Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День поезії в міському Палаці культури

21 березня весь світ відмітив Всесвітній день поезії. Поезія - це і мистецтво образного вираження думки в слові, словесна художня творчість; і витонченість, чарівність чого-небудь, що глибоко впливає на почуття і уяву; і звичайно ж, це - вірші.

24 березня, відмічаючи День поезії, учасники театрального гуртка «РосТок» (керівник Ганна Козлова) представили поетичну композицію зі своїх улюблених віршів - історію про любов, яка сталася весняним днем у Лукомор'я. У виконанні учасників гуртка  також звучали вірші класиків і сучасних поетів: уривок з роману "Євгеній Онєгін" А. С. Пушкіна "Гнані весняними променями" (читала Вікторія Лепехіна), Е. Баратинського "Весна, весна! Як повітря чисте!" (читала Анжеліка Денищенко), С. Єсеніна "Заметушився пожежа блакитна" (читав Дмитро Демидов), А. Саакяна "Трьох дочок мав всесильний сатана" (читала Олеся Письмова) та ін. На поетичне свято завітали і поети  Рубіжанської громадської організації Літературне об'єднання "Райдуга", а саме: Анатолій Олексійович Павленко, Зоя Олександрівна Мирошниченко, Ірина Василівна Потапенко-Дзюкевич, Людмила Василівна Давиденко і Тамара Сарибековна-Гарибян. Автори читали свої улюблені вірші, а глядачі тепло приймали кожного читця, уважно з цікавістю слухали вірші і не жаліли оплесків для кожного учасника поетичного свята.

Поет - це людина обдарована від природи здатністю відчувати, усвідомлювати поезію, передавати її словами, творити витончене. Саме такі люди, майстри образного вираження думки в слові, - поети нашого міста, - разом з юними артистами святкували Всесвітній день поезії.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1287
візитів всього: 599657