Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 26 березня по 01 квітня 2018 року

До Всесвітнього дня поезії відбулася літературна композиція

«Поезiя – це скарб вiкiв, це дiамант величиною в слово»

21 березня весь світ відзначив Всесвітній день поезії. Поезія може стати відповіддю на найгостріші і глибокі духовні питання сучасної людини.

До цього свята у рамках Рубіжанської громадської організації «Літературне об'єднання «Райдуга», що багато років функціонує при абонементі центральної міської бібліотеки, відбулася літературна композиція «Поезiя – це скарб вiкiв, це дiамант величиною в слово».

24 березня 2018 року учасники літературного  об’єднання «Райдуга» завітали до театрального гуртка «РоСТоК» МКУ «Палац культури». Талановиті юні актори представили глядачам поетичну композицію зі своїх улюблених віршів - історію про кохання, яка трапилася весняним днем у Лукомор'я. Адже одним із найкращих і найглибших людських почуттів є кохання. У виконанні вихованців гуртка прозвучали вірші класиків і сучасних поетів: уривок з роману «Евгений Онегин» О. С. Пушкіна «Гонимы вешними лучами» (читала Вікторія Лєпьохіна), Є. Баратинський «Весна, весна! Как воздух чист!» (читала Анжеліка Денищенко), С. Єсенін «Заметался пожар голубой » (читав Дмитро Демідов), А. Саакян «Трёх дочерей имел всесильный сатана» (читала Олеся Письмова) та ін.

 

Відбулася консультація психолога «Мистецтво спілкування»

27 березня 2018 року в бібліотеці відбулася індивідуальна зустріч з психологом. Матвієнко Олена Валентинівна (ВПО) потребувала психологічного консультування та психологічної допомоги у різних питаннях. Обговорювали теми: «Як подолати комплекси і полюбити себе», «Як створити щоденник успіху», «Мистецтво спілкування з оточуючими».

 

Відбувся захід «Твої можливості, людина!»

27 березня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки з учнями середньої школи №2 (клуб «Еврика») відбувся захід «Твої можливості, людина!».

Розібратися у собі, знайти справу до душі допоміг тест «Відкрий себе».

Відео-репортаж з конкурсу «Україна має талант!» та цикл слайдів з Книги рекордів України показали, що талант дається не тільки з народження, але завдяки наполегливій праці, великому бажанню та креативному мисленню можна досягти успіху.

 

Бібліотека-філія №2 показала лялькову виставу «Ріпка»

27 березня 2018 року бібліотекарі бібліотеки-філії №2 відвідали КДНЗ №8 «Дюймовочка» з ляльковою виставою «Ріпка». Цей захід був проведений до Міжнародного дня театру.

 

Польські книги – бібліотекам Рубіжного

9-12 грудня 2017р. в Більшівцях Івано-Франківської області відбувся ІІІ Форум Молодих Поляків, організований Центром польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. Учасниками даного форуму були молоді лідери польських громад з цілої України. Від нашої області учасником форуму була учениця сш №10 м.Рубіжного  Анна Глушень. Метою цього заходу було: ближче знайомство представників польських громад між собою, отримання нових знань та навичок, необхідних для  громадської та професійної роботи в польських товариствах на Україні.

 

Інформаційно – пізнавальна зустріч

«Есть много на свете чудаков, и имя им – коллекционеры»

28 березня 2018 р. в центральній дитячій бібліотеці відбувся захід під такою назвою. На зустріч з учнями 6 –А класу середньої школи № 9 був запрошений колекціонер – нумізмат Вдовиченко О.Г.

 

В бібліотеці-філії №2 оформлена третя виставка творчого циклу

30 березня 2018 року в бібліотеці-філії №2 оновлена виставка творчого циклу виставок-знайомств «Мій світ – моя творчість».

На третій виставці представлені художні роботи Ширкова Данила, учня 8-А класу СШ №7.  Малюнки виконані пастеллю, аквареллю та графітовим олівцем.

 

Відбувся захід літературного краєзнавства

«Письменники рідного краю дарують нам творів розмай»

28 березня 2018 року бібліотека-філія №1/ зав. Музиченко Я.А./ запросила поетів Рубежанської громадської організації "Літературне об'єднання "Райдуга" в загальноосвітню школу №1 /директор Фомичова М.В./, де вони зустрілися зі школярами різного віку.

 

Пройшла екологічна акція-заклик «Ресурси планети не безмежні»

З 24 по 30 березня 2018 року в бібліотеці-філії №2 Рубіжанської  ЦБС проходила екологічна акція-заклик «Ресурси планети не безмежні». Бібліотекарі приєдналися до Дня захисту Землі, шляхом заклику користувачів бібліотеки та мешканців міста до дбайливого ставлення до природи.

 

Відбувся весняний кубок інтелектуальних ігор для студентської молоді «Інтелектуальний лабіринт»

29 березня 2018 року в малому залі палацу культури,  в рамках проекту «Долаючи Рубежі» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Євросоюзу, відбувся весняний кубок інтелектуальних ігор для студентської молоді «Інтелектуальний лабіринт».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1532
візитів всього: 585098