Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва

У період з 29 по 30 травня 2018 року в м. Київ відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організатором форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).
      Головна мета заходу - презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торгівельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв'язків з Китаєм.
      Темою цьогорічного форуму стане інвестиційний потенціал України. В рамках заходу відбудеться презентація галузей та проектів в сферах АПК, енергетики та енергоефективності, інфраструктури, туризму та інших напрямках, а також ділові переговори з потенційними інвесторами з Китаю. Очікується, що в роботі форуму візьмуть участь понад 75 представників державних і приватних інвесторів з Китаю.
      Звертаємось до Вас з проханням запросити зацікавлені компанії та організації області зі своїми інвестиційними проектами до участі у форумі. Участь у форумі безкоштовна за умови попереднього надання заповнених анкет власних проектів.
      Прийом заявок на участь у форумі проводить ТПП.
      Більш детальну інформацію можна отримати:
- Голята Андрій: +38 (067) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;
-Малаховська Станіслава: +38 (044) 279-17-50; +38 (067)232-92-20, e-mail: ems58@ukr.net.
 

Додаток: реєстраційна форма, анкета інвестиційного проекту на 2 арк.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1134
візитів всього: 586455