Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС 3 12 березня по 18 березня 2018 року

Шевченківське свято «Ми чуємо тебе, Кобзар, через століття»

 

12 березня 2018 року у центральній міській бібліотеці святкували день народження Тараса Григоровича Шевченка, великого народного поета-кобзаря, борця за свободу українського народу, його кращу долю. Твори Шевченка, сповнені співчуттям до людей, стали піснями, частиною духовного життя України.

У заході взяли участь жителі міста, учні шкіл, військовослужбовці 2 патрульного батальйону В/Ч 3035.

 

Оформлено відкритий перегляд-заклик «Захисти країну і свою родину»

 

14 березня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки до Дня українського добровольця оформлено відкритий перегляд-заклик «Захисти країну і свою родину».

 

Тренінг Міжнародної організації з міграції «Ґендер та дискримінація»

 

13 березня 2018 року у центральній міській бібліотеці пройшов тренінг МОМ «Ґендер та дискримінація». Організували і провели захід голова правління молодіжної організації СТАН Ярослав Мінкін, головний тренер молодіжної організації СТАН Олеся Архіпова, координатор проекту МОМ Ганна Єреміна, представник відділу логістики та комунікації молодіжної організації СТАН Дмитро Савчук.

 

Гра-конкурс «Брати наші менші»

 

15 березня 2018 року в Рубіжанській бібліотеці для дітей бібліотекарем Козик І.В. було проведено гру-конкурс «Брати наші менші».

У цій грі гравці ознайомились з цікавими фактами про тварин, «занурились» в історію, щоб дізнатися, як дикі тварини стали домашніми.

 

Бібліодесант «Бібліотека іде в гості»

 

Дуже важливо залучити дитину до книги з дитинства.

Саме тому Рубіжанська дитяча бібліотека вже давно і плідно співпрацює з школами міста.

14 березня 2018 року працівники бібліотеки Козик І.В. та Білецька М.В., здійснили черговий бібліодесант книги до початкових класів ЗОШ № 10, щоб заповнити дитяче дозвілля «смачним» читанням нових книг і журналів.

 

В бібліотеці-філії №2 розпочато цикл творчих виставок

 

15 березня 2018 року в бібліотеці-філії №2 розпочато цикл творчих виставок-знайомств «Мій світ – моя творчість». Протягом місяця на виставці будуть представлені роботи дітей нашого міста та ВПО.

На першій виставці представлені роботи Кравченко Тетяни, учениці

8-Б класу ЗОШ №8. Творчі роботи виконані в трьох напрямках: малюнки, намальовані пастеллю й аквареллю, мініатюри з бісеру і роботи, зроблені за допомогою клейового пістолета.

Відбулася виховна година «Як ми стали добровольцями»

З нагоди Дня українського добровольця, 15 березня 2018 року, в літературній світлиці центральної міської бібліотеки відбувся захід «Як ми стали добровольцями», в якому взяли участь представники спілки ветеранів АТО м. Рубіжного Трощій А. Л., Єфіменко В. І., представник добровольчого батальйону МВС та житель міста Луконін О. М., учні ЗОШ№2, користувачі та працівники бібліотеки.

 

Відбувся майстер-клас з арт-терапії «Правопівкульне малювання»

 

13 березня 2018 року у релакс-зоні відділу мистецтв центральної міської бібліотеки, в рамках проекту «Долаючи Рубежі» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Євросоюзу, відбувся майстер-клас з арт-терапії «Правопівкульне малювання», який провела педагог і художник Семиряжко Юлія. У майстер-класі взяли участь користувачі бібліотеки: дорослі та підлітки, серед яких були внутрішні  переселенці.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 22
візитів сьогодні: 8656
візитів всього: 602780