Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
МОЛОДЬ РУБІЖНОГО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЗАБІГУ «ЗЕЛЕНА МИЛЯ» -2018

Мы все пассажиры одного корабля по имени «Земля»,

значит, пересесть из него просто некуда.

Антуан де Сент –Экзюпери

 

 

1 червня о 11-00 жителі нашого міста стали свідками Всеукраїнського забігу «Зелена Міля» -2018, який одночасно стартував по всій Україні. Акція «Зелена миля» проводиться з метою захисту навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, залучення студентської молоді нашого міста до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя серед населення м Рубіжне. Організаторами акції виступили відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В акції взяли участь 107 рубіжан від професійних спортсменів до просто любителів бігу, у віці від 15 до 75 років - представники трьох поколінь рубежан. Наймолодших мешканців міста представляли учні ДЮСШ №1, середнє покоління - учнівська та працююча молодь міста (ЛДМУ, РПК, РІПТ, ПІПТ, РПХТЛ, РЦПО) і старше покоління було представлено співробітниками РФСК і викладачами навчальних закладів нашого міста.

З вітальним словом до учасників велопробігу звернулися секретар Рубіжанської міської ради Віктор Соловйов та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Світлана Ступникова, які зазначили, що однією з найгостріших і насущних проблем сучасності є збереження навколишнього середовища. Нинішні цінності більшості людей спрямовані на споживання, підпорядкування собі всієї природи, її використання на догоду своїм миттєвим інтересам. Ми добре володіємо культурою поведінки в суспільстві, але далеко не завжди вміємо правильно поводитися по відношенню до природи, тому охорона природи - це наша життєва необхідність.

Потім на Володимирській площі був даний старт забігу. Очолили забіг видатні спортсмени Рубіжного: майстер спорту СРСР з легкої атлетиці Ніні Нєстєрова та почесний громадянин міста, ветеран спорту Микола Фоменко. Маршрут акції пройшов вулицями міста: проспект Кірова, навколо площі Перемоги, і фінішував на площі близько к / т «Юність». Довжина дистанції - 1609 м. Забіг показав прогресивних молодих людей, які спілкуються, веселяться, займаються улюбленою справою і при цьому ведуть здоровий спосіб життя, і вікових спортсменів, які приділяють увагу своєму здоров'ю і зберігають життєву енергію при активному способі життя!

На фініші пройшла церемонія вручення пам'ятних дипломів і сертифікатів учасників всім учасникам акції. Але головне, організатори заходу показали, що міський забіг це альтернатива, це вибір нового стилю життя, де немає місця всьому тому, що шкодить здоров'ю і заважає особистісному розвитку. Подружившись з фізкультурою, можна регулярно зміцнювати своє здоров'я, гартуватися і здійснювати захоплюючі прогулянки по мальовничих куточках рідного краю.

І на завершення, хочеться висловити слова подяки людям, за чиєю підтримкою і допомогою відбулася акція: Управлінню патрульної поліції в містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне Департаменту патрульної поліції (Гостіщев О.Є.), Рубіжанському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області (Корнєєв О.О.), Управлінню охорони здоров'я (Янко Н.І.), станції швидкої медичної допомоги м.Рубіжне (Сухаревський М.Г.), КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» (Бусєнков А.А.)., керівникам навчальних закладів міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1603
візитів всього: 582705