Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Інформація про особистий прийом громадян міста Рубіжного заступником голови Луганської обласної ВЦА Лішик О.П. 25.01.2018

Сьогодні, 25 січня, заступник голови Луганської обласної ВЦА Ольга Лішик в приміщенні Рубіжанської міської ради провела особистий прийом громадян м. Рубіжного.

На прийомі були присутні заступник міського голови  Сидоренкова Л.Р., начальник УПСЗН Ковтун Н.П., начальник відділу ЖКГ УЖКГ Ладиченко Г.М., начальник управління освіти Обаполенко О.В.

Під час прийому було розглянуто 5 звернень.

Питання, які порушувалися, стосувалися проведення капітального ремонту покрівель у житлових будинках по вул. О.Бондаренка, 16, вул. Будівельників, 39/1; надання матеріальної допомоги для лікування  внутрішньо-переселеній особі; надання кімнати у гуртожитку по вул. Чехова.

На прийом до керівника завітала делегація колективу ДДУ № 3 за допомогою в ремонті покрівлі дитячого садочку. Працівники установи зазначили, що цей садок відвідують більш 100 дітей, він знаходиться в дуже зручному районі для жителів міста, тому питання  ремонту покрівлі, яка знаходиться в аварійному стані, стоїть дуже гостро.

З присутніми на прийомі керівниками міста були обговорені питання роботи установ освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення міста.

Ольга Петрівна пообіцяла звернути увагу на кожне звернення, а заявникам – більше співпрацювати з місцевою владою для вирішення проблемних питань.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 32
візитів сьогодні: 1268
візитів всього: 586462