Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 19 березня по 25 березня 2018 року

В бібліотеці-філії №1 відбулася презентація виробів Hand-Made

 

21 березня в бібліотеці-філії №1 відбулася зустріч – презентація «Авторські ляльки на гостинах в бібліотеці», приурочена до міжнародного дня лялькаря.

Автор виробів - Гусак Наталія Миколаївна. Вперше виставила свої роботи на огляд відвідувачам. Захоплюється в’язанням гачком забавок для дітей.

 

Літературні читання пройшли в КДНЗ №1 «Берізка»

 

21 березня бібліотека-філія №1 провела літературні читання «У веселій і добрій книжковій країні», присвячені 105-річчю з дня народження Сергія Володимировича Михалкова. Захід пройшов в КДНЗ №1 «Берізка» (зав. Дзюбан Е.Д.) для вихованців середньої і старшої груп. На святі були присутні 35 дошкільнят.

 

В бібліотеці-філії №2 пройшов тренінг з елементами арт-терапії «Майстерня щастя»

 

22 березня 2018 року до Міжнародного дня щастя в бібліотеці-філії №2 пройшов тренінг з елементами арт-терапії «Майстерня щастя».

На тренінг були запрошені учні 9-Б класу СШ №7. Ведуча заходу, завідуюча відділом Кравченко Н. І. розповіла присутнім про арт-терапію та її позитивний вплив  на внутрішній світ людини.

 

В бібліотеці-філії №2 оформлена друга виставка творчого циклу

 

23 березня 2018 року в бібліотеці-філії №2 був продовжений цикл творчих виставок-знайомств «Мій світ – моя творчість».

На другій виставці представлені художні роботи Рогожкіної Аміни, учениці 9 класу КНВК "Рубіжанський ліцей". Малюнки виконані пастеллю й аквареллю. Особливу увагу привертають об'ємні картини, виконані гіпсом.

 

Пройшов конкурс читання вголос «Рідна мова, будь не тільки святом, а й насущним хлібом на землі»

 

22 березня пройшов конкурс читання вголос «Рідна мова, будь не тільки святом, а й насущним хлібом на землі», приурочений до всеукраїнського тижня дитячого читання. За ініціативою бібліотеки-філії №1 /зав. бібліотекою Музиченко Я.А./ захід проходив в 3 і 4 класах ЗОШ №1.

 

«Молодь Луганщини проти дискримінації та расизму»

 

Тематично-ігровий тренінг з такою назвою провів 21 березня 2018 року Луганський обласний центр народної творчості при підтримці управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.

Модераторами заходу виступили Анжела Филипська, завідуюча науково-методичним відділом з організації культурно-дозвіллєвої діяльності ЛОЦНТ та Ірина Брігідєр, завідуюча відділом мистецтв Рубіжанської центральної бібліотеки.

З привітанням з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію расової дискримінації звернулися Вікторія Сидорчук, головний спеціаліст відділу мистецтв, культурно-освітньої та організаційно-методичної роботи управління культури, національностей та релігій ЛОДА та Марина Соловйова, завідуюча Центром культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський Державний медичний університет», в приміщенні якого і відбувся захід.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 18
візитів сьогодні: 2009
візитів всього: 599715