Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В музеї відкрилася виставка живопису знаменитого українського митця

В середині квітня в міському музеї відбулася презентація виставки живопису відомого художника, члена національної спілки художників України  Бориса Костянікова.

Митець такого високого рівня до нас завітав вперше і співробітники музею доклали  багато зусиль, щоб гідно зустріти гостя.

На вернісаж завітали меценати та шанувальники Бориса – генеральний директор РКТК Г.Мінін, представник Кремінської районної держадміністрації М.Прокопенко, які   розповіли про теплі відносини з художником. Секретар міської ради Рубіжного В.Соловйов та в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Н.Стародубцева  завдячили  митцю за змогу відкрити галерею своїх робіт у нашому місті. До речі, найперша персональна виставка Бориса   відбулася 23 роки тому саме в Рубіжному. Гостями вернісажу стали міські художники, культурна інтелігенція міста, друзі та шанувальники Бориса.

Відкрила виставку керівник музею О.Старікова, яка порівняла різноманітну творчість митця  зі  злетом метелика, який дійсно перетворився у живу істоту в танцювальній композиції в виконанні учениці  хореографічного відділення  А.Фаязової (клас О.Некрасової) ДШМ. Розповідь про художників епохи модернізму та їхнього впливу на творчість сучасних художників, таких як Борис Костяніков продовжила зав. виставкою музею С.Дарашкевич. Ліричний вокаліз Рахманінова у виконанні скрипаля Марини Чорнопятко (ДШМ) довершив відкриття вернісажу.

Борис Гаврилович  подякував співробітникам музею за цікавий підхід до відкриття виставки  та  нарівні підписанням гостям своїх буклетів,  подарував музею своє творіння  - картину під назвою «Свято-Вознесенський храм».

Виставка Бориса Костянікова буде працювати  до 12 травня. Музей запрошує усіх бажаючих доторкнутися до високого мистецтва живопису.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 8589
візитів всього: 602768