Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 26 лютого по 4 березня 2018 року

Відбувся майстер-клас з кольоротерапії

«Інтуїтивне медитативне малювання»

25 лютого 2018 року у релакс-зоні відділу мистецтв центральної міської бібліотеки, в рамках проекту «Долаючи Рубежі», за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Євросоюзу, відбувся майстер-клас з кольоротерапії «Інтуїтивне медитативне малювання», який провела народний художник Луганщини Мацегора Олена. У майстер-класі взяли участь користувачі бібліотеки: дорослі та підлітки, серед яких були внутрішні переселенці.

 

Бібліодесант "Книга йде в гості до малечі"

Чи любите ви ходити у гості? Більшість скаже: звичайно, так!

От і працівники Рубіжанської бібліотеки для дітей Козик І.В. та Дубровська Н.В. завітали 26 лютого 2018 р. до учнів 2-х класів СШ № 10. Співпраця бібліотеки та школи багаторічна. Молодші школярі часто приходять до бібліотеки на різноманітні свята, інтелектуальні змагання, театралізовані вистави. Тож тепер черга бібліотекарів завітати до них.

 

Зустріч з фахівцем управління Пенсійного фонду України в місті Рубіжному «Спірні питання в житті громади»

28 лютого 2018 року у центральній міській бібліотеці в рамках проекту «Долаючи рубежі» (Міжнародна організація з міграції - МОМ) відбулася зустріч з заступником начальника управління Рубіжанського відділення Управління Пенсійного фонду України Луганської області Заховаєвою Іриною Юріївною. Під час зустрічі обговорювалися найбільш актуальні питання пенсійного забезпечення. У цій сфері є багато моментів і нюансів, які варто знати навіть тим людям, кому до виходу на пенсію ще є час. Отже, на запитання присутніх щодо спірних питань пенсійної реформи, строків виходу на пенсію, необхідний стаж, про осучаснення пенсій та інше надала вичерпні консультації фахівець управління Пенсійного фонду.

 

Відбувся краєзнавчий захід

«Славнозвісні імена Рубіжного: видатні особи»

27 лютого в бібліотеці-філії №1 відбулось чергове засідання клубу юних слідопитів «Обрій». Для учнів 5 класу ЗОШ №1 була підготовлена експрес-довідка     «Славнозвісні імена Рубіжного: видатні особи». Зав. БФ№1 Музиченко Я.А. представила до уваги присутніх інформацію про видатних спортсменів, які прославили наше місто - Володимира Смірнова і Федора Ємельяненко.

 

Оформлено книжкову виставку

«Нова книжка, новий ти, нова країна!»

1 березня 2018 року у читальному залі Центральної міської бібліотеки до Всесвітнього дня письменника оформлено книжкову виставку «Нова книжка, новий ти, нова країна!».

Вашій увазі пропонуються новинки українського друку, в яких інтелект і мудрість народу, його ідеали та прагнення. Саме з них починається духовне життя людини.

 

Майстер-клас по виготовленню іграшок з фетру

«Такі кумедні тваринки»

28 лютого 2018 року для учнів початкової школи СШ № 10 бібліотекарями Козик І.В. та Дубровською Н.В. був проведений майстер – клас з виготовлення іграшок із фетру - кумедних підставок під гаряче у вигляді тваринок.

 

Пазлтерапія «Казковий настрій»

В Рубіжанській бібліотеці для дітей на відділі обслуговування молодших школярів (завідуюча відділом Козик І.В.) упродовж лютого було весело та гамірно. Діти активно та з користю проводили своє дозвілля.

 

В БФ №2 підготовлено виставку

до 115-річчя з дня народження Наталі Забіли

5 березня 2018 року виповнюється 115 років від дня народження української письменниці, перекладача, драматурга, Наталі Забіли.

З 1 березня 2018 року в бібліотеці-філії №2 функціонує ювілейна виставка-персоналія для дітей «Веселий корабель віршів, казок, оповідань», підготовлена до цієї дати.

 

Виставка робіт прикладної творчості

в бібліотеці-філії №1

1 березня в бібліотеці-філії №1 відкрито виставку «Прекрасное своими руками». Автор робіт Шпотя Анастасія, учениця 10 класу СШ №7. Цікаві творчі ідеї юної майстрині знайшли своє яскраве втілення. Вишукані скриньки, незвично прикрашені кухонні приналежності – дощечки, тарілочки, баночки. Кожен експонат – особливий. Всі вироби так і манять до себе неповторимою чарівністю, легкістю і ненав'язливістю мотивів. Ці речі додають в інтер'єр кухні яскравості і перетворюють її в милу, затишну кімнату.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 31
візитів сьогодні: 1524
візитів всього: 585101