Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Проводиться конкурс на право укладення договорів оренди комунального майна

Орендодавець: комунальне підприємство «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради, код за ЄДРПОУ 40822883, юридична адреса: вул. Южная, буд. 2, м. Рубіжне, Луганська обл., 93001.
Орган управління: Рубіжанська міська рада Луганської області.
Адреса об'єктів оренди: вул. Володимирська, 25г, м. Рубіжне, Луганська обл.
Найменування об'єкта № 1: торговий павільйон № 13 кіоску, літ. Б.
Відомості про об’єкт оренди: торговий павільйон площею 9,6 кв. м, розташований на торговельному майданчику, дата введення в експлуатацію вересень 2017 року.
Цільове використання - для розміщення торгового об'єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.
Стартова орендна плата – 267,16 грн. без урахування ПДВ (базовий місяць розрахунку квітень 2018 р.)
Найменування об'єкта № 2: торговий павільйон № 16 кіоску, літ. Б.
Відомості про об’єкт оренди: торговий павільйон площею 9,8 кв. м, розташований на торговельному майданчику, дата введення в експлуатацію вересень 2017 року.
Цільове використання - для розміщення торгового об'єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.
Стартова орендна плата – 272,72 грн. без урахування ПДВ (базовий місяць розрахунку квітень 2018 р.)
Умови конкурсу на право укладення договорів оренди:
Договір оренди укладається на кожен об’єкт окремо.
Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу. Якщо надійшли однакові пропозиції щодо розміру орендної плати, переможець конкурсу визначається за рішенням комісії з урахуванням виконання інших умов конкурсу.
Термін дії договору оренди - максимально можливий термін оренди 5 років, якщо орендар не запропонує менший термін.
Забезпечення виконання умов договору оренди, своєчасне внесення в повному обсязі орендної плати з урахуванням індексу інфляції.
Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодження і псування, утримання майна в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки.
Протягом одного місяця з моменту підписання договору оренди, страхування орендованого майна на користь орендодавця на вартість об'єкта оренди, визначену незалежною оцінкою, і надання орендодавцю копій договору страхування майна, страхового поліса. Постійне поновлення договору страхування таким чином, щоб протягом всього терміну оренди майно було застрахованим.
У разі припинення або розірвання Договору повернути орендодавцю орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу і відшкодувати орендодавцю збитки в разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) орендованого майна з вини орендаря .
Орендар не має права передавати комунальне майно в суборенду.
Правовідносини щодо відшкодування витрат за комунальні послуги врегульовуються при укладанні договору;
Орендар відшкодовує орендодавцю витрати з проведення незалежної оцінки об'єктів оренди.
Укладення договору оренди протягом 15 календарних днів з моменту отримання дозволу на оренду, в іншому випадку дозвіл може бути скасовано з ініціативи орендодавця.
У разі оренди на термін три роки і більше нотаріальне оформлення договору оренди здійснюється за власний рахунок орендаря.
Для участі в конкурсі претенденти подають на розгляд конкурсної комісії такі документи:
1. Заява про участь в конкурсі, узгоджена з органами пожежного нагляду (заява повинна містити інформацію про найменування, площу і місцезнаходження об'єкта оренди, термін оренди).
2. Пропозиції щодо цільового використання та орендної плати по об'єкту оренди.
3. Зобов'язання щодо виконання умов конкурсу, забезпечення сплати орендної плати та додаткові зобов'язання щодо експлуатації об'єкта.
4. Відомості про учасника конкурсу:
а) для учасників, які є юридичними особами:
- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
- копії установчих документів, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань;
 - звіт про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
- довідку від учасника конкурсу про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
б) для учасників, які є фізичними особами:
- копію паспорта учасника конкурсу (сторінки 1, 2 і сторінка з зазначенням останнього місця реєстрації) або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи, з копією паспортів;
- копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об'єднань;
- декларацію про доходи або завірену в установленому порядку копію звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.
Всі учасники конкурсу подають пропозиції щодо виконання умов конкурсу, забезпечення сплати орендної плати та додаткові зобов'язання щодо експлуатації об'єкта в конвертах з написом «На конкурс», запечатаних учасником конкурсу, з супровідним листом.
Учасники повідомляють про спосіб зв'язку з ними.
Ознайомитися з об'єктом можна за місцем його розташування.
Конкурс буде проведено відповідно до Порядку проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади м Рубіжне, затвердженим рішенням Рубіжанської міської ради від 02.06.2010 № 71/9.
Заяви приймаються до 4 червня 2018 року включно за адресою: 93011, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 491, час прийому документів: понеділок - четвер з 8-00 до 17-00, п'ятниця з 8-00 до 16-00 (перерва з 12-00 до 13-00), тел. (06453)70596.
Конкурс буде проведено 8 червня 2018 року о 14-00 за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 491

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1797
візитів всього: 566775