Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Легендарна вистава «За двома зайцями» на головній сцені міста

25 січня 2018 року на сцені міського Палацу культури відбулася легендарна вистава Полтавського театру арт-репризи «За двома зайцями». Головні ролі в цій неймовірно веселій комедії виконували улюблені і талановиті українські актори, а саме:  відома українська телеведуча, неперевершена і колоритна актриса театру і кіно – Руслана Писанка в ролі Проні, і  Максим Дашевський в ролі Голохвастова.

Протягом двох годин  глядачі  насолоджувалися  яскравою грою улюблених акторів, всім добре знайомим, веселим і цікавим сюжетом, гарною українською музикою і добрим гумором! Вдячні глядачі отримали неймовірне задоволення від перегляду захоплюючої вистави «За двома зайцями», від щирої атмосфери що панувала на сцені міського Палацу культури.

Останнім часом в нашому місті стало доброю традицією зустрічати відомих гостей. Мешканці Рубіжного вже неодноразово відвідують цікаві вистави які відбуваються в нашому Палаці культури за участю відомих і улюблених українських акторів, таких як: Ольга Сумська, Володимир Горянський, Руслана Писанка!


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 15
візитів сьогодні: 3071
візитів всього: 585901