Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 8 січня по 14 січня 2018 року

Дитяча бібліотека зустрічає Новий рік

Існує гарна традиція - прикрашати на новий рік вікна в квартирах і установах.

За доброю традицією до нового 2018 році, дитяча бібліотека теж вкотре прикрасила свої вікна, щоб порадувати не тільки себе, але і наших читачів, а також повз проходять жителів міста, таким чином, створюючи атмосферу Нового року і свята.

 

Новий рік - найулюбленіше дитяче свято! 
Весь рік хлопці чекають його, як справжнього дива

Свій внесок в створення загальної атмосфери свята в місті внесла і дитяча бібліотека, яка в дні новорічних канікул традиційно запрошують своїх читачів взяти участь у святкових заходах. А щоб вони надовго запам'яталися, їх намагаються зробити веселими, наповненими чудес, ігор, конкурсів.

Так 4 січня в дитячій бібліотеці на ігрову програму «Новорічні вогні запрошують в казку» в читальному залі бібліотеки зібралися гості - наші постійні читачі. Підтримували і вболівали за дітей їх рідні: мами, тата, бабусі й дідусі.

В БФ №2 пройшли Святвечора «Чарівні миті Різдва»

7 січня весь православний народ відзначає світле свято Різдва Христового. Це священне свято для всіх християн. І в багатьох країнах він нерозривно пов'язаний з дітьми.

Спеціально до цієї події в бібліотеку були запрошені 5 січня 2018 р. середня і старша групи КДНЗ №2 «Журавка» та 9 січня 2018 р. старша група КДНЗ №8 «Дюймовочка» на Святвечір «Чарівні миті Різдва».

 

У БФ № 2 діє виставка «Літературна спадщина Володимира Сосюри»

З 6-го січня 2018 року в БФ № 2 діє ювілейна виставка-персоналія  «Літературна спадщина Володимира Сосюри», присвячена 120-річчю з дня народження В. М. Сосюри.

На виставці представлені збірки віршів поета, літературознавчі матеріали про життя і творчість В. Сосюри, інформація про цікаві факти його життя і досягнення.

 

Відбулася зустріч з виконавчим партнером проекту, експертом ВГО Поруч Марією Тищенко в рамках проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

11 січня 2018 року наше місто відвідала з моніторинговим візитом експерт ВГО Поруч, виконавчий партнер проекту Марія Тищенко (Maria Tyshchenko)  в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції (Агентство ООН з питань міграції).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1270
візитів всього: 585663