Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 3 червня по 10 червня 2018 року

Форум представників громад в м.Києві

 

1.06.2018р. в м. Києві відбувся форум громад та Організацій громадянського суспільства проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України», який відвідали від імені ініціативної групи м. Рубіжного провідні спеціалісти Рубіжанської централізованої бібліотечної системи Задорожна В.М. та Кравченко Н.І.

Ініціативна група м. Рубіжного була нагороджена Подякою Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Агентства ООН з питань міграції за участь в проекті «Долаючи рубежі», який реалізується в місті з листопада 2017року по червень 2018р. та спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб і інтеграцію їх в місцеву громаду.

 

                            Літературна сенсація РГО «Літературного об’єднання «Райдуга»

 

Центральна міська бібліотека отримали поштою посилку з міста Долина Івано-Франківської області від  Фреїв Людмили Іванівни – директора Долинської центральної районної бібліотеки.

Літературне побратимство долинян та рубіжан – понад часом і простором. Напередодні Дня поріднених міст у кімнаті дозвілля центральної міської бібліотеки відбулася скайп-зустріч представників Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» та літераторів Долинщини, а сьогодні в часописі «Добра справа» м. Долини на сторінці літературної студії «Слово» поети м. Рубіжного дарують мешканцям двох областей свої поезії.

                             

Участь центральної міської бібліотеки міста Рубіжного

у заходах до 80-річчя від дня утворення Луганської області

 

02 червня 2018 року творча делегація міста Рубіжного взяла участь у святкових заходах «Луганщина – це Україна», які відбулися з нагоди 80-річчя від дня утворення Луганської області в м. Сєвєродонецьк.

Співробітники  центральної міської бібліотеки разом з майстрами клубу «Творча стежина» взяли участь в організації та оформленні обласної виставки майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Невичерпні таланти Луганщини».

 

                       Пройшов розважальний уїк-енд до Міжнародного Дня захисту дітей

 

3 червня 2018 року працівниками бібліотеки-філії№1, на свіжому повітрі у затишній альтанці біля бібліотеки, був проведений розважальний уїк-енд «Літо на дворі, веселощі для дітлахів».

 

Консультація «Як організувати перехід на УДК»

 

4 червня 2018р. відділом комплектування та обробки для завідуючих структурними підрозділами ЦМБ, ЦДБ та бібліотек - філій була проведена чергова консультація «Як організувати перехід на УДК».

 

Відбулися спортивні розваги

«Спорт – здоров'я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила! »


     6 і 7 червня 2018 року у фойє центральної бібліотеки з учнями 1-4 класів пришкільного табору ЗОШ № 2 відбулися спортивні розваги «Спорт – здоров'я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила!», які підготували і провели співробітники дитячої бібліотеки.

 

Нещадні інформаційні баталії

 

6 червня команда методистів нашої бібліотеки провела черговий виїзний тренінг для бібліотекарів Лисичанської та Рубіжанської ЦБС. Тему, яку вкотре зачепила Good library, уже обговорили майже у всіх районах неокупованої частини Луганщини. Отож, говорили про публічну бібліотеку в умовах інформаційної війни.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 2182
візитів всього: 581713