Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Свято радості та одвічної надії в Міжнародний день захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже, саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Цьогоріч  01 червня о 18.00 годині в сквері (за магазином «Конфіскат») МКУ «Палац культури» підготував та провів дитяче свято під назвою «Ємоджі-яскраві емоції».

Не дивлячись на трохи прохолодну  погоду на свято завітали велика кількість усміхнених дітей зі своїми батьками, бабусями та дідусями. Під час заходу  маленьким і дорослим мешканцям міста було запропоновано прийняти участь у різноманітних рухливих іграх та естафетах, відгадати загадки, а дорослим побажати присутнім дітям миру, здоров’я, успіхів у майбутньому та яскравого неба над головою. Прикрасою свята стали виступи колективу сучасного танцю «Ліберті» (керівник Ю. Гаджиєва). Маленькі артисти  запалювали  присутніх гарним настроєм, а глядачі щиро аплодували артистам і отримували подарунки, які надала служба по справам дітей Рубіжанської міської ради.   

Творчий колектив МКУ «Палац культури» другий рік поспіль  реалізує заплановані заходи, які проходять на відкритих майданчиках міста, і з кожним роком пропонує нові форми роботи з населенням. Посмішки та гарний настрій хай залишаться з дітлахами на довгі роки, а дитинство буде щасливим та безхмарним. За це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 2213
візитів всього: 581710