Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
РЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА «ПІСНЯ НАД ДНІПРОМ» ІМ. АНАТОЛІЯ АВДІЄВСЬКОГО

28 травня в рамках проведення Дня Києва на Співочому Полі в Печерському ландшафтному парку пройшов 11-й Фестиваль хорового мистецтва “Пісня над Дніпром”. Головною метою фестивалю є збереження та розвиток хорового співу, популяризація вокально-хорового мистецтва, виявлення та підтримка кращих хорових колективів України, обмін творчим досвідом між колективами та керівниками-диригентами. Пісенний фестиваль дедалі набуває популярності не тільки серед хорових колективів м. Києва, Київської області, а й України. Цього року фестиваль розширив свої кордони і став Регіональним. У фестивалі взяли участь більше 20 професійних та аматорських колективыв хорового мистецтва з Києва, Київської, Луганської, Житомирської, Полтавської, Хмельницької та Тернопільської областей Програма фестивалю передбачала виступи хорів, а завершилася виступом провідного хорового колективу України – Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Григорія Верьовки.  

Рубіжне в Регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» гідно представив творчий колектив міської комунальної установи «Палац культури» - Народний хор народної пісні (керівник Геннадій Васильєв). Незвичний та різноманітний репертуар української пісні у виконанні Народного хору народної пісні був гідно відзначений професійним журі фестивалю, а учасники хору нагороджені урочистими Подяками та Дипломами за участь у масштабному дійстві.

Адміністрація МКУ «Палац культури», керівник та участники Народного хору висловлюють слова щирої подяки Народному депутату України Юлію Яковичу Іоффе за надану матеріальну допомогу на проїзд колектива для участі у престижному фестивалі, а також, слова вдячності за підтримку керівництву Рубіжанської міської ради.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 2225
візитів всього: 581709