Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Хортів Сергій Іванович
1. Здравствуйте,Сергей Иванович!Подскажите пожалуйста,когда решится вопрос с бездомными собаками?Это просто не возможно,они везде...ребенка нельзя отправить одного в школу так как ее со всех сторон окружают собаки,это очень страшно.Пожалуйста сделайте что нибудь с бездомными животными...
Неласая Ирина Романовна

 

Шановна Ірина Романівна!

Ваше звернення стосовно відлову безпритульних собак розглянуто управлінням житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради. По суті звернення повідомляємо, що станом на сьогоднішній день укладений договір з підрядною організацією щодо регулювання чисельності безпритульних тварин.

Відповідні роботи будуть проводитись протягом 2017 року.

2. Надiшлить будь ласка адресу архиву в якому я можу взяти справку , пiдтверджуючу факт моей роботи у Рубежанском филиале НИИ органических полупродуктов и красителей. Данна справку потрiбна для назначення пенсii
Овсяник Вера Дмитриевна

Уважаемая Вера Дмитриевна!

Ваше обращение от 01.11.2016 года рассмотрено. По сути обращения сообщаем, что документы Рубежанского филиала НИИ органических полупродуктов и красителей с 1947года по 2004год (ф.80 « ОАО Краситель) находится на хранении в отделе. Для получении архивной справки о трудовом стаже  вам необходимо  предоставить  копии следующих документов:

  • Копию паспорта (стр.1, 2 и прописка)
  • Копию трудовой книжки ( стр1, и копии страниц на которых видно ,что вы работали в институте по дату увольнения)
  • Сведения о декретних отпусках или  год рождения детей.
  • Заявление (пишется в свободной форме)

 Так же обращаем ваше внимание,  что получить архивные справки вы можете лично, или получить их  по почте. Наш адрес: 93011, Украина, Луганская область, г.Рубежное, пл..Владимирская(бывшая Ленина),2  , каб. 111, контатный телефон: (06453)62074.

Городской голова Хортив С.И.

3. Доброго времени суток, по адресу проживания в ужасном состоянии подъезд прошу Вас посодействовать в ремонте подъезда. С уважением Несмеянова Юлия.
Несмеянова Юлия Владимировна

Уважаемая Юлия Владимировна!

На основании статьи 7 Закона Украины «Об обращениях граждан» Ваше обращение было направлено по принадлежности на рассмотрение начальнику Рубежанского управления ЖКХ Жердеву Д.О.

О результатах рассмотрения была предоставлен следующий ответ.

Ваше звернення в інтернет-приймальню від 29.09.2016 розглянуто управлінням житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради.

За результатом розгляду звернення повідомляємо, що нажаль на поточний рік вже сформований графік проведення ремонтних робіт в житловому фонді комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації». Проте за інформацією директора КП «БТІ» Абрамян Г. М. виконання ремонту в під’їзді № 6 за адресою пр. Московський, 7 буде заплановано на 2017 рік.

Згідно з ч. 1 ст. 16 Закону України «Про звернення громадян» скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням - безпосередньо до суду.

 

4. Согласно ст.15 закона Украины "О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты" вдова инвалида ВОВ имеет права на 50%-ю скидку на квартплату. Почему моей матери Тарарыевой Марии Федоровне 1925 года рождения в этой скидке отказано?
Тарарыева Татьяна

Ваше звернення щодо надання 50% знижки на оплату житлово-комунальних послуг Вашій матері Тарариєвій Марії Федорівні розглянуто.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» (набрала чинності 01.07.2015), у разі коли середньомісячний дохід в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг. Податкова соціальна пільга на 2015 рік затверджена у розмірі 1710 грн., на 2016 рік - 1930 грн.

Тарариєва М.Ф. відноситься до пільгової категорії вдова інваліда BOB. Середньомісячний розмір її пенсії у 2015 році дорівнював 2056,53 грн., це більше ніж податкова соціальна пільга на 2015 та 2016 роки. Отже, з липня

2015 року і по теперішній час Ваша мати не має права на отримання пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

Ваша родина звернулась за призначенням житлової субсидії з липня

2016 року. Згідно з постановою КМУ від 27.04.2016 №319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з травня поточного року громадянам, які отримують субсидію, пільги на оплату житлово-комунальних послуг не нараховуються.

Міський голова Хортів С.І.

5. Шановний Сергій Іванович !
Звертаюсь до Вас, з дуже великим проханням. Річь у тому, що в нашому районі, а саме пр. Московський, будинки 23,23А,25, немає вуличного освітлення. Це дуже, дуже, дуже не зручно! По- перше, якщо просто йти по вулиці, після заходу сонця,це дуже лячно!!! Якщо я заходжу в свій квартал, я не бачу хто вийде з темряви, а так як злочинність зросла, я можу тільки міркувати, про свої наступні 5-10 хвилин життя!!! По-друге, я навіть не бачу дорогу, яка знаходиться у меня під ногами. Неодноразово я підветрала ногу на нерівній дорозі, вдень. Тому що є багато нерівностей дороги. Зараз мені страшно уявити як я буду йти по взагалі не освітлюваній дорозі!!! Я вже не кажу про те, що у мене маленька дитина та я взагалі не уявляю як я буду йти з дитиною на руках...
Я дуже сподіваюсь, що ви приймите до уваги всі факти і негайно відреагуєте на моє звернення. Дуже велике прохання, поверніть світло на нашу вулицю!!!
Очикую на вашу відповідь на електронну адресу.
З повагою, Юлія Валеріївна.
Черняк Юлія Валеріївна

Уважаемая Юлия Валериевна!

Ваше обращение от 30.03.2016 года рассмотрено. По сути обращения сообщаем, что по информации ДКП «Люмен» КП «Горсвет» в связи с не прохождением платежей за потребленную электроэнергию через казначейскую службу, с декабря 2015г. до настоящего момента оплата не производится, из-за этого некоторая часть города была обесточена работниками ООО «ЛЭО».

Для скорейшего разрешения этого вопроса Рубежанским городским советом подготовлены и направлены соответствующие письма в адрес Премьер Министра и Президента Украины. А так же направлены материалы в суд.

При возобновлении проплат за потребленную электроэнергию наружное освещение будет восстановлено в полном объеме.

Городской голова Хортив С.И.

6. Хортів Сергій Іванович ,

Протягом цього тижня у м. Рубіжне зникло світло на вулицях. Це дуже не зручно для громодян міста. Мені, як матері, особливо не зручно! Неможливо пересуватися по місту з дитиною. Не кажучі вже про те, що дуже моторошно. Неможливо передбачити що тебе чекає у цій темряві. Можливо грабіжник, а можливо взагалі маніяк!!! Дуже незручно! Прийміть будь ласка міри!
З повагою Дубина Вікторія.
Дубина Вікторія Олександрівна

Уважаемая Виктория Александровна!

Ваше обращение от 30.03.2016 года рассмотрено. По сути обращения сообщаем, что по информации ДКП «Люмен» КП «Горсвет» в связи с не прохождением платежей за потребленную электроэнергию через казначейскую службу, с декабря 2015г. до настоящего момента оплата не производится, из-за этого некоторая часть города была обесточена работниками ООО «ЛЭО».

Для скорейшего разрешения этого вопроса Рубежанским городским советом подготовлены и направлены соответствующие письма в адрес Премьер Министра и Президента Украины. А так же направлены материалы в суд.

При возобновлении проплат за потребленную электроэнергию наружное освещение будет восстановлено в полном объеме.

Городской голова Хортив С.И.
 

7. Добрый день! Сегодня в моем доме был отключен лифт. На дверях было объяснение,что лифт не прошел экспертную оценку,что за подробной информацией в администрацию "Востоклифтсервис" . Придя туда объяснения я не получила,мне сказали,что тех денег платят жильцы на ремонт не хватает и за объяснениями обращаться к вам.
Дело в том что наш лифт отремонтирован только 3 года назад,до этого он 8 лет не работал.
Хотела бы получить внятный ответ об этой проблеме,как и когда она будет решена!!! Я, мать 11-месячного ребенка и инвалид 2 группы по сердечному заболеванию, по 2 раза в день носить коляску на 9 этаж неспособна . Оплату за лифт делаю регулярно и долгов не имею. Заранее спасибо за ответ.
Золотопуп Евгения Александровна

 

Уважаемая Евгения Александровна!

Ваше обращение по вопросу  работы лифта рассмотрено.

По информации директора ЧП «Востоклифтсервис» Ткалича В.В. работа лифта восстановлена. Лифт находится в рабочем состоянии.

Городской голова  Хортив С.И.

8. Доброго дня!У меня вопрос по поводу отопления.В декабре я платил 950грн,а в феврале узнаю,что нужно платить 1125грн.Почему подняли тариф?Ведь была статья в газете.Если на улице тепло,то и тариф ниже.Может вы об этом ничего и не знаете.Возможно ли что теплокомунэнерго хочет наварится на нас?
Куличенко Роман Сергеевич

На лист від 17.02.2016 про звернення Куліченко Р.С.с запитанням про нарахування за послугу з централізованого  опалення   надаємо роз’яснення :

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах  енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП),  № 1171 від 31.03.2016р. встановлено тариф на послугу з централізованого опалення, що надається  населенню  КСТП «Рубіжнтеплокомуненерго»,  для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії 19,74 грн. за 1 кв. м опалювальної площі за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення. При цьому, у встановленому тарифі враховувалась середня розрахункова температура зовнішнього повітря за опалювальний період по м. Рубіжне мінус 1,7˚С морозу. Тобто розрахунком передбачалось, як в теплі так і в морозні місяці опалювального періоду тариф мав бути  незмінним, а нарахування за послугу з централізованого опалення за місяць однаковими.

Згідно Постанови КМУ № 1037 від 30.10.2015 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря», з грудня 2015 року при нарахуванні плати за послугу з централізованого опалення для населення застосовується коефіцієнт, який враховує відхилення фактичних показників від врахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованого опалення, з урахуванням середньої фактичної температури зовнішнього повітря за кожен місяць опалювального періоду.  Тобто кожен місяць опалювального періоду встановлений тариф буде корегуватися. Якщо середня фактична температура зовнішнього повітря  по м. Рубіжне  нижче ніж мінус 1,7 ˚С морозу, тариф збільшується, а якщо вища -  зменшується.

Так  за грудень 2015 року середня фактична температура зовнішнього повітря  по м. Рубіжне  була вища за враховану у встановленому тарифі:  плюс 0,6 ˚С тепла, тому фактичний тариф був нижче встановленого і складав  17,44 грн.

За  січень 2016 року середня фактична температура зовнішнього повітря  по Рубіжному мінус 6,5 ˚С морозу, тобто нижче за враховану у встановленому тарифі, тому фактичний тариф  збільшено і складає  24,55 грн.

Середня фактична температура зовнішнього повітря  по м. Рубіжне  за місяць визначається на підставі офіційних даних Луганського обласного центра з гідрометеорології.

За лютий 2016р. с початку місяця температура зовнішнього повітря  значно тепліша ніж у січні і на 17 люте середня фактична температура зовнішнього повітря  по м. Рубіжне складає плюс 2,2˚С тепла, тому тариф за цей місяць передбачається бути меншим від встановленого.

Міський голова Хортів С.І.

9. Вважаю своїм громадянським обов'язком розповісти, що кафе "Шашличний маячок", який розташовано за адресою Рубіжне , Московський пр-д, працює незаконно. 14.02.2016 року я відвідав даний заклад разом зі своїми знайомими. Одразу я помітив, що там не дотримуються навіть мінімальних санітарних норм, а також норм пожежної безпеки. Там дуже брудно, а посеред зала для клієнтів знаходиться піч типу "буржуйка" з відкритим полум'ям. В цьому місті збираються особи, що нагадують мені бомжів. Працівник бару Денищенко Жанна Васильівна відмовилась надати мені книгу жалоб. Потім до мене підійшов особа кавказської національності і сказав, що він орендар даного закладу . Від них тхнуло алкоголем. Прошу Вас здійснити перевірку законності працювання даного закладу
Міняйленко Олександр Вікторович 01.02.1990р.н. м.Луганськ вул.Садова б 23 переселенець

Ваше звернення через Інтернет  - приймальню від 16.02.2016 з питання законності роботи закладу «Маячок», розташованого по пр-ту Московському, розглянуто.

Спеціалістами відділу торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів управління економіки спільно з заступником міського голови Ткачуком В.С.  було здійснено обстеження даного закладу.

Під час обстеження закладу виявлено, що провадження господарської діяльності здійснюється без державної реєстрації як суб'єкта господарювання. Ліцензія на реалізацію алкогольних напоїв та пива відсутня. Протягом місяця неодноразово спеціалісти відділу зверталися до представника, який орендує приміщення (з його слів),  здійснити державну реєстрацію як суб'єкта господарювання.

На даний час жодних документів щодо держреєстрації не надано. У зв’язку з цим, виконавчим комітетом направлено листи до Рубіжанського відділу поліції ГУНП в Луганській області та Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС в Луганській області, щодо здійснення заходів реагування, в межах своїх повноважень.

Міський голова Хортів С.І.

10. Прошу рассмотреть мою жалобу на поведение кондуктора городского маршрута 111А. Сегодня - 05,02,2016 я с дочерью воспользовалась услугой городского автобуса по графику на 14,20 от Автовокзала. Кондуктор отказывалась принимать оплату за проезд монетами номиналом 50 , 25 копеек. После того, как я отказалась менять деньги на бумажные, кондуктор в грубой форме , на повышенных тонах объявила, что у меня нет совести и я обязана готовить за проезд бумажный деньги, а с мелочью она возиться не собирается! После чего кинула мне проездной билет. Подобная ситуация постоянно наблюдается и в 109маршруте, где отказываются принимать или принимают с возмущением мелочь и купюры ветхие или клееные скотчем. Хотя на официальном сайте НБУ прописано ,что Физические и юридические лица обязаны без всяких ограничений принимать изношенные банкноты по всем видам платежей и переводов.___
Барма Наталія Юріївна

 

Уважаемая Наталья Юрьевна, на основании ст. 7 Закона Украины «Об обращениях граждан» Ваше обращение было направлено по принадлежности на рассмотрение управлению экономики. О результатах рассмотрения был предоставлен следующий ответ.

"Согласно Вашему обращению  по вопросу отказа кондукторами принимать оплату за проезд монетами номиналом 50,25 копеек по маршрутам №111 А «Автостанция  – Забиркино», №109 «Горполиклиника – Ж/Д мост» сообщаем,  что в исполнительный орган Рубежанского городского совета были вызваны уполномоченные представители  ЧП «Автолайн-компани», ООО «Заря – Сервис – Плюс» которые обслуживают вышеуказанные  маршруты в г. Рубежное.

По итогам встречи уполномоченных представителей ЧП «Автолайн-компани», ООО «Заря – Сервис –Плюс» было отмечено о необходимости проведения сбора трудовых коллективов по вопросу недопущения подобных нарушений.

Так же уполномоченные представители ЧП «Автолайн-компани», ООО «Заря – Сервис –Плюс»  обязался провести собрания в трудовых коллективах  по соблюдению правил этики поведения и надлежащего выполнения норм действующего законодательства работниками предприятий.

Специалист управления экономики А.Черненко"

Городской голова С.Хортив

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 6
візитів сьогодні: 2072
візитів всього: 592268