Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«ПРО ЦЕ НЕ МОЖНА ЗАБУВАТИ ...»

Під такою назвою 11 квітня в міському музеї відбувся захід, присвячений Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Учасниками заходу стала молодь, старшокласники СШ №2, почесними гостями були запрошені представники ветеранської міської організації Рубіжного.

За даними звіту ФМВД Німеччини, на території окупованої німцями, налічувалося 1634 концентраційні табори, де були знищені мільйони людей.

Розповідь про жахи, що коїлися в «таборах смерті» супроводжували не менше страшні фотографії подій тих років. Співробітники музею О.Старікова і Т.Ямполь постаралися ємко і точно розповісти про життя в'язнів, тим більше, що розкриттю теми сприяв взятий з архівів музею матеріал і фотознімки, які розповідають про одного з рубежан, що пройшов жах Бухенвальда - Василя Калугіна. У музеї зберігаються два альбоми, виготовлені ним власноруч, що розповідають про пережите.

Особливо зворушив присутніх виступ Н.О.Ващук, члена ветеранської організації міста. Вона закликала молодь пам'ятати про тих, хто загинув в застінках і не допустити нових воєн в світі. Гості вшанували хвилиною мовчання загиблих і померлих.

Про це не можна забувати, і треба пам'ятати якою ціною дається мир на землі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 17
візитів сьогодні: 8655
візитів всього: 602780