Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 19 квітня по 29 квітня 2018 року

Екологічна мандрівка

«Збережемо нашу планету, бо іншої в нас нема»

 

Мандрівка відбулася в Центральній Дитячій бібліотеці 19 квітня 2018 року. В ній брали участь учні 6-А класу СШ№9.

Ведуча Бєліцька М.В. розповіла про екологічну катастрофу, від якої веде свій початок Всесвітній День Землі. А далі розмова торкнулася тих проблем, які ми маємо в охороні довкілля: вирубування лісів, забруднення водойм і повітря, зараження грунту хімікатами.

 

До всеукраїнського Дня довкілля, у бібліотеці-філії №1

оформлена    виставка дитячих малюнків

 

19 квітня в бібліотеці-філії №1 оформлена виставка дитячих малюнків "Розфарбуй природу кольорами", яка приурочена до всеукраїнського Дня довкілля.

Захід проходив за програмою клубу юних слідопитів «Обрій», де  учні 5 класу ОШ №1 у власних роботах виразно розкрити  свої творчі фантазії.

 

В бібліотеці-філії №1 відбувся майстер-клас

«Плетіння з паперової лози».

 

22 квітня 2018 року в бібліотеці-філії №1 для членів клубу «Промінь» було проведено майстер-клас «Плетіння з паперової лози».

Справжні шедеври із звичайнісінького газетного паперу створює рубіжанка Олена Сергіївна Лященко. Серед творчого доробку майстрині кошики, скриньки, вази, шкатулки, іграшки, капелюшки.

 

Оформлено відкритий перегляд – екскурсію «Зона відчуження»

 

23 квітня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля оформлено відкритий перегляд – екскурсію «Зона відчуження».

 

Проведено відкритий урок «Мінна безпека:

правила, які потрібно знати кожному»

 

У рамках Дня цивільного захисту та Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки, з метою інформування дітей та учнівської молоді про ризики, пов'язані з мінами і боєприпасами, 23 квітня 2018 року в комунальному закладі "Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа інтернат I-III ступенів" за участю співробітника Державної служби України з надзвичайних ситуацій Муратова В. В. та зав. абонементу центральної міської бібліотеки  Бондар С. П. відбулося заняття «Мінна безпека: правила, які потрібно знати кожному». На заході були присутні завуч по виховній роботі Білоус О. О., вчителі та учні 8-10 класів школи інтернату.

 

В бібліотеці-філії №2 провели урок безпеки

24 квітня 2018 року співробітники бібліотеки-філії №2 провели урок безпеки «На вулиці завжди пильнуй, дорожні правила шануй» для учнів 4-Б класу СШ №7 (кл. кер. Парамоненко О.В.).

 

Стартував Міжнародний тиждень спорту

 

У дитячій бібліотеці до Міжнародного дня спорту стартував тиждень Здоровя, головна мета якого - залучення дітей до занять фізкультурою та спортом, популяризації здорового способу життя.

23 квітня 2018 року відбулося перше спортивне свято "Веселі старти" для школярів 3-в класу ЗОШ № 10.

 

Спортивне свята – «Веселі старти»

 

24 квітня 2018 року відбулося друге спортивне свято "Веселі старти" для школярів 3-б класу ЗОШ № 10.

 

Спортивно - розважальна програма

«Веселі старти з казковим героями»

 

25 квітня 2018 року цікаво і весело пройшли в дитячій бібліотеці «Веселі старти з казковими героями». Їх для учнів 2 - а класу ЗОШ № 10 провели Козик І. В. та Дубровська Н. В.

 

Екскурсія «першачків» до бібліотеки

 

26 квітня 2018 року на екскурсію до дитячої бібліотеки завітали найменші учні ЗОШ №10  – першокласники. Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися від заввідділом обслуговування Козик І. В. про походження слова «Бібліотека»; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні; про Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Крім того, пройшлися вулицями нашого «казкового містечка» - бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» - стелажів, на яких живуть наші друзі – книжки.

 

Відбулася зустріч з психологом

«Психологічний стрес: розвиток і подолання»

 

25 квітня 2018 року у центральній міській бібліотеці в рамках реалізації проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» відбулася чергова зустріч з психологом «Психологічний стрес: розвиток і подолання» для людей з обмеженими можливостями: Харламовою В., Конарєвою В.

 

Відбувся веб - міст з поетами літературних студій

 

26 квітня 2018 року в кімнаті дозвілля центральної міської бібліотеки до Всесвітнього дня поріднених міст відбулася традиційна скайп - конференція «Слово єднає» за участю поетів Рубіжанської громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» і літературної студії «Слово» міста-побратима Долини Івано-Франківської області.

 

Оформлена книжкова виставка-реквієм «Чорний біль України»

 

25 квітня 2018 року до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії у читальному залі бібліотеки-філії №2 оформлена книжкова виставка-реквієм «Чорний біль України».

 

Відбувся пізнавальний захід «Знати, діяти, жити!»

 

26 квітня 2018 року для учнів 9-А класу середньої школи №2, учасників клубу «Еврика!» відбувся пізнавальний захід «Знати, діяти, жити!».

Лікар міської лікарні Бабенко Олена Вікторівна у цікавій формі розповіла про те, як треба поводитися, щоб зберегти своє здоров’я та надала корисні поради.

 

Відбулось заняття з пісочної терапії

 

29 квітня у відділі мистецтв центральної міської бібліотеки в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», який реалізує Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Євросоюзу, відбулось заняття з пісочної терапії. Це одна з найпростіших, найцікавіших та найефективніших арт-технологій сьогодення, яка допомагає розкрити індивідуальність і розв'язати психологічні проблеми.

Учасники зустрічі мали змогу як в дитинстві побавитися з піском, помалювати на ньому і навіть побудувати замок мрії, що сприяло душевній гармонії та відновленню  душевної рівноваги.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 32
візитів сьогодні: 1534
візитів всього: 585103