Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжному відбулися заходи до Дня Хіміка

25 травня 2018 року у Південній  частині міста, відбувся святковий концерт, присвячений святкуванню Дня Хіміка - професійного свята рубіжан. Слова щирої вдячності за багаторічну плідну працю, відданість вибраній професії на адресу робітників НВП «Зоря» лунали від почесних гостей свята: в.о. генерального директора НВП «Зоря» Олександра Кравченка, директора департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури і енергозбереження Луганської обласної державної адміністрації Сергія Шелеста, міського голови Сергія Хортіва та  першого заступника міського голови Олексія Башкіра.  Найкращі працівники були нагороджені грамотами, цінними подарунками та квітами.

Святковий концерт було розпочато яскравим номером «Помаранчеве сонце» у виконанні колективу сучасного танцю «Ліберті» МКУ «Палац культури» (кер.Гаджиєва Ю.Л.). Маленькі танцюристи з самого задали святкову атмосферу концерту. На протязі усього концерту ведучі Ганна Бережна та Дмитро Дідораразом з колективами МКУ «Палацу культури» і філії, вітали присутніх із святом, та дарували гарний настрій. Приємною несподіванкою став і виступ гостей з Новоайдарського району. Вихованціучбово-виховного комплексу Новоайдарської школи-гімназії виконали український танок та авторські вірші  написані на адресу НВП «Зоря».

Протягом усього концерту глядачі щиро дякували виконавців гучними оплесками та оваціями.  Свято пройшло  в теплій та дружній атмосфері.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1815
візитів всього: 585119