Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
День українського добровольця у Рубіжному

14 березня в міському музеї відбувся загальноміський захід, присвячений Дню українського добровольця. В залах музею можливо не тільки почути, але й побачити світлини наших добровольців, завітавши в зал історії АТО і Другої Світової війни.

На початку заходу керівник музею Ольга Старікова познайомила гостей з історією виникнення добровольчого руху, а зберігач фондів  Ірина Стрєлкова розповіла присутнім про рубіжан - добровольців Другої Світової війни.

Цього дня до музею завітали учні загальноосвітньої школи №9, воїни-добровольці з зони АТО молодший сержант Е.Яїцький, молодший сержант Д.Роменський, старший солдат Д.Мартиненко. Вони розповіли присутнім про свій шлях до добровольчої місії та запропонували потенційним захисникам Вітчизни розібрати-зібрати автомат Калашникова. Це викликало неабиякий інтерес.

На завершенні заходу волонтер музею, доброволець, заступник начальника поліції Антон Потурайко запросив  юнаків та дівчат в зал історії АТО  і дуже проникливо та цікаво  розповів про тих, хто сьогодні добровільно захищає нашу Україну.

Загальне фото на пам'ять завершило цікаву зустріч в музеї.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 1518
візитів всього: 585098