Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В школі мистецтв працює культурно-просвітницькій лекторій

17 квітня 2018 року в залі  КЗ  «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» відбулася лекція – концерт «Імпресіонізм в різних видах мистецтва: живописі, музиці, скульптурі, танці» для батьків  та учнів  образотворчого, музичного та хореографічного відділень.

Протягом лекції учні переглянули картини Клода Моне, Каміля Піссарро, Едуарда Мане, Огюста Ренуара. Також діти ознайомилися з ніжною та чарівною музикою композиторів-імпресіоністів -  Клода Дебюссі та Моріса Равеля, у аудіозапису та у виконанні викладача Сокольської Г.О. Учениця хореографічного відділення Софія Сохань подарувала всім присутнім свій танок на найвідоміший твір Моріса Равеля «Болеро». На прикінці заходу діти переглянули скульптури Огюста Родена та Едгара Дега. Лекцію підготувала та провела викладач музично-теоретичних дисциплін Федоренкова І.Г.

Протягом навчального року, в рамках роботи лекторію,  викладачі  відділу музично-теоретичних дисциплін (зав.відділом Гулідова А.В.) постійно  проводять для учнів та батьків цікаві, змістовні заходи спрямовані на розширення світогляду дітей, виховання загальної культури та формування  свідомої  інтелектуальної  особистості. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1299
візитів всього: 599657