Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В МКУ «Палац культури» діє фотовиставка «Українська повстанська армія: відповідь нескореного народу»

З 16 квітня 2018 року в МКУ «Палац культури» в фойє 2-го поверху діє  фотодокументальна виставка «Українська повстанська армія: відповідь нескореного народу», що присвячена 75-річчю створення УПА та її боротьбі проти нацизму і комунізму.

Виставка є спільним проектом Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху і являє собою добірку  з унікальних фотографій, розсекречених документів, мап та інфографіки.  «Свобода народам! Свобода людині!» - такою була візія українського визвольного руху. Близько 100 тисяч молодих хлопців та дівчат кинули виклик обом головним учасникам війни, обом тоталітарним режимам – нацистському та комуністичному. Вони стали воїнами Української Повстанської Армії. Це військове формування було не найбільшим серед тих, що зійшлися в смертельному герці на українській землі. Але було найважливішим, адже УПА була єдиною армією в Другій світовій війні, створеною самими українцями.

Відвідувачами виставки є учні старших класів загальноосвітніх закладів, студенти професійно-технічних навчальних закладів та мешканці міста. Виставку проводять вчителі історії шкіл та професійно-технічних закладів, де  ознайомлюють молоде покоління з основними віхами боротьби повстанської армії, її анатомією та методами дій проти двох монстрів – нацистського та тоталітарного режимів. 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1256
візитів всього: 599657