Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В школі мистецтв відбулася лекція-концерт

23 квітня 2018 року  в КЗ «РМДШМ», в рамках роботи дитячої філармонії, пройшла лекція-концерт «Українська народна, класична та сучасна музика у виконанні на народних інструментах» для учнів 1 класів ЗОШ № 2.

         У  формі цікавої казки завідуюча відділом народних інструментів Чумак Н.М. розповіла дітям про історію  створення народних інструментів. Опинившись на казковій галявині,  діти  із задоволенням прослухали музичні твори  у виконанні учнів молодших класів баяна, домри, акордеона, гітари: Кучеренко Емілії, Папікяна Георгія, Міщенко Семена, Вільчинського Яна, Недозіма Марка.

         Дуже сподобався  слухачам виступ ансамблю шумових інструментів, який виконав «Вальс» Д.Шостаковича і «Пісеньку про чистоту» з м/ф «Маша і Ведмідь», а також виступ ансамблю домристів, що виконував «Ліричну пісню» Є.Дербенко і «Ой, заграйте музиканти» Р.Якова. Діти познайомилися з програмною музикою у виконанні А.Лобунца (домра); Корзинки Єлизавети (домра); Чабанова Андрія (гітара).

         У виконанні Юрченко Григорія прозвучала сюїта У.Ютілла «Картинки для дітей», в якій   використані специфічні прийоми гри на баяні, що дуже сподобалися маленьким слухачам. Діти брали активну участь в обговоренні прослуханої музики: відповідали на питання ведучої, відгадували загадки про музичні інструменти.

         У лекції-концерті звучала українська народна музики, музика зарубіжних композиторів, музика сучасних українських композиторів: Мирослава Скорика, Руслани Лісовий, Віктора Власова, Юрія Шутенко.

Концерт підготували викладачі відділу народних інструментів:Чумак Н.М., Фанта В.М.,Мірошниченко Г.О.,Федоров Д.М.  і концертмейстери: Бойко М.В., Коскіна Є.Г.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 16
візитів сьогодні: 1512
візитів всього: 585100