Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 22 січня по 28 січня 2018 року

Відбувся урочистий захід до Дня Соборності України

22 січня 2018 року у центральній міській бібліотеці урочисто відзначили День Соборності України.

22 січня 1919р. Українська Центральна Рада проголосила: «Однині во єдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України… Однині є єдина, незалежна Українська Народна Республіка». Відтоді і донині український народ відбудовує нероздільну, самостійну державу.

В літературній вітальні ЦМБ зібралися представники органів місцевої влади: секретар міськвиконкому Соловьйов В.І., мешканці міста, переселенці.

 

Профілактична зустріч з психологом

Зустрічі з психологом завжди цікаві та повчальні. Бібліотека продовжує  цикл заходів з психологом Цимбалюком Ю. В.

22 січня 2018 року фахівець поспілкувався та ознайомив присутніх з психологічними питаннями: як створити гармонійні міжособистісні взаємини та позбутися негативних думок і отримати позитивні, охарактеризував психологічні особливості сучасної сім’ї, визначив підхід до особливого формування особистості та інші повсякденні хвилюючі питання для спілкування.

 

Відкрилась фотовиставка «Україна у світлинах»

22 січня2018 року у фойє Центральної міської бібліотеки до Дня Соборності України відкрилась фотовиставка «Україна у світлинах», організована співробітниками ВМ. На ній представлені фотографії мальовничих краєвидів, пам’яток культури та туристичних місць України узимку, які показують нам красу різних етнічних куточків українських земель. Світлини доповнені  висловлюваннями відомих поетів про Україну.  Отож, вітаємо з Днем Соборності України наших читачів і бажаємо миру, єдності та любові!

 

Оформлено книжкову фотодокументальну виставку «Переможний 1943-й!»

25 січня 2018 року у читальному залі ЦМБ до 75- річчя визволення м. Рубіжного від фашистських загарбників оформлено книжкову фотодокументальну виставку «Переможний 1943-й!».

 

Гра-розслідування «Загадкова криміналістика, або слідство ведуть знавці»

25 січня 2018 року старшокласники ЗОШ №9 (кл. кер. Бондаренко Т. А., бібліотекар Черкашина Р. А.) в рамках програми клубу «Юридичний факультет» взяли участь у цікавій та захоплюючій грі - розслідуванні «Загадкова криміналістика, або слідство ведуть знавці», яку підготували співробітники відділу абонементу ЦМБ.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 16
візитів сьогодні: 3063
візитів всього: 585897