Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Юні художники КЗ «РМДШМ» стали дипломантами Всеукраїнського проекту «Просто небилиці 2017»

22 грудня 2017 року  у Львівському палаці мистецтв, відбулося оголошення результатів та вручення нагород щорічного Всеукраїнського проекту «Конкурсу образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небилиці 2017».

Метою конкурсу є залучення до культурно-мистецьких процесів дітей і молодь країни,  популяризація  результатів  існуючого творчого потенціалу учасників проекту, розширення культурно-мистецького світогляду дітей та молоді завдяки задекларованому Проекту. До участі в Проекті цього року подано понад 700 робіт, допущено 678 робіт з 20 областей України. До складу цьогорічного журі було запрошено 9 фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва із України, Польщі, Франції та Голландії.

Творчі роботи учнів відділення образотворчого мистецтва КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області були відзначені компетентним журі:

Диплом - Посохова Єва, «День народження мишенят», викл. Соловйова Г.В.;

Диплом - Дорохова Ангеліна, « Шалені мрії», Соловйова Г.В.;

Диплом - Мирошніченко Малєна, « Подорож мрії», викл. Кравченко О.Г.;

Диплом - Соколова Поліна, « Дуже страшна історія», викл. Ткачук К.С.;

Особлива відзнака – Град Антоніна, «Дід Індик», викл. Кравченко О.Г.;

Особлива відзнака – Іваненко Ксенія, « Веселий крокодил»,  викл. Ткачук К.С.

Роботи презентуватиметься до 5 січня 2018 року. Далі «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» мандруватимуть виставковими залами партнерів Проекту як в межах України, так і за кордоном (Польща, Італія, Швейцарія, Словаччина).


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 19
візитів сьогодні: 2997
візитів всього: 585906