Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
МОЛОДІЖНО-СПОРТИВНА АКЦІЯ «В ІМ"Я ПЕРЕМОГИ»

7 травня в Рубіжному за програмою міських спортивних заходів, присвячених 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню пам'яті і примирення, відбулася молодіжно-спортивна акція «В ім'я Перемоги», в рамках якої пройшли вело- і легкоатлетичний пробіги по вулицями міста. В акції взяли участь понад 90 осіб різних вікових категорій. Це учні ДЮСШ №1 (відділення легкої атлетики, боксу, спортивної гімнастики), СК «Зеніт» (відділення велоспорту), студентська та учнівська молодь міста (ЛДМУ, РПХТЛ, ІХТ, РЦПО, РПК), співробітники Рубіжанського фізкультурно-спортивного комплексу і мешканці міста з активною життєвою позицією.

 

Мета акції - увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 і залучення жителів нашого міста до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганду здорового способу життя.

 

Перед початком акції до присутніх звернувся секретар Рубіжанської міської ради Віктор Ігорович Соловйов, зазначивши, що 73 роки тому відлунали останні постріли довгої, важкої, трагічної і незабутньої Другої світової війни, що стала найбільшим збройним конфліктом в історії людства. Мільйонами людських життів заплатив наш народ за позбавлення від коричневої чуми. Більше 4-х тисяч рубіжан билися на фронтах Другої світової війни. Понад тисячу з них не повернулися з фронту.

 

Колона велосипедистів і легкоатлетів стартувала на пл. Володимирській. Маршрут акції проліг вулицями міста, а фінішували спортсмени біля братської могили радянським воїнам, де їх зустріли представники КУ «Міський музей». Всі учасники акції отримали сертифікати учасників і відвідали виставкові зали музею.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 957
візитів всього: 559479