Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Рубіжани взяли участь у виставці «Арт-Країна» взяли участь у виставці «Арт - Країна»

З 28 лютого по 3 березня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі Києва пройшла найбільша в Україні виставка сучасного прикладного мистецтва «HANDMADE-Expo весна 2018», яка зібрала найцікавішу, творчу, натхненну та надихаючу спільноту! У рамках виставки, протягом п’яти місяців, проходив відбір майстрів до фіналу конкурсу «Арт- Країна» та «Арт- Країна Kids». Різноманітність тематик дозволяла повністю проявити таланти чудових майстрів України. В конкурсі з міста Рубіжне взяла участь сім’я Літвінових ( клуб «Золоте коло+, ізостудія «Веселка») та Гунченко Дарина (ізостудія «Веселка», керівник – Маслова В.В.).

Ірина Літвінова зайняла в розділі конкурсу «Арт Країна» ДЕКОР друге місце. Вона представила авторську роботу – «Марка». Техніка використання – живопис, гуаш. Марка представлена на конкурс, як ювілейна сувенірна продукція «Символ Луганщини», присвячена святкуванню 80-ти річчя утворення Луганської області в 2018 році. На марці зображений герб Луганської області та квітка, яка виконана в стилі петриківського розпису. Вона втілює народне мистецтво, сучасну живопис, яка розвивається та набуває нових рис.

Ірина Михайлівна Літвінова – народний майстер самодіяльного декоративно-прикладного мистецтва Луганщини, член клубу «Золоте Коло +»(міський музей).

Друге місце в розділі «Арт-Країна» ЛЯЛЬКИ зайняв Літвінов Андрій Вікторович. Назва авторської роботи – «Серенада». Використана техніка і матеріали: вироби з металу.

Також фіналістами, в розділі конкурсу «Арт Країна Kids» стали Літвінова Олена (16 років) з роботою «Лисиця» та Гунченко Дарина (11 років)  з роботою «Маки».

Фіналістам конкурсу була надана прекрасна можливість продемонструвати свої найкращі роботи гостям виставки та отримати дипломи від партнерів та організаторів конкурсу!

Бажаємо переможцям натхнення і творчих успіхів!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 1868
візитів всього: 585170