Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В Рубіжному відбувся звітний концерт народного ансамблю танцю «Барвінок»

24 березня 2018 року на велікій сцені МКУ «Палац культруи» під глибокою назвою «Про важливе…» відбувся звітний концерт народного ансамблю танцю «Барвінок». У цей зміст керівник та учасники ансамблю вклали все своє вміння та майстерність, яке вони професійно продемонстрували глядачу, виконавши 22 танцювальні номери.

Програма включала образно-сюжетні і  жартівливі, патріотичні і народні, глибоко-філософські та естрадні запальні танці. Концерт містив проникливі та глибокі композиції, які були доповнені тематичними віршами і відеороликами. Окрасою свята стали виступи  шоу-групи «Нон-Стоп» (керівник – Ханенко О.С.) та циркової студії «Кристал» (керівник – Ляпаєв О. П.). Приємно вразили глядачів своєю появою і гості з Сєвєродонецька (танцювальний колектив «Зорянє»). І, звісно ж, найяскравішим номером став виступ учасників колективу народного ансамблю танцю «Барвінок»  які вже більш ніж 20 років займаються танцями.

По завершенню звітного концерту директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна висловила вдячність за багаторічну працю, талант, професіоналізм, великий внесок у розвиток міського Палацу культури і підростаючого покоління керівнику – Саєнко Ксенії та акомпаніатору – Кисленко Наталії. Щирі слова вдячності за вміння долати труднощі,  відповідальність,  талант, активну життєву позицію і  перемоги в обласних і регіональних конкурсах учасникам колектива, і від депутатів міської ради фракції Опозиційний блок Олександра Чернецова та Ольги Трофіменко презентувала кожному учаснику пам’ятні сувеніри та солодощі.   

Та, безперечно, найголовнішою нагородою для учасників колективу та керівника були щирі оплески від глядачів рідного міста.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 103
переглядів: 20
візитів сьогодні: 16493
візитів всього: 606858