Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 29 квітня по 6 травня 2018 року

Відбулось заняття з пісочної терапії

 

29 квітня у відділі мистецтв центральної міської бібліотеки в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», який реалізує Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Євросоюзу, відбулось заняття з пісочної терапії. Це одна з найпростіших, найцікавіших та найефективніших арт-технологій сьогодення, яка допомагає розкрити індивідуальність і розв'язати психологічні проблеми.

 

Пройшла екскурсія «Дім, де живуть книги»

 

30 квітня на екскурсію до бібліотеки-філії №1 завітали вихованці КДНЗ №1 «Берізка», які в майбутньому, сподіваємось, стануть читачами  бібліотеки.

 

В бібліотеці-філії №2 відбулася зустріч-роздум

«В сердцах и книгах память о войне»

 

3 травня 2018 року, напередодні Дня Перемоги над нацизмом в Європі та Дня пам'яті і примирення, в бібліотеці-філії №2 відбулася зустріч  учнів старших класів СШ №7 з дітьми війни Малковою Галиною Олександрівною та Блудовою Тамарою Василівною.

Почесні гості розповіли присутнім про знедолене дитинство в роки війни, адже в той час їм було лише  по 5-10 років, поділилися спогадами  про своїх батьків, які загинули на війні, про післявоєнні часи.

 

Оформлено святкову виставку – ілюстрацію «В боях за свободу і мир»

 

3 травня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня Перемоги над нацизмом в Європі було оформлено святкову виставку – ілюстрацію «В боях за свободу і мир».

 

Соціокультурний захід «Я такий як ти»

 

5 травня відзначається Міжнародний день боротьби за права людей з особливими потребами — осіб, які, як ніхто, потребують підтримки оточуючих. Люди з обмеженими фізичними можливостями є повноцінними членами суспільства. Однак часто їх права порушуються більше, ніж права інших людей. І це не повинно залишатися без уваги.

3 травня 2018 року в літературній світлиці центральної міської бібліотеки відбувся соціокультурний захід “Я такий як ти” для дітей та молоді з проблемами здоров’я, приурочений до Дня захисту прав людей з особливими потребами. Ініціатором проведення цього символічного дня став Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, фахівці центру Глущєнко М. О., Рожкова О. А., та центральна міська бібліотека. Партнерами заходу виступили: Кремінська обласна загально – освітня спеціальна школа – інтернат (соціальний педагог Рибальченко А. В., вчитель музичного мистецтва Рибальченко О. В. та учениці 8 -10 кл.), Луганська обласна громадська молодіжна організація «АМІ - схід» та «Суспільство матерів дітей з особливими потребами» під керівництвом Рибалко В. С.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 11
візитів сьогодні: 1821
візитів всього: 585119