Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 25 червня по 1 липня 2018 року

Оформлено тематичну зону «Конституція України і сучасний світ»

 

25 червня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня Конституції України оформлено тематичну зону «Конституція України і сучасний світ».

 

Конституція України створена з урахуванням сучасного світового досвіду, історичних традицій українського народу та забезпечує гуманістичні ідеали в Україні. Усвідомити це допоможе представлена література.

 

В бібліотеці-філії №1 до Дня Конституції проведена палітра думок

«Книга на орбіті закону»

 

28 червня 2018 року в Україні відзначають велике державне свято – 22-гу річницю від дня прийняття Конституції України, як суверенної держави.

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою розмовляємо.

 

Правова полиця «Великий дім – держава, лад у ньому - закон»

 

28 червня будемо святкувати велике державне свято - День Конституції України. Прийняття Конституції – це подія, з якої починається існування держави. Кожна незалежна держава має власний Основний закон – Конституцію.

З нагоди відзначення дня Конституції України в Рубіжанській дитячій бібліотеці організована правова полиця «Великий дім – держава, лад у ньому - закон» де читачам запропонована історично-довідкова та художня література.

 

Представлений інформаційний колаж «Наш закон – наша сила»

 

28 червня – державне свято України – День прийняття Конституції: основного закону країни. З цієї нагоди в центральній дитячій бібліотеці був представлений інформаційний колаж «Наш закон – наша сила».

В цьому колажі були викладені цікаві факти з прийняття конституції. Конституція України визнана однією з найдемократичніших у світі. Вона приймалась цілу добу, але могла бути зовсім не прийнята.

 

Проведена робінзонада «Подорожуючи морем»

 

26 червня 2018 р. в таборі з денним перебуванням «Дружный» при ЦСССДМ була проведена робінзонада «Подорожуючи морем». Захід провела бібліотекар дитячої бібліотеки Конарєва В. В. Він пройшов у формі морської подорожі.

Спочатку діти дізналися про світові рекорди морів (до речі, Україна є власницею Азовського моря – рекордсмена, як самого дрібного моря в світі).

 

Пройшла година знаменної дати «Конституція - втілення державотворення»

 

Джерелом права будь-якої держави є Конституція. Її ще називають Основним законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства.

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня 2018 року, у бібліотеці-філії №2 пройшла година знаменної дати «Конституція-втілення державотворення». Увазі користувачів була також представлена виставка-інформація «Конституція і ваші права. Як жити за Основним Законом?», яка ознайомила користувачів з книгами фонду бібліотеки про важливі історичні моменти конституційного процесу на шляху державотворення України.

 

Круглий стіл „ Діалог з владою”

 

27 червня 2018 р. у центральній міській бібліотеці у рамках проекту Рубіжанської ЦБС

„Долаючи Рубежі” (проект Міжнародної Організації з Міграції-МОМ) відбувся круглий стіл „Діалог з владою”.

Тема круглого столу- Всеукраїнська реформа охорони здоров’я- Національна кампанія „Лікар для кожної сім’ї. До ЦМБ завітав головний лікар Центру ПМСД, депутат міської ради Пиж Р.М. Під час заходу обговорювалися найбільш актуальні питання реформи: порядок підписання декларації з сімейним лікарем, пакет необхідних документів, електронна система охорони здоров’я. Фахівець надав відповіді на численні запитання присутніх про строки підписання декларації, кваліфікацію лікарів міської лікарні, про те, з ким із лікарів вже можна укласти декларацію.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 32
візитів сьогодні: 1255
візитів всього: 585660