Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Цикл заходів Рубіжанської ЦБС до дня народження Т.Г. Шевченка «Тарас Шевченко – любов і святиня українського народу»

9 березня  ми відзначаємо  День народження великого сина України, її генія і пророка Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно українці від Сходу до Заходу, з Півдня до Півночі звертаються до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

До 204-ї річниці з дня народження  Тараса Шевченка в бібліотеках  Рубіжанської  ЦБС проведено ряд заходів: оформлені  книжково-ілюстративні виставки,виставки-інсталяції, тематичні полиці,  що висвітлюють його життєвий та творчий шлях, а також представлені  різноманітні видання його творів... Серед розмаїття виставок – «Тарас Шевченко. Поет. Художник. Мислитель», «Велич Тарасового слова» (АБ ЦМБ); книжкова виставка - інсталяція «Кожне слово  його - це  Україна» (ЧЗ ЦМБ); виставка-спогад «Шляхами Тараса Шевченка» (БФ№2); інформаційний калейдоскоп «Художники-ілюстратори  творів Шевченка» (ЦДБ).

В фойє ЦМБ широкому колу користувачів  представлена  книжково-ілюстрована виставка-панорама «Шевченка полум’яне слово на порозі вічності стоїть».

6 березня для учнів  7-8 класів  загальноосвітньої школи №1  відбувся літературний вечір «Іду з дитинства до Тараса» (БФ№1), на якому  школярі глибше познайомилися з життям та творчістю поета, злагоджено  відповідали на питання літературної вікторини та читали вірші.

Цікавим та змістовним стало  свято «У бронзі і граніті: пам’ятники Великому Кобзареві», яке відбулося 7 березня в  бібліотеці-філії №1. Учні 5 - 6 класів прослухали інформацію про історію  виникнення  пам’ятників Тарасу  Григоровичу  Шевченко в Україні і за кордоном. Проведений віртуальний фото-огляд пам’ятників «Немеркнуче ім’я Кобзаря» зацікавив школярів.

12 березня в літературній вітальні ЦМБ для  мешканців міста   відбудеться урочистий захід «Єднаємо душі словом Кобзаря».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 13
переглядів: 238
візитів сьогодні: 16478
візитів всього: 606878