Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 29 травня по 31 травня 2018 року

Бібліотека-філія № 1 провела літературний ранок в КДНЗ №1 "Берізка"

 

    29 травня 2018 року співробітники бібліотеки-філії № 1 відвідали КДНЗ №1 "Берізка", де провели літературний ранок "Сяйво дитинства", присвячений 115-річчю з дня народження О. О. Благініної, дитячої поетеси.

 

                            Соціально - правовий театр про правові відносини з поліцією

Кожен з нас у своєму повсякденному житті стикався з правопорушеннями, проте ми не завжди знаємо, як діяти в подібних ситуаціях. 

29 травня 2018 року учні соціально - правового театру Рубіжанської загально – освітньої школи I-III ст. №9 презентували мініатюри: «Меломан», «Ситуація в супермаркеті», «Нічний розбій», що розкривають питання правових відносин з поліцією. Правовий театр відбувся в рамках Всеукраїнської акції «Я маю право» і «Юридичного факультету», який працює при абонементі центральної міської бібліотеки

 

                             Оформлений краєзнавчий колаж «Герої нашого часу»

 

29 травня в 13-00 до святкування 80-ї річниці заснування Луганської області в краєзнавчому куточку, який міститься у читальному залі старшого відділу, оформлений колаж «Герої нашого часу». Він знайомить читачів з життєописом рубіжан, які досягли певних успіхів у різних сферах життя.

 

Відбулася розважальна програма до Міжнародного Дня захисту дітей «Різнобарвна   веселка країни дитинства»

 

31 травня у фойє центральної міської бібліотеки відбулася розважальна програма до Міжнародного Дня захисту дітей «Різнобарвна веселка країни дитинства». 

В заході взяли участь учні 1-4 класів ЗОШ №7, підопічні КУ Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів Рубіжанської міської ради та жителі довколишніх мікрорайонів.

 

                              Оформлена літературно-інформаційна композиція «Рідний краю ми тебе прославляємо»

 

30 травня до святкування 80-ї річниці заснування Луганської області бібліотека-філія №1 представила відвідувачам літературно-інформаційну композицію «Рідний краю ми тебе прославляємо».

 

                                     В бібліотеці-філії №2 пройшло бібліосвято «Запрошуємо в Казкоград і хлопців, і дівчат!»

 

«Запрошуємо в Казкоград і хлопців, і дівчат!» - під такою назвою 30 травня 2018 року в бібліотеці-філії №2 пройшло свято, присвячене Дню захисту дітей.

На захід були запрошені вихованці старшої групи «Ромашка» КДНЗ №3 «Барвінок».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 12
візитів сьогодні: 2184
візитів всього: 581713