заполнению(исключая стоячих пассажиров)
Овчаренко Сергей Игнатьевич

 

Шановний Сергію Игнатьевичу!

За результатами Вашого звернення повідомляємо наступне.

Виконавчий орган Рубіжанської міської ради повідомляє, згідно п.4 ст.7 Закону України  «Про автомобільний транспорт» організація пасажирських  перевезень на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), відноситься до повноважень  обласної державної адміністрації.

Виходячи з вище викладеного просимо Вас звернутися в управління інфраструктури та туризму Луганської облдержадміністрації, за адресою  м. Сєверодонецьк, вул. Леніна ,32.

Міський голова С.Хортів

2. Я прошу надати мені копії документів, які стосуються фінасування господарчої частини витрат дитячих садків м.Рубіжне. Також прошу надати відповідь на питання "Чи має фінансуватися, та чи фінансується міськими чи будь-якими іншими державними бюджетними сруктурами задовільнення господарчіх потреб дошкільних закладів? Якою мірою має фінансуватися, та на скільки фінансується? Які вимоги внесків стосовно батьків вихованців дошкільних закладів є протиправними? Відповідб можете надіслати на електронну адресу. Сподіваюсь отримати відповідь на протязі 10 днів.
Гробовенко Альбіна Вадимівна

Шановна Альбіна Вадимівна!

Відповідно до частини 3 статті 38 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-ІІІ джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти:

  • засновника (власника);
  • відповідних бюджетів (для державних і комунальних дошкільних навчальних закладів);
  • батьків або осіб, які їх замінюють;
  • добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб;
  • інші кошти, не заборонені законодавством України.

На фінансування дошкільних навчальних закладів м.Рубіжнього у 2015р з місцевого бюджету виділено 19405 тис.грн, що складає 80% потреби дошкільних навчальних закладів з них:

  • на заробітну плату працівникам 12935 тис.грн, що складає 67% бюджету;
  • на сплату комунальних послуг 4814 тис.грн, що складає 25% бюджету;
  • на продукти харчування 1569 тис.грн, що складає 8% бюджету;
  • на сплату послуг крім комунальних (вивіз сміття, послуги банку, послуги зв’язку, проведення дезінфекції, технічне обслуговування обладнання та інші обов’язкові послуги) 87 тис.грн, що складає 0,4% бюджету.

Фінансування з інших бюджетів не надходило.

 

 

Начальник управління освіти                                                     О.В.Обаполенко

3. Доброго дня! Нажаль, не знайшли електронної адреси управління освіти у м. Рубіжному, тому звертаємося до Вас. Питання стосується свавілля керівництва у ВП "РПК ЛНУ", а саме. В коледжі працюють викладачі, що мають адмірне пед-навантаження, наприклад, Жоріна В.С., викладач І-ї категорії зі стажем роботи 5 років, займається викладанням одразу кількох дисциплн, деяких навіть вперше (перший рік), не маючи ні навчально-методичного комплексу, ні досвіду роботи з цієї дисципліни, ні диплому, що підтверджує її право викладати подібний предмет. До того ж, Жоріна В.С. виконує обовЄязки соціального педагога, також не маючи на це жодних документальних підстав. Можливо її мати - Вітовска І.А. сприяє "продвижению" доньки за службовими сходинками, враховуючи те, що пед-навантаженням зайймається подружка (колега) Вітовської - Прилєєпська С.І. Також слід зазначити, що в коледжі працюють цілі родини викладачів (наприклад, Прилєпська М.В.), що наводить на думку "сімейного бізнесу" в галузі освіти! Існує ще низка проблем з боку нового керівництва, невирішення яких унеможливлює перебіг будь-якого навчального процесу! просимо Вашої допомоги. Прізвища не розголошуємо з причини відсутності захисту наших прав і тиску, як з боку керівника закладу, так і з боку голови профкому.
З повагою, працівники освіти України.
Іванова Іванна Іванівна

На звернення з питання свавілля керівництва ВП «РПК ЛНУ» повідомляємо, що відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» анонімні звернення розгляду не підлягають. Анонімними вважаються такі звернення, з яких неможливо встановити авторство.

Разом з тим повідомляємо, що ВП «РПК ЛНУ» не є комунальним закладом та підпорядковується не органам місцевого самоврядування, а безпосередньо Міністерству освіти і науки України. Окрім того, ВП «РПК ЛНУ» відноситься до структури Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, адреса якого на цей час така: 92703, Луганська обл., м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, тел. : 073-41-303-23, 095-620-10-20; E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com.

Також, на виконання вимог ЗУ «Про звернення громадян» повідомляємо, що відповідь на звернення можна оскаржити до суду. Процедура оскарження регулюється Кодексом адміністративного судочинства України.

 

Керуючий справами виконкому                                                              Н. Смаглюк

4. Добрый день , я переоформляла пенсию и уже получала ее . Теперь нужна справка временного переселенца , я оформила ее и сдала в пенсионный 20 марта , но печать миграц. службы не поставлена т.к. они не работали , будет ли мне начислена пенсия за февраль март и апрель ? И когда ? Спасибо.
луцюк оксана варсанофиевна

На Ваш запит управління Пенсійного фонду України в м.Рубіжному Луганської області повідомило наступне:

В березні 2015р. Луцюк О.В. надала до управління довідку про реєстрацію особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території або району проведення АТО видану згідно постанови КМУ №509 від 01.10.2014р, з відміткою про реєстрацію місця проживання, проставленою територіальним підрозділом Державної міграційної служби. Згідно даній довідці Луцюк О.В. 24.03.2015р було подовжено виплату пенсії по інвалідності в УПФУ в м.Рубіжному з 01.02.2015р. Борг по пенсії за період з 01.02.2015  по 30.04.2015 був виплачений Луцюк О.В. в квітні 2015 року.

5. Здравствуйте! Меня зовут Татьяна Станиславовна! Я бы хотела обратится к вам с вопросом трудоустройства, я окончила Рубежанский индустриально-педагогический техникум, и получила младшего специалиста по профессии "социальный работник", сейчас учусь на первом курсе Донбаского Государственного педагогического университета, на социального педагога". Хотела бы трудоустроится по специальности, или же педагогом организатором, возможно секретарем, очень надеюсь что вы мне поможете! Заранее спасибо!
Лях Татьяна Станиславовна

Уважаемая Татьяна Станиславовна!

 

По информации директора Рубежанского городского центра  занятости Арцева Ю.Н.  сегодня  отсутствуют вакансии  социального работника, педагога-организатора, секретаря.

Указанные Вами специальности могут быть востребованы в Территориальном центре обслуживания одиноких граждан (Строителей, 25),  учреждениях образования (Кирова,28),  лицеях,  РПК, РИПТе, институте. Предлагаю Вам оставить свое резюме в названных учреждениях.

Для получения информации о вакансиях и регистрации как ищущей работу  Вам необходимо обратиться в городской центр занятости (Строителей,34).

6. Добрый день! Я хочу выразить слова огромной благодарности руководству города, и, прежде всего, работникам управления Пенсионного фонда Украины в г. Рубежное, за четко организованную работу по переоформлению пенсионных выплат; за их терпение, внимание и , конечно же, профессионализм.
Спасибо ВАМ!
Ольга Сергеевна
7. Здраствуйте,скажите мне пожалуста как мне быть и куда обращаться! Я работаю на глории джинс .. она уже 3 мес .в бесплатном !Работу искала у нас в городе нет,получаю как мать одиночка 309 грв.. при этом других доходов нет.. Мой ребенок ходит в садик .. Скажите куда обратиться .. Была б работа, я б не когда к Вам не обратилась...
Купцова Валентина Юрьевна

Валентино Юріївно!

 

  Згідно норм діючого законодавства про працю (ст. 26 ЗУ «Про відпустки») працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою, але не більш ніж 15 календарних днів на рік.

          Час простою не з вини працівника у відповідності до ст. 113 Кодексу законів про працю України оплачується з розрахунку не нижче двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

          За інформацією Орлова В. Е. планується запуск виробництва з середини листопада поточного року за умови початку роботи головного підприємства, яке розташоване у м. Луганськ. У той же час Ви маєте право розірвати трудовий договір та звернутися до Рубіжанського міського центру зайнятості.

 На сьогоднішній день Ви маєте право отримати матеріальну допомогузарахунок коштів місцевогобюджету.Вамнеобхідно звернутися з заявоюдо  Центру надання адміністративних послуг (стіл №6) виконавчого комітету за адресою: пл. Леніна, 2, тадодати усі передбаченіПорядкомнаданняматеріальної допомоги документи, асаме:

- довідку про склад сім’ї,

- довідку про доходи всіх членів сім’ї;

- копію паспорта та ідентифікаційного номера;

- документ, що підтверджує обставини, з якими пов’язана необхідність    надання допомоги.

Також Ви маєте право звернутися до управлінні праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради для призначення соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Розмір допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та її середньомісячним сукупним доходом, але не може  бути більше ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім’ї.

Для призначення соціальної допомоги надаються такі документи:

-         заява;

-         документ, що посвідчує особу (паспорт);

-         довідка про склад сім’ї;

-         декларація про доходи та майно за попередні перед зверненням шість місяців (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

-         довідка про наявність (якщо є) та розмір земельної частки (паю).

Допомога призначається на 6 місяців.

Прийом документів в УПСЗН здійснюється в каб. №№ 3,4 за адресою: вул. Руденко,7 (тел.6-38-38, 6-32-47).

8. Можно ли переоформить детские выплаты с Антрацита в городе Рубежное? Если да, то какие документы иметь при себе?
Жидкова Татьяна Федоровна

Щодо продовження виплати соціальної допомоги

в УПСЗН м. Рубіжне

 

Тетяно Федорівно!

         

          Згідно листа  Міністерства соціальної  політики  України  від 18.09.2014 № 10622/0/14-14/5 щодо забезпечення виплати різних видів соціальної допомоги особам, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, застосовується електронна технологія обробки даних Центрального сховища.

           При  зверненні  до управління праці та соціального захисту населення   Рубіжанської міської ради за продовженням виплати соціальної допомоги за місцем фактичного проживання (місцем перебування) у місті Рубіжне Вам потрібно надати копії паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера (за умови пред’явлення оригіналів). Телефон для довідок: 6 38 38.

9. Кто контролирует целевое использование бюджетных средств на получение лекарств по льготным рецептам? И почему лекарства по льготным рецептам получают одни и те же 10 человек, которые стоят в очереди с 2 часов ночи?
Пархоменко Лидия Федоровна

Уважаемая Лидия Федоровна!

 

В бюджете здравоохранения ежегодно выделяются средства на оплату рецептов для льготной категории населения нашего города.

Контроль за использованием бюджетных средств на эти цели возложены на главного врача ЦГБ Кравченко Э.А. и главного врача ЦПМСП Пыжа Р.М.

К созданию очередей в аптеке № 47 «Фармация» управление здравоохранения Рубежанского городского совета никакого отношения не имеет.

 

Начальник управления здравоохранения                                        М.Ф.Прокопенко

10. Любовь Робертовна, скажите пожалуйста кто входит в состав
"Координационного совета по вопросам семьи, гендерного равенства, демографического развития, противодействия торговли людьми."?
И каковы успехи в данном направлении?
Что это за "Вопросы семьи"?
Что входит в понятие - "Гендерного равенства"?
Как понять - "Демографическое развитие"? И в какую сторону оно собирается развиваться?
И последнее: Как проходит борьба с торговлей людьми?.
Светлана Житель Города

Уважаемая Светлана!

На основании постановления Кабинета Министров Украины от 05.09.2007 № 1087 «Про консультативно-дорадчі органи з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми» распоряжением городского головы утверждены Положение и состав городского Координационного совета по вопросам семьи, гендерного равенства, демографического развития, противодействия торговли людьми (далее – Совет).  Председатель Совета – заместитель городского головы; заместитель председателя – начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта; секретарь – главный специалист центра социальных служб для семьи, детей и молодежи, руководитель службы социальной поддержки семей. В состав Совета входят начальники отдела криминальной милиции по делам детей, сектора участковых инспекторов милиции, службы по делам детей, управления образования, управления труда и социальной защиты населения, управления здравоохранения, директор Рубежанского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи и председатель городского Совета женщин. С персональным составом и Положением Совета подробно можно ознакомиться на официальном сайте Рубежанского городского совета (распоряжение городского головы № 15 от 03.02.2009).   

Координационный совет – это постояннодействующий консультативно-совещательный орган Рубежанского городского совета.

Согласно утвержденного Положения, заседания Совета проводятся не реже 1 раза за 3 месяца.

За период текущего года на заседаниях рассматривались вопросы семей, оказавшихсяв сложных жизненных обстоятельствах, обращение о совершении насилия в семье. На Совете определяется дальнейшая работа с каждой конкретной семьей, которая обратилась за помощью или была выявлена специалистами. Работа с семьями направлена наформирование у родителейответственногоотцовства, сохранение семейных ценностей, решение внутрисемейных конфликтных ситуаций, предотвращение социального сиротства, предотвращение насилия в семье и др.

На заседаниях Совета могут рассматриваться вопросы, касающиеся гендерного равенства (равенство мужчин и женщин), демографического развития (социальная поддержка семей), обращения пострадавших от торговли людьми. Обращений по торговле людьми не зафиксировано.

 

Начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта                   В.П. Сидорчук

Р.S. Срок ответа 30 дней.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 4
візитів сьогодні: 2104
візитів всього: 592274