Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Оголошення конкурсу з відбору суб"єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об"єктів оренди комунальної власності

Найменування об'єкта оцінки: нерухоме майно комунальної форми власності - нежитлові приміщення.
Характеристика об'єкта:
- нежитлові приміщення №№ 2, 5, загальна площа 32,2 кв. м, одноповерхової будівлі літ. А;
- нежитлові приміщення №№ 1, 6, загальна площа 22,0 кв. м, одноповерхової будівлі літ. Б,
Місцезнаходження об'єкта оцінки: Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Набережна, 172.
Орендодавець (балансоутримувач): комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» Рубіжанської міської ради, ід. код ЄДРПОУ 21765161, юридична адреса: 93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Пушкіна, 13а.
Мета оцінки: визначення ринкової вартості об'єкта для розрахунку орендної плати.
Запланована дата оцінки - 31.04.2018.
Телефон / телефакс замовника конкурсу: (06453)70596.
Електронна адреса замовника конкурсу: ogki@rmr.gov.ua.
Кількість об’єктів необоротних активів згідно з обліком, од.: приміщення.
Кількість земельних ділянок: -
Розмір земельної ділянки: -.
Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Рубіжанської міської ради від 14.01.2009 № 44/112.
Замовник послуг з оцінки – комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації» Рубіжанської міської ради, юридична адреса: 93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Пушкіна, 13а.
Платник послуг з оцінки: орендар.
До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1. «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».
Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та документів.
До документів належать:
- заява про участь в конкурсі за встановленою формою;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів та свідоцтв про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку об'єкта;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки об'єкта та підписання звіту про оцінку об'єкта, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту ФДМУ;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним до незалежній оцінки майна, у тому числі подібного майна).
Термін виконання робіт не більше 7 календарних днів.
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт в календарних днях.
На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.
Конкурс відбудеться 05 червня 2018 року в 14-00 у відділі міського комунального майна Рубіжанської міської ради за адресою: 93011, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, кабінет 491.
Документи приймаються до 30 травня 2018 року (включно) за вказаною вище адресою, телефон / факс (06453) 70596, е-mail: ogki@rmr.gov.ua.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 14
візитів сьогодні: 1718
візитів всього: 585754