Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
На базі міського «Палац культури» пройшов тренінг на тему: «Що таке проект?»

11 квітня 2018 року на базі МКУ «Палац культури» пройшов тренінг на тему: «Що таке проект?», який провела в.о. директора Луганського обласного центру народної творчості, голова ГО «Асоціація працівників культури та аматорів сфери культури Луганської області «Український культурний простір Луганщини» Ірина Володимирівна Божич. Слухачами тренінгу були працівники сфери культури і спорту Рубіжного і в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Стародубцева Наталія Анатоліївна.

Тренінг  мав два блоки: теоретичний та практичний. Теоретичний блок містив у собі інформацію стосовно того, що уявляє собою проект, відзначалися основні компоненти проекту (ідея, проблема, ціль, задачі, цільові групи, назва проекту). Давалися підказки безпосередньо до написання самого проекту. Матеріал був підготовлений у вигляді медіа-презентації, що робило інформацію доступною, упорядкованою та зрозумілою кожному слухачу. Практична частина тренінгу містила в собі невеликі практичні групові завдання для закріплення матеріалу, та ігри, власноруч розроблені Іриною Володимирівною, ціль яких вказати учасникам тренінгу на їх помилки та складнощі, які можуть виникнути під час написання проектів.

І хоча мова йшла про базовий тренінг, обсягу отриманих знань вистачить, щоб підготувати перші проектні заявки до європейських інструментів із повним розумінням логіки та структури їх заповнення. Ми вдячні Ірині Володимирівні за безцінний досвід, що дозволить нам розширити свої можливості.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 14
візитів сьогодні: 8361
візитів всього: 602704