Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація щодо звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради за період з 18.10.10 р. по 22.10.10 р.

   За період з 18.10.10 р. по 22.10.10 р. у виконавчий комітет Рубіжанської міської ради надійшло 49 усних та письмових звернень громадян, у тому числі на особистому прийомі у першого заступника міського голови І.Л.Бондаренко  – 5, у секретаря міської ради Ю.М.Арцева – 1.
   З вищих органів державної влади на цьому тижні отримано 8 звернень (з Адміністрації Президента України, Секретаріату Президента України, ДУ “Урядовий соціальний центр”, Луганської обласної державної адміністрації).  Мешканці міста на цьому тижні звертались до вищих органів державної влади з питань незгоди з закриттям тимчасових торгових рядів по вул. Леніна, забезпечення медичним препаратом, отримання архівної довідки, незгоди з заборгованістю по квартирної платі та ін.
    Особлива увага керівництвом міськради приділяється розгляду звернень від инвалидів війни та праці, від пенсіонерів та ветеранів праці, від багатодітних сімей та самотніх матерів. Дані звернення, згідно законодавству, розглядаються керівництвом міської ради у першочерговому порядку.
Від пільгових категорій громадян на цьому тижні надійшло, у тому числі:
1 – від інваліда ВВВ;
2 – від учасника ВВВ;
3- від інвалідів 2 гр.;
3 – від інвалідів 3 гр.;
2 – від дітей війни;
4– від пенсіонерів. 

З 49 звернень: 5 – колективні, 3 – повторні.
Більш усього звернень надійшло з комунальних питань – 22 (ремонт опалення, дахів, зріз дерев, вивіз сміття, установка індивідуального опалення та ін.).
    На другому місті – соціальні питання. Надійшло 14 звернень щодо надання матеріальної допомоги на лікування.
3 питань земельних відносин надійшло 1 питання щодо отримання державного акту на земельну ділянку.
Не залишилися без уваги й питання праці (надійшло одне повторне звернення щодо працевлаштування). Це питання знаходиться на контролі у фахівців приймальні зі звернень громадян міської ради.
З питань дотримання законності та охорони правопорядку надійшло 1 звернення щодо захисту прав споживачів (придбання неякісного товару).
   П’ять звернень надійшло з житлових питань (прописка та надання житла).
Турбують мешканців міста й питання торгівлі (надійшло одне повторне звернення з питань незгоди з закриттям тимчасових торгових рядів по вул. Леніна).
   Також отримане одне повторне письмове звернення з питань охорони здоров’я (забезпечення дитини-інваліда медичним препаратом).
Від учасника збройних сил отримано 2 звернення з питань культури (щодо патріотичного виховання молоді), одне з яких – повторне.
   З питань транспорту отримано одне звернення від інваліда 3 гр. щодо пільгового проїзду у міському транспорті.
За цей період отримано 34 відповіді на усні та письмові звернення, які надійшли до міськради протягом вересня та жовтня місяців 2010 р., з них 30 – виконані, на 4 звернення заявникам надані обґрунтовані роз’яснення керівниками управлінь міськради та комунальних підприємств міста.
    Протягом цього тижня фахівці приймальні зі звернень громадян обробили 6 звернень, які надійшли за телефоном. Мешканці міста ставили запитання щодо  відсутності опалення у квартирі, ремонту ліфта, відновлення роботи радіо, незгоди щодо оплати за обслуговування в терцентрі. По кожному зверненню заявникам надані відповідні роз’яснення згідно з діючим законодавством по зверненням громадян та надані відповідні доручення керівникам УЖКГ, міського вузла зв’язку та ін.
    Фахівці приймальні зі звернень громадян постійно контролюють строки виконання звернень громадян та безпосередньо приймають участь у їх вирішенні.  

                                                                                            Головний спеціаліст
                                                                                                     загального відділу
                                                                                                    Галстян Г.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 11
візитів сьогодні: 2468
візитів всього: 545150