Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Робота дитячої філармонії школи мистецтв у травні

3 травня 2018 року  Викладач фортепіанного відділу КЗ "РМДШМ" Чеговець Олена Анатоліївна підготувала і провела лекцію-концерт " Мої улюблені мелодії" для учнів 2-4 класів загальноосвітньої школи № 4 ( у південній частині міста). В концерті, який відбувся у філії міського палацу культури, взяли участь юні піаністи: Толмачова Катерина,Кириченко Поліна,Стельмах Анна, Обозна Олена,Ветрова Дар'я. Дякуємо організаторам заходу за допомогу, а слухачам за теплий прийом.

11 травня 2018 року викладачами та учнями відділу народних інструментів КЗ «РМДШМ» була проведена лекція-концерт «Українська народна, класична та сучасна музика у виконанні на народних інструментах» в актовій залі ЗОШ № 2 для учнів 3 та 4 класів.

Завідуюча відділом народних інструментів школи мистецтв, Чумак Н.М., розповіла слухачам про походження баяна і гітари. Діти прослухали у виконанні учнів: Вільчинського Яна, Міщенко Семена, Сумина Романа, Юрченко Григорія п'єси для баяна. Сучасна українська та джазова музика для гітари звучала у виконанні Шестопалова Владислава.

Викладач Мірошниченко Г.А. познайомила учнів з народним інструментом - домрою. У виконанні на домрі діти прослухали п'єси у виконанні учнів: Кучеренко Емілії, Кошики Єлизавети, Алдергот Марії.

Учні брали активну участь в обговоренні прослуханої музики, із задоволенням відгадували загадки про музичні інструменти і бурхливо аплодували виконавцям.

Концерт підготували викладачі відділу народних інструментів: Чумак Н.М., Фанта В.М., Мірошниченко Г.А., Федоров Д.М. і концертмейстери: Бойко М.В., Коскіна Є.Г .

12 травня 2018 року в групах естетичного розвитку КЗ "РМДШМ", з метою підготовки дітей до вступних іспитів до школи мистецтв, були проведені лекції - концерти викладачами усіх відділів та відділень. На концертах юні слухачи познайомилися з особливостями гри та навчання на фортепіано ( викл. Чеговець О.А.), струнних інструментах ( викл. Черноп`ятко М.В.,Лупалова О.О.),про відділення сольного співу розповіла викладач Андріанова Є.В. Завідуюча відділом народних інструментів Чумак Н.М., у формі цікавої казки, розповіла про походження народних інструментів. Учні молодших класів відділу : Тетьоха В.,Вільчинський Я.,Івлев Д.,Сумін Р.,Дмитрюк С.,Савченко Д.,Кучеренко Є. виконали дитячи п`єси на народних інструментах.Дуже сподобався дітям виступ ансамблю шумових інструментів (кер. Мирошниченко Г.О.). В концертах пролунали народні пісні,класична музика,твори сучасних українських композиторів.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 19
візитів сьогодні: 2215
візитів всього: 581710