Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Жінка. Весна. Кохання»

6 березня на базі МКУ «Палац культури» відбувся урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Міжнародний жіночій день, свято весни – очікуване свято, яке люблять у нашому місті не тільки жінки, а й чоловіки, діти та молодь. І це не дивно, адже 8 березня асоціюється для кожного з нас із весною, теплом, сонцем, весняними квітами та ототожнюється з жіночою красою, ніжністю та любов’ю. В цей день прийнято виказувати свою повагу та приділяти щонайбільше уваги по відношенню до найдорожчих жінок у нашому житті – жінкам, матерям, сестрам та бабусям.

Користуючись такою змогою, МКУ «Палац культури» підготував для жінок міста урочистий концерт, сповнений ніжності та любові. Концертна програма була розроблена таким чином, що прийшлася до душі абсолютно кожному. Доказом цього стали вдячні оплески задоволених глядачів та вигуки «браво».

На початку заходу свої вітання жінкам висловили міський голова С. Хортів та директор НПП «Зоря»  А. Чернєцов. Захід включив 29 концертних різнопланових номерів, які були підготовлені колективами  та солістами МКУ «Палац культури», а також запрошеними гостями: О. Вєтровою, А. Бондарчуком, М. і А. Жолінськими та О. Логачовим. Сюрпризом для глядачів став виступ директора МКУ «Палац культури» Г. Бережної, яка вразила усіх присутніх приємним тембром та проникливим виконанням вокальної композиції.

Найголовніша подяка від глядачів – це оплески, овації, та гарний настрій. Головною метою проведення цього урочистого заходу було надихнути всіх присутніх до прояву безмежної любові , ніжності та вдячності нашим чарівним жінкам. І це вдалося.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1263
візитів всього: 599657