Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 19 лютого до 25 лютого 2018 року

Година запитань і відповідей

«О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш…»

 

Захід під такою назвою відбувся 19 лютого 2018 року у Цетральній дитячій бібліотеці, який був присвячений до Міжнародного Дня рідної мови.

Діти, що прийшли цього дня в бібліотеку, залюбки відповідали на запитання лінгвістичної вікторини, а також передивилися фактографічний колаж «Безсмертя нації у слові», почитали вислови відомих людей про українську мову.

 

Підготовлено виставку – вікторину перевірки навичок мовленнєвої діяльності «Плекаймо мову розум і душу»

 

19 лютого 2018 року у читальному залі Центральної міської бібліотеки до Міжнародного дня рідної мови підготовлено виставку – вікторину перевірки навичок мовленнєвої діяльності «Плекаймо мову розум і душу».

Кожний бажаючий зможе перевірити свої знання з української мови. Надати відповіді на запитання допоможе література, яка представлена на цій виставці.

 

Підготовлено історичне прес-досьє «Небесна Сотня: герої не вмирають!»

 

20 лютого 2018 року у читальному залі Центральної міської бібліотеки До Дня Героїв Небесної Сотні, з метою вшанування подвигу учасників Революції гідності підготовлено історичне прес-досьє «Небесна Сотня: герої не вмирають!».

Це досьє – досьє національної пам’яті, яке нагадуватиме кожному про ціну здобутої для нас свободи.

 

У бібліотеці-філії №1 підготовлена виставка до ювілею письменника

 

У лютому 2018 року виповнилося 190 років з дня народження Жюля Габриэля Верна : письменника, ученого, мандрівника.

У БФ №1 для учнів 5-8 класів підготовлена літературна скринька «Слагатель морских историй», яка приурочена до ювілею письменника. Сподіваємося, що наша виставка зацікавить підлітків.

 

Відділ мистецтв Центральної міської бібліотеки запрошує читачів відвідати виставку-асорті «Знамениті, великі, геніальні»

В експозиції представлені книги про життя і творчість великих художників, скульпторів, музикантів, співаків, про тих, хто залишив після себе нащадкам багату культурну спадщину. На перший погляд може здатися, що всі вони - щасливчики, яким все давалося легко і успіх сам знаходив їх. Однак багато хто з них отримав світову славу далеко не відразу і на шляху до неї зазнав низку гучних провалів.

Виставка супроводжується цитатами Ф.Раневської, В.Цоя, Т. Шевченка та інших відомих людей.

 

До Дня Героїв Небесної  Сотні в бібліотеках Рубіжанської Централізованої бібліотечної системи пройшли заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності

 

Вони різні, але всіх їх об'єднувала любов до України. Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні бібліотеки Рубіжанської ЦБС пропонують згадати тих, хто ціною власного життя боровся за наше спільне майбутнє.

19 лютого 2018 року  у Цетральній дитячій бібліотеці пройшла інформаційна експрес - хвилина «А Сотню вже зустріли небеса…»

 

Відбувся краєзнавчий захід «Мій край у всьому неповторний»

20 лютого 2018 року у читальному залі ЦМБ до 80-річчя утворення Луганської області для учнів 8-Б класу СШ№10, учасників клубу «Еврика!», відбувся краєзнавчий захід «Мій край у всьому неповторний». Разом з завідуючою  читальним залом ЦМБ Буровою С.О. школярі вирушили у подорож до збагнення витоків історії й культури нашої малої батьківщини – Луганщини, невід’ємної частини України! Підлітки уважно слухали розповідь про надбання регіону, його давні традиції та внесок у розвиток країни.

 

Супутник і порадник – книга!

22 лютого 2018 року до Рубіжанської бібліотеки для дітей завітали учні 2 класу ЗОШ №10.

Провела екскурсію бібліотекар Козик Ірина Вікторівна, яка ознайомила дітей з відділами бібліотеки, різноманітністю книг у бібліотеці, порядком розстановки книг на стелажах, правилами користування книгою, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. Юні читачі мали змогу переглянути книжкові виставки, тематичні полички, що представлені у бібліотеці.

 

Відбулися заходи до Міжнародного дня рідної  мови

У лютому відзначається Міжнародний день рідної  мови, до святкування якого долучилася і бібліотека-філія №2.

Завідуюча відділом абонементу Кравченко Н.І. була членом журі у конкурсі читців «Мова моя барвінкова» серед учнів п’ятих класів СШ №7, який відбувся 22 лютого 2018 року.

 

«Інтуїтивне медитативне малювання» (кольоротерапія)

В рамках проекту «Долаючи Рубежі» (МОМ) 25 лютого 2018 року у відділі мистецтв ЦМБ відбувся майстер-клас  з арт-терапії «Інтуїтивне малювання», який  провела художниця Олена Мацегора. Захід проводився з метою творчого розвитку особистості, формування комунікативних навичок та культури спілкування. В майстер-класі  взяли участь користувачі бібліотеки: переселенці, дорослі та підлітки.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 1794
візитів всього: 585117