Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
У Рубіжному відбувся конкурс «Міс краси 2018 «Я –Українка!»

 

24 лютого 2018 року до Міжнародного дня рідної мови у міському Палаці культури відбувся конкурс патріотичного спрямування для шкільної та студентської молоді «Міс краси 2018 «Я - Українка!». За три роки конкурс краси «Я –Українка» став традиційним заходом, який підкреслює українську дівочу красу та нагадує рубіжанському глядачеві, що наші дівчата є найвродливішими та найпрекраснішими у світі. 

Цього дня у міському Палаці культури  було багато глядачів: молодих дівчат та хлопців, дорослих та дітей. Вже фойє глядачі мали можливість ознайомитися з учасницями конкурсу. На одній із стін красувався колоритний вінок із стрічками, на яких розміщувались фотографії красунь та твори-есе. 

Одинадцять найвродливіших красунь, віком від 16 до 23 років  змагалися між собою за почесний титул. Визначення переможців конкурсу проводилось шляхом голосування членів журі за 10-бальною системою, до  складу якого були залучені  почесні гості, представники та депутати Рубіжанської міської ради, партнери та друзі Палацу культури. Учасницям конкурсу краси «Я –Українка 2018»  необхідно було показати свої кращі сторони у кількох конкурсах. У проміжках між виходами красунь глядачів дивували та радували своїми виступами колективи Палацу культури та талановиті виконавці міста: шоу-група «Нон-стоп» (керівники Олена Ханенко та Ірина Бахмет), народний ансамбль танцю «Барвінок» (керівник Ксенія Саєнко), зразковий ансамбль танцю «Орля» (керівник Роман Головенко), солісти  Анжеліка Ковальчук та Сергій Ямпольський.  Почесна місія провести свято краси випала режисеру Народного театру музичної комедії Анатолію Гавві  та молодому і талановитому Євгену Гавві.

За результатами голосування журі визначилися переможниці та призерки конкурсу. Титул «Друга віце «Міс Краси» отримала  Ангеліна Глушко (учениця СШ № 10), титул Перша віце «Міс Краси» отримала гостя країни з Індії Аніндіта Маіті (студентка КЗ «Луганський даржавний медичний університет»). Головний приз та титул «Міс Краси 2018 «Я-Українка» отримала шістнадцятирічна Діана Данелія (учениця СШ № 7). Інші красуні отримали титули в номінаціях «Міс Талант», «Міс Фото», «Міс Грація», «Міс Традиція», «Міс Ніжність», «Міс Оригінальність», «Міс Сучасність» та «Міс Чарівність». Всі учасниці отримали святкові стрічки, дипломи, статуетки та подарунки.

МКУ «Палац культури» (директор Г.Бережна) висловлює щиру подяку організаторам та партнерам конкурсу, за підтримки яких відбулося свято краси: заступнику міського голови Л.Сидоренковій, відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради (Н.Стародубцева), редактору газети «Рубіжанські новини» С.Лавренюк, депутатам Рубіжанської міської ради Д.Солодкому та О.Ємцю, ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» (Г.Місюренко), Рубіжанському відділу поліції (О.Корнєєв), ювелірному ательє «Індиго» (В.Сьомкін), студії фітнесу і танцю «Барбарис» (К.Саєнко), салону квітів «Лаванда» (К.Гончарова), студії краси «BeGoodi» (Т.Хатмінська), таксі «Порт» (Р.Ключніков), ресторану «Козацька рада» (А.Погодін) і кафе «Ані» (Д.Мхітарян).   


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 1531
візитів всього: 585099