Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 10 грудня по 17 грудня

Відбулось заняття з арт-терапії в техніці монотипія «Монотипія – мистецтво відображення»

10 грудня 2017 року у відділі мистецтв центральної міської бібліотеки в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» який реалізує МОМ за фінансової підтримки Євросоюзу, відбулось заняття з арт-терапії в техніці монотипія «Монотипія – мистецтво відображення».

 

 

Оформлено виставку – абетку з правознавства «Я маю право»

10 грудня 2017 року у читальному залі ЦМБ до Всеукраїнського тижня права оформлено виставку - абетку з правознавства «Я маю право».

Щоб вільно орієнтуватися у своїх правах і обов’язках, складних переплетіннях сучасної правової системи України, необхідно засвоїти комплекс відповідних правових знань.

Пропонована література допоможе кожному, хто прагне знати і відстоювати свої права.

 

 

Оформлена выставка-калейдоскоп «В снежном царстве, книжном государстве»

Зима дарит людям волшебство, яркие впечатления, море подарков и сюрпризов.

В преддверии зимних праздников и новогодних каникул, 12 декабря 2017г., в библиотеке-филиале №2 оформлена литературная выставка-калейдоскоп «В снежном царстве, книжном государстве», которая будет действовать в течение месяца.

 

 

Правовий орієнтир «Є обов'язки у тебе, їх виконувати треба»

12 грудня 2017 року в 14-00 у ЦДБ до Всеукраїнського тижня права для учнів 5-В кл. СШ № 10 відбувся означений захід. Ведуча Бєліцька М.В. розповіла, що існує Конвенція про права дітей, що права та обов'язки мають діти віком від 2-х місяців до 18 років.

 

 

Відбулася зустріч з психологом

13 грудня 2017 року в кімнаті дозвілля ЦМБ пройшла зустріч з психологом Цимбалюком Юрієм Валерійовичем.

На зустрічі були присутні переселенці та мешканці міста. Під час зустрічі були розглянути такі важливі питання, як адаптація переселенців в місцевій громаді, вирішення соціально-побутових проблем.

 

 

Відбувся урочистий захід «Есть место подвигу не только в дни войны»

14 грудня 2017 року в центральній міській бібліотеці відбувся міський урочистий захід, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

Відбувся практикум проблемних ситуацій «Асоціальна поведінка у суспільстві: психологія і правова відповідальність»

14 грудня 2017 року в літературній світлиці ЦМБ  для учнів 8-А та 8-Б класів СШ№ 10 (класні керівники Локтіонова І.В. та Корсік В. В.) в рамках юридичного факультету («ЮФ») відбувся практикум проблемних ситуацій «Асоціальна поведінка у суспільстві: психологія та правова відповідальність».

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 898
візитів всього: 586338