Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«СПОРТ- ОДИН СВІТ, ОДНА МРІЯ»

4 травня 2018 року в малому залі ДК зібралися всі ті, чия душа і серце віддані спорту: спортсмени, тренери-викладачі, ветерани спорту, випускники, волонтери і спонсори спортивних заходів для святкування 60-річчя Дитячо-юнацької спортивної школи №1 ім. Олімпійського чемпіона Володимира Смирнова - головного центру підготовки юних спортсменів нашого міста.

Яскравий і насичений шлях пройшла школа до ювілею, вся її 60-річна історія - це невтомна праця тренерів і вихованців.

В даний час в колективі ДЮСШ №1 працює 23 тренера - викладача. Це колектив талановитих тренерів-викладачів, багато з яких відомі не тільки в місті, а й за його межами. 2 тренери - викладача Дорошенко Олександр Олегович і Урбан Віктор Миколайович мають почесне звання «Заслужений тренер України».

За 60 років роботи спортивна школа виростила більше п'яти тисяч випускників. 10 випускників школи виконали норматив «Майстер Спорту Міжнародного Класу». 42 випускника школи виконали норматив «Майстер Спорту». 83 випускника школи, закінчивши фізкультурний навчальний заклад, працюють в області фізкультури і спорту, 20 - працюють в нашому місті, 10 випускників ДЮСШ працюють в ДЮСШ №1 на посаді тренера-викладача.

Сьогодні, в 10 відділеннях за видами спорту сьогодні займаються 566 учнів, доводячи, що тільки цілеспрямовані і фізично підготовлені дівчата і юнаки зможуть домогтися успіху не тільки в спорті, але і в житті.

У святкуванні ювілею взяли участь почесні гості: заступник міського голови Любов Робертівна Сидоренкова, помічник-консультант народного депутата України Юлія Іоффе - Світлана Олексіївна Черненко, голова Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету Микола Михайлович Кравченко, бронзовий призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ірина Вікторівна Янович, голова благодійного фонду «Благомир» Олена Борисівна Доброногова, заступник директора НПП "Зоря" Володимир Степанович Ткачук, в. о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Наталя Анатоліївна Стародубцева, керівники навчальних та комунальних установ, випускники спортивної школи, ветерани, спонсори, тренери-викладачі, які в урочистій обстановці вручили юним спортсменам і адміністрації школи квіти, подарунки та спортивний інвентар.

Пам'ятними медалями та сувенірами були нагороджені ветерани тренерсько-педагогічної праці, колишні випускники ДЮСШ №1, провідні діючі спортсмени школи.

Атмосферу святкового спортивного вечора вміло підтримували показові виступи юних спортсменів ДЮСШ №1 та номери творчих колективів ЦКУ «Палац культури».

Організаційний комітет з підготовки та проведення спортивного свята, присвяченого 60-річчю ДЮСШ №1, висловлює величезну подяку ДЮСШ №1 (Дорошенко О.О.), МКУ «Палац культури» (Г.В.Бережна), КП «РФСК (А.А.Бусєнков), БФ «Кришталеве джерело» (Ю.Я.Іоффе), БФ «Благомир» (Доброногова О.Б.), НПП «Зоря» (Чернєцов О.І.), управлінню освіти (О.В.Обаполенко) і особисто Погромському І.Б., Місюренко Г.В., Чаповій Л.О., Скакуну О.М., Долгодушеву Г.В., Болотіну О.В. за організаційну допомогу в проведенні заходу.        

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 22
візитів сьогодні: 2051
візитів всього: 585764