Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи Рубіжанської ЦБС до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Вшанування жертв політичних репресій для українського народу є принциповим, адже від кривавої руки Великого терору загинули кращі з кращих: борці за свободу, лідери, прометеї, що несли світло та підіймали народ на боротьбу. Цей день - трагічний і водночас повчальний урок нашої історії. Урок, що вчить націю бути сильними і консолідованими у прагненні збудувати високо демократичну державу. Це не тільки історія та пам’ять, це - попередження злодіянь проти людяності сьогодні і в майбутньому.

З метою належного вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Рубіжанській централізованій бібліотечній системі проведено низку заходів:

- на абонементі центральної міської бібліотеки -історико-краєзнавчу бесіду «Злочин без строку давності»;

- в читальному залі центральної міської бібліотеки - виставку-хроноскоп подій «Репресії мовою документів»;

- в бібліотеці-філії №2 - виставку-пам'ять «Трагедія незнищенної волі»;

- в бібліотеці-філії №1 оформлено тематичний перегляд «Злочин, якому немає прощення». Бібліотечні працівники протягом дня з відвідувачами філії проводили  бесіди «Сучасний погляд на трагічні події», під час яких зверталися до жахливих подій минулого століття, пропонували хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав під час репресій в радянські часи.

Вшанування пам'яті жертв політичних репресій - це шлях до відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 1780
візитів всього: 585117