Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Танцювальний колектив філії МКУ «Палац культури» «Танцювальна Республіка» став учасниками всеукраїнського фестивалю

17 квітня 2018 року в кіноконцертному залі «Україна» (м.Харков), відбувся щорічний всеукраїнський фестиваль «Motor Dance Fest». Наше місто цього року представляв  танцювальний колектив «Танцювальна Республіка»  філії МКУ «Палац Культури» (керівник Юлія Барабаш).  Більше  10 годин один за одним на сцену виходили танцювальні колективи з яскравими та запальними танцями різних стилів та напрямів. 110  номерів художньої самодіяльності, величезне зосередження талановитих  дітей та дорослих  танцюрів – все це можна було побачити на фестивалі.

Наш танцювальний колектив предстаив номера у вільній танцювальній категорії від 10 до 13 років. В цьому відділенні були представлені колективи з Харкова, Києва, Краматорська, Лисичанська.  В підсумку наші дівчата  посіли 2 та 3 місця  за два представлених на фестивалі   хореографічного номера. Учасниці колективу виступили гідно та заслужено отримали ці нагороди.

Треба відзначити, що ця поїздка здійснилася за підтримки   генерального директора ТОВ НВП «Зоря» Олександра Чернєцова -  колективу був наданий комфортабельний автобус.

Адміністація МКУ «Палац культури, батьківський комітет, учасниці колективу «Танцювальна Республіка» та їх керівник  висловлюють щиру  подяку Олександру Івановичу Чернєцову за надану можливість прийняти  участь у фестивалі  всеукраїнського рівня, продемонструвати свою майстерність та придбати досвід.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 16
візитів сьогодні: 16412
візитів всього: 606859