Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 15 січня по 21 січня 2018 року

Відбувся захід «Народні традиції зимових свят»

 

Тепло і привітно пройшли святкові дні в бібліотеці-філії №1.

14 січня бібліотечну тишу порушив яскравий пізнавальний захід - книголюби стали учасниками фольклорних посиденьок «Народні традиції веселих свят».

Співробітники бібліотеки, представили цікаву інформацію про історію зимових слов'янських свят, зануривши присутніх в таємничу атмосферу святочних прикмет.

 

Оформлено виставку літератури «Україна – територія Гідності і Свободи»

 

15 січня 2018 року у читальному залі ЦМБ до Дня Соборності і Свободи України оформлено виставку літератури «Україна – територія Гідності і Свободи».

Це свято відзначається у день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

 

Відбулася творча зустріч «Римоване мереживо зими»

 

«Римоване мереживо зими» - під такою назвою 14 січня 2018 року у кімнаті дозвілля ЦМБ відбувся спільний творчий вечір РГО «Літературне об’єднання «Райдуга» та клуба «Ковчег». Їх учасники дружною, перевіреною роками компанією традиційно зустрічали Старий Новий рік.

 

«Гарячі новинки»

 

Бібліотекар дитячої бібліотеки Козик І. В.  вирішила зацікавити своїх користувачів книжковою виставкою з «родзинкою». Читачам  початкової  школи була запропонована оригінальна книжкова інсталяція. ЇЇ назва говорить сама за себе «Гарячі новинки». Чому саме гарячі? Бо всі полюбляють... «гарячі» книжки.

Ті, які щойно з друкарні: свіженькі, так би мовити, гаряченькі.

 

Захід БФ№1 для дитячого садка «Берізка»

 

15 січня 2018 року на базі дитячого садка «Берізка» міська бібліотека -філіал № 1 провела зустріч в форматі story time - «Куди нас нитки казок чарівних приведуть». Це нова форма заходу, коли маленьким дітям читають книжки вголос.

 

 

Відбулася зустріч з психологом «Сучасні проблеми батьків та підлітків»

 

17 січня 2018 року в бібліотеці в рамках реалізації проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» відбулася чергова зустріч з психологом Цимбалюком Ю. В. з мешканцями міста: Корсун Г., Моторіним Є., Гуцал О. В індивідуальній бесіді обговорювалися питання взаємовідносин батьків та дітей.

 

Пройшла пай-вечірка «Дякую від щирого серця»

 

У січні святкується один з міжнародних свят, який називається Всесвітній день «спасибі». Слова подяки мають чарівну силу, так як люди з їх допомогою передають один одному позитивні емоції, радість, свою увагу.

18 січня 2017р. співробітники бібліотеки-філії №2 запросили на пай-вечірку «Дякую від щирого серця» учнів 6-Б класу ЗОШ №8.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 901
візитів всього: 586338