Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Виставка Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв "Даруємо мистецтво"

17 квітня 2018 року в МКУ "Палац культури" відбулося урочисте відкриття виставки робіт студентів спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв "Даруємо мистецтво".

Виставка присвячена 80-річчю утворення Луганської області та являє собою експозицію живопису молодих художників.

На церемонії відкриття щирі слова захоплення і побажання успіхів у творчості пролунали від головного спеціалісту відділу культури, молоді та спорта Ступнікової Світлани Олександрівни і викладача відділення образотворчого мистецтва Рубiжанської мiської дитячої школи мистецтв, Народного художника Луганщини Бондар Світлани Миколаївни.

Викладач-методист КЛДАКМ, доцент, Заслужений художник України Скубак Віктор Григорович виказав подяку адміністрації МКУ "Палац культури" на чолі з директором Бережною Ганною Вікторівною за теплий прийом і висловив надію на подальшу спiвпрацю.

На відкритті виставки глядачі мали можливість не тільки помилуватися красивими картинами, а й сучасним танцем та послухати спів і поетичну композицію студентів інших спеціальностей Коледжу.

Виставка триватиме в МКУ "Палац культури" в фойє 1-го поверху протягом місяця.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1279
візитів всього: 599657